reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Anka, zdjęcia rzeczywiście bardzo fajne. A Laura pewnie była zachwycona:tak::-D.

Dowikla
, moje dzieci tez lubią Grześki... Czasem mam ich powyżej uszu (Grześków oczywiście;-)), bo umorusani są czekoladą jak nieboskie stworzenia:szok:. A głównym dostarczycielem jest pradziadek:-).

Mój M pojechał do biblioteki, na zakupy i do taty, no a później do pracy... i znowu sama:baffled:.
Dziś mam dzień przesadzania kwiatków, a jutro planuję zrobić na niedzielę gulasz i ciasto Rafaello...
 
reklama
:-D
Wiktoria a jak Twój maluszek się czuje??
No już lepiej teraz spi odsypa nocke
My z męzem to uwielbiamy rybki.M to na okrągło by je jadł :tak::tak::tak::tak:
My też lubimy rybki dobre są pangi tylko ja nie nawidze ryb wędzonych:no:
moj uwielbia rybki,ja srednio.
ale przez ta pogode to nic mi sie nie chce
dzis 1DZIEN ASTRONOMICZNEJ WIOSNY!
na zachodzie moze i wiosennie ale nie u mnie.jedynie co to ptaszki juz spiewaja
U nas tej wiosny nie widać bo napadało śniega i pewnie trzeba będzie odsnieżyć ale narazie nie ide bo coś słonka przeswieca więdz moze stopi snieg .:tak:
to tak na poprawe humory pare cytatow z kretyna:-)

<Wierzba> a mowilem ci cos takiego
<Wierzba> ze moj kuzyn 6 lat
<Wierzba> patrzy u mnie w komputer
<Wierzba> widzi ikonke internet explorer
<Wierzba> i se mysli ze zroni ludziom dowcip i zniszczy im internet
<Wierzba> i wrzucil ikone do kosza
<Wierzba> -.-
<Wierzba> a potem do mnie przylecial i smiejac sie powiedzial ze na swiecie juz nie ma internetu
<Wierzba> ;\


<delorean> mieszkam w kademiku, dzielac pokoj z jednym z najwiekszych alkololikow na roku
<delorean> wczoraj bedac lekko wstawionym naszczalem do butelki po soku pomaraanczowym, nie chcialo mi sie do kibla isc
<delorean> zapomnialem wylac do kibla, i poszedlem spac
<delorean> obudzilem sie i zauwazylem ze butelka jest pusta
<delorean> a koles mi mowi: "dziwne masz te soczki"
<delorean> powiedziec mu prawde?


<Rysh> on jest taki wrazliwy na punkcie swojego samochodu, ze jak laska w samochodzie sie ruchac chciala to on do niej z tekstem wyjebal
<Rysh> a masz kocyk?


<wlodo> ty, daj mi moj kod doladowujacy z karty, bo zostawilem :/
<elchu> ok
<elchu> 56227818195623 masz :)
<wlodo> nie dziala
<elchu> :/ dziwne, u mnie działał
Dobre:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczyny a ja wczoraj zakupiłam tabletki odchudzające, normalnie dałam za nie 75 złotych ale podobno skuteczne, słyszałyscie o takich: THERM LINE II (olimp labs) wspomagające odchudzanie:-):-):-):-)
kurcze znajoma w aptece mi to doradziła i mówiła, ze dziewczyny kupują i chwalą sobie, od dzis zaczynam kurację dwa razy dziennie po dwie kapsułki na 30 minut przed sniadaniem i biadem, kolacji wogule nie jadam, mam nadzieję, że mi pomoże
Ja tez nie słyszałam no ale przetestuj i powiedz nam później czy pomagaja co:tak:
<marlej> ty to musialas sie urodzic albo we wrzesniu, albo w pazdzierniku
<magda> no tak, a skad wiesz? :)
<marlej> bo tacy ludzie jak ty sa robieni albo przypadkiem w sylwestra, albo z litosci w walentynki...


