loumarie
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 14 Marzec 2024
- Postów
- 4 066
O 12????? Bosz
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
A to u Ciebie który cykl starań? Drugi? Dobrze kojarzę?Uszy to sa tak w dol, ze przy kolanach ich mozesz szukac… daza do kostek..
ale kupilam sobie w koncu testy owu, przynajmniej popatrze przez miesiac na takie 2 kreski!
Smutasku, trzeba szukać pozytywów we wszystkim. Grzańca prawdziwego się napijesz na święta!3, wiem ze jeszcze krotko, wiem ze to nic, ale kurde przykro..
Dupa tam nie grzaniec! Musze wymyslic jakies pocieszenie dla siebieSmutasku, trzeba szukać pozytywów we wszystkim. Grzańca prawdziwego się napijesz na święta!![]()
No chyba, żeś nie grzańcowa no ale taka pora roku, że grzaniec pasujeDupa tam nie grzaniec! Musze wymyslic jakies pocieszenie dla siebie