reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ojej Girly to niezle:-)tak samo byl u mnie Pan ktory twierdzil ze ma na imie Zbyszek a nie Zbigniew i ze to nie to samo:rofl2::confused:ja nie mam problemu z serwerem na szczescie;-)a tak poza tym Kubus nosi tak roznie ale niektore na 80-86 bo mi chlop 73cm ma a wazy hm nie wiem 22 szczepienie:sorry2:wiec sie okaze!ide robic pazury buziaki
 
reklama
Girly Oskarek cudny i duziy facio z niego.......................................To mój Oliś o połowę mniejszy:-D:-D:-D....waży ok 4800 i rozmiar ciuszków 62-68 to z zapasem hehehehehhehehe
Albi........a ja czytam i czytam co ty piszesz i w końcu padałamz e śmiechu ze pomyslałaś,że to dziuba tak zaszalała..........:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Monika udanego urlopu i pięknej pogody:tak:
Co to jeszcze miałam na pisać................................:confused::confused::confused::confused:
Nutka fajnie ,ze miło czas z rodzinka spedziliscie.........też uwielbiam wypady za miasto tylko z Olisiem i mężem
Jagna a ja odpczealm an urlopie pomimo tego ,ze Oli to wiercipięta i ciągle trzeba było się nim zajmować..............................jakoś bym bez niego nie odpoczełą
 
U nas Dawcio wazy 8300 i mierzy 70 z kawałkiem moze. Ciuszki nosimy z H&M i Zara rozmiary 68/74 i są super inne sklepy typu smyk czy Świat Dziecka to no własnie tam nie ma rozmiaru tylo 6/9 miesiecy czasem 6/12 miesiecy.
Basia, Tesciowa cie rozpija bo to nie 1 raz ost czasy jak ci piwo kupuje :szok::baffled::confused::rofl2::happy::-);-):tak:
 
Ja też B-Asia właśnie pazurki strugam :laugh2:...robię sobie żel i frencha co by sie długo trzymało...w piątek mamy chrzciny zatem pomału zaczynam się odrabiać. U mnie pazury to najgorsza sprawa...bowiem potrafie je robić z przerwami na gadanie, jedzenie, papierosa nawet i 5 godz :-D...zatem od wczoraj robie na raty...w kazdym dniu po 3 pazurki heh

Albi my z tych blizej nieokreslonych lecimy juz z rozmiarem 12/18 m-cy
 
Ostatnia edycja:
Dlatego ja tak uwielbiam aryle mieć.....................na kilka tygodni z głowy mam przynajmniej paznokcie.....jeszcze myslę o permamentnym na brwi-bo innym to henne robie ale sobie jakos nie ma czasu:baffled::baffled::baffled:Szewc w dziurawych butach chodzi..............hhihiihihihih
 
Esti olej system zrobisz i bedziesz miec spokoj tak to juz jest ze sie nie chce mimo ze sie potrafi bo moje wypociny to tak na 3+wyszly ale co tam ucze sie hihi:rofl2:
Albi powiesz czy dziala to sobie sprawie bo cos dupy nie moge ruszyc po depilator mimo ze potem mam spokoj na 2 tyg a odrasta niewiele to gole a jak sie uzbiera krzak to zrow depiluje i tak w kolko wiec by mi sie przydalo to cudenko:-p
zglodnialam i jem zupke chinska:-p
Albi nobo ona nie wypije calego to mi pol przynosi raz na tydzien;-)
 
dzisiaj noc zapowiada sie cieeeeezko maly buzdzi sie co jakies 15-20 minut z krzykiem a jak na zlosc wczoraj dalam mu ostatniego czopka !!!! wrrrr

Girly ja tak bardzo chcaialam jedno z tych trzech imion a moj J twierdzil ze w przedszkolu beda same dzieci co sie tak nazywac beda i nic z tego nie wyszlo niestety, moj syn nosi ciuszki na 80-84 albo na 12 miesiecy zalezy co i jak wazy pewnie juz ponad 9 kilo i mierzy 74 cm :-) moj J tez nie mały jest chlop 198 cm wzrostu i prawie 120 kilo :-) chlopa mam wiec wiki ma pokim byc obszerny no i ja mala nie jest tzn okragla :-D
 
Albi zaciekawiłaś mnie tym olejem...................i trochę poszperałam......a więc on nie ma nic wspólnego z depilacją..............po depilacji możesz sobie posmarować że by Ci włosy nie wrastały i nie było podraznień.........Jet też wykorzystywany w szamponach do włosów-podobno wzmacnia włzosy.........jedno mija sie z drugim i można go kupić w sklepie ze zdrową żywnościa...................Pic na wodę:dry:
Ciekawe dlaczego o nim mnie w szkole nie uczyli i na praktykach:baffled::baffled::baffled:Skoro to takie cudo.....
Do spożycia sie też nadaje......ma dużo wartości...........najwyzej sobie popijesz........10zł to nie szkoda
Ale próbuj ......tym krzywdy sobie nie zrobisz ............hhihiihih

Czego to ludzie nie wymyślą....................:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witamy u nas spokojna nocka za nami.Mam @ i powoli mnie denerwuje(ale lepiej go mioeć niż niemieć)Pogoda zapowiada siew super.Moja niunia Waży 8 klio ale każdy kto ją zobaczy to mówi że drobniutka(mammalutką główke,albo nabita jest).Ja ciuszki kupuje w ciucholandach tam to zaszaleje naprawde ładne ciuszki na moje niunie nieraz kupie.
 
Do góry