<i> Do autobusu wsiada grupa kibiców. Część z nich była uzbrojona w pałki, cegły i drewniane kije. Do jednego z nałożoną kominarką na głowie, podchodzi starszy dziadek i pyta:
<dziadek> Gdzie panowie jadą, na mecz?
<kibic> oj nie. My nie z tych, tylko chuligani jeżdżą na mecze, my jedziemy do kościoła!
<dziadek> ale dziś jest piątek. O tej godzinie nie ma mszy.
<kibic> ale my jesteśmy bardzo pobożni i mamy spejclane względy u księdza, więc pozwolił nam wynająć kościół na specjalną mszę. Niech pan spojrzy, nawet mamy szaliki z naszej parafii.
<dziadek> aha. No to się bardzo cieszę, że dzisiejsza młodzież jest taka miła i pobożna.
<kibic> Ja również i życzę miłego dnia... ok, panowie! zakładać kominiary i wyciągać sprzęt! Te cwele czekają na nas na następnym przystanku!


<wredny> liczy się to co w środku... Tak mawiała moja matka, ale była rzeźnikiem więc brzmiało dwuznacznie :/
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
<novik> *****... Mieszkam pod jednym dachem z dwoma kobietami. Dzisiaj rano po goleniu nie miałem kremu, to stwierdziłem, że poczęstuję się jakimś nieswoim
<novik> znalazłem krem na dzień, na noc, na rano, wieczór, we dnie, w nocy, pod oczy, pod uszy, pod pachy, do stóp, kolan, twarzy, włosów, przeciw zmarszczkom, przeciw cellulitowi, przeciw nadmiernemu wydzielaniu sebum, matujący, nawilżający, wyszczuplający, pobudzający, pachnący, tłusty, półtłusty, chudy, z wyciągiem z nagietka, piwonii, kaktusa, palmy i kokosa...
<novik> a normalnego KREMU, żeby mordę po goleniu posmarować nie było...
<novik> wziąłem wazelinę, bo tych innych wynalazków się bałem...
No odrazu chumorek lepszy:tak::-D
widzę,że wszystkie pouciekałyście to i ja idę swoje piętro ogarnąć.
Kurcze jak do mieszkania to prawie się nie mieszczę,ale jak do sprzątania to chętnie bym się na takie małe przytulne mieszkanko 50 m.zamieniła.
Ogarnia się wtedy w godzinę -dwie i spokój.
A tutaj.....do jutra nie wiem czy się wyrobię z całym metrażem.:no::-)
Słuchajcie Kuba już godzinę i 10 minut je miskę płatków ma mleku a ma jeszcze prawię połowe.
Normalnie go zaraz...zamorduję !!!!
Mogę?:confused::confused::confused::-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sprzątaj sprzątaj a jabym wiele dała żeby miec dużo do sprzątania:tak:a Kubus na pewno pomalutku wszystko zje:tak:
Anabuba mam na swoim piętrze 138 m w tym 18 taras na 3/4 zadaszony.Na poddaszu mam 120 i w tym prawie 50 m to sala gimnastyczna.
Poddasze sprząta Klaudia na szczęście do tego dochodzi klatka schodowa na 3 piętra,bo jeszcze teściowie mieszkają u nas i zajmują parter a jeszcze niżej jest studio foto i agencja reklamowa Darka brata.
Cały dom ma 625 m.
Jak są święta to sprzątamy to z teściową razem tak generalnie ,a tak normalnie to każda swoje robi.
U niej porządek widać a u mnie nie.
Przy psie kudłaczącym i piaszczącym 12 mies w roku i nadaktywnym Kubie mój dom to wieczne pobojowisko.
:-:)-(
No to tak samo jak u mnie jak po sprzątam to widać to tylko na chwilke a później jest tak samo jak przed sprzątaniem:no:
 
Dowikla u nas cieplutko dzis znow fajnie na podowrku ja zupke juz wstawilam toalete zaliczylam zaraz odkurzam zjem cos i ide na zakupki:rofl2:

Joe Laura byla w swoim zywiole wcale nie chciala isc z parku :) fajnie ze jest takie miejsce calkowicie za darmo a dzieci maja swietna przygode ze zwierzatkami:rofl2:

A no i dzieki za opinie na temat zabawki do kapieli.Polecacie wiec ja kupuje:tak:
 
