reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

nijntje gratuluję fasolki!

aga29 to moja pierwsza ciąża. Długie starania i udało się dopiero po pierwszym cyklu z Bromergonem (muszę go brać do 12 tyg. żeby nie poronić).

Na razie nie mam mdłości, ale jestem ciągle zmęczona i śpiąca i ... głodna :tak:
A u lekarza jeszcze nie byłam, pójdę dopiero ok. 3 miesiąca. Termin wyliczony wg ostatniej @.

Fajnie, że jest nas już więcej:-)

Kemaya dlaczego tak dlugo chcesz czekac z wizyta u gina???:shocked2:
 
reklama
Witam dzis wszystkie nosicielki:-) (oczywiscie fasolek;-)) .Mam nadzieje,ze wszystkie macie sie dzisiaj dobrze.U mnie dzisiaj bardzo deszczowo i pochmurno, wiec jestem baaaardzo spiaca i zmeczona :baffled:.Nie wiem czy przez ta ciaze czy przez pogode sie tak paskudnie czuje:confused:,

IRKA 252; 4 ciaza,ale fajnie:-).jaka roznica wieku?
 
Hej, u nas pogoda rowniez nieciekawa, typowa jesien, slotna i mokra:wściekła/y::wściekła/y:. Jak ja nie cierpie takiej pogody. Natomiast moje samopoczucie dosyc dobre, dzisiaj rano mialam delikatne mdlosci i wieczorkiem tez troszeczke, ale dalo sie wytrzymac:tak:
 
karola gratulacje dzieciaczkow!:tak: U mnie zaczely sie delikatne mdlosci i caly czas mnie mecza:baffled: Mam nadzieje, ze nie niedlugo sie skoncza...:baffled:
 
reklama
Do góry