reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego taki NICK?

U mnie to tez proste. Gdy bylam 13-14 letnia nastolatka i pierwszy raz mialam w domu internet, to akurat byla bardzo popularna gra Lara Croft i najpierw mialam taki nick, a potem przerzucilam sie na Larcia i tak zostalo.
 
reklama
Ja mialam juz 2 nicky a ten ktory mam teraz to moj trzeci.Naomi bo tak ma na imie moja coreczka,01 bo musialam cos dodac,poniewaz tylko Naomi podobno juz jest zajety.
Niektore z was mialy ciekawe pomysly na swoje nicky.
 
ale fajny watek:-):-):-) nie raz sie zastanawialam skad macie takie nicki, niektore dosc trudne do zapamietania i wymowienia: harsharani i atruviell, i co one oznaczaja.

u mnie to tez dosc proste. mam na imie Aldona. podczas pobytu w Moskwie przy zapoznawaniu sie z cudzoziemcami przedstwaialam sie jako Dona, zeby bylo im latwiej. potem moj siostrzeniec mowil na mnie Donka, a ze podobno bylo zajete, dodalam t od nazwiska i jest : donkat
 
ale fajny watek:-):-):-) nie raz sie zastanawialam skad macie takie nicki, niektore dosc trudne do zapamietania i wymowienia: harsharani i atruviell, i co one oznaczaja.

u mnie to tez dosc proste. mam na imie Aldona. podczas pobytu w Moskwie przy zapoznawaniu sie z cudzoziemcami przedstwaialam sie jako Dona, zeby bylo im latwiej. potem moj siostrzeniec mowil na mnie Donka, a ze podobno bylo zajete, dodalam t od nazwiska i jest : donkat

niby proste ale ma całą historię powstania:-)
 
A u mnie najbanalniej w świecie aneata wiadomo od imienia a kolejne litery to pierwsza od nazwiska panieńskiego a drugo od nazwiska po mężu aż mi głupio że nic lepszego nie wymyśliłam jak czytam te wasze historie:sorry2:
 
Do góry