No jak ja jestem to nikogo nie ma .U nas noc straszna Kamilek zasnoł dopiero po 3:00 ale spał marnie ja siedziałam i spałam a on na mojich ręcach bo inaczej sie budził:crazy:A rano wstał juz o 6:00 ubawił sie na chwilke a ja wstałam ogarnełam wszystko i położyłam sie obok niego na łóżku i zasnełam na chwilke ale zaczą mnie bić po twarzy i gryść i musiałam wstać potem go uspiłam bo był spiący i do tego czasu jeszcze spi.M dzwonił ale nie rozmawialiśmy bo ciągle rozłaczało:crazy:no a teraz siedze i pije kawke chociaż nigdy o tej poże nie pije ale nie przytomna byłam i musiałam wypić.
Ale to moja wina że Kamilka brzuszek bolał bo wczoraj jadłam jogurta truskawkowego i dałam mu troche sprubować i to raczej dlatego sama jestem sobie winna ale już więcej mu nie dam :no:
 
Wiktoria Panga jest niezdrowa,bo na hormonach pędzona.
U mnie też uwielbiają ,ale wycofałam z menu domowego po przeczytaniu tego artykułu.
Panga to nie panga .To co my mamy w sklepach to sum rekini.
Panga - co to jest - Odżywianie
Teraz to już serio uciekam ,bo dopiero małemu herbatkę daktylową ugotowałam i pranie powiesiłam.
Non stop do kompa mnie ciągnie.:-D:-D:-D
muszę dziś naprawdę sporo zrobić mim:
wyjść do sklepu i z psem na spacer,sprzątanie,prasowanie ,trochę nad obrazem posiedzieć bo kolejna strona ma się ku końcowi,przedszkole pewnie też będzie ,bo pogoda fajna a potem rehab.z małym.
Dziś w ramach rehab. zrobię małemu masę solną i się pobawimy.:tak:
 
No jak ja jestem to nikogo nie ma .U nas noc straszna Kamilek zasnoł dopiero po 3:00 ale spał marnie ja siedziałam i spałam a on na mojich ręcach bo inaczej sie budził:crazy:A rano wstał juz o 6:00 ubawił sie na chwilke a ja wstałam ogarnełam wszystko i położyłam sie obok niego na łóżku i zasnełam na chwilke ale zaczą mnie bić po twarzy i gryść i musiałam wstać potem go uspiłam bo był spiący i do tego czasu jeszcze spi.M dzwonił ale nie rozmawialiśmy bo ciągle rozłaczało:crazy:no a teraz siedze i pije kawke chociaż nigdy o tej poże nie pije ale nie przytomna byłam i musiałam wypić.
Ale to moja wina że Kamilka brzuszek bolał bo wczoraj jadłam jogurta truskawkowego i dałam mu troche sprubować i to raczej dlatego sama jestem sobie winna ale już więcej mu nie dam :no:


A jestes pewna ze to po jogurcie:confused: od 7mc mozna dawac jogurty:tak:
Mam nadzieje ze kawka pomogla:rofl2:
 
ANKA fajne fotki :tak: Ja też chcę takie ciepełko:-p

Moja właśnie darowała się do batonika chocka pick - zobaczymy co z tego wyjdzie:dry: Na razie wcina :tak:

M dzisiaj pracuje w domu, robota mi się n nie klei, już 30 min składam pranie, a efektów nie widać :baffled:
 
A jestes pewna ze to po jogurcie:confused: od 7mc mozna dawac jogurty:tak:
Mam nadzieje ze kawka pomogla:rofl2:
No ale to nie był taki jogurt dla dzieci no nie wiem bo on wszystko by jadł ale wiem ze w nocy go brzuch bolał bo nawet z siłą kupki robił.
A kawa pomogł i to bardzo teraz by pasowało coś zrobić ale lulam Kamilka bo coś marudzi przez sen:crazy:
 
reklama
Ja zaczęłam dawać jogurty dopiero jak skończyła 1,5 roku.

Jogurt to ciężka sprawa dla takiego żołądeczka :-( Twarożek jest lepszy :tak:
 
Do góry