reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Roksantusia

mamusia Roksanki,Oliverka
Dołączył(a)
15 Marzec 2009
Postów
142
Miasto
Tychy-Maryport
Witam jestem Agnieszka obecnie mieszkam Anglii i jestem z Tychów, jestem mamą 22 miesięcznej córeczki i jestem ciekawa w jaki sposób pielęgnujecie swoje dzieci??? chodzi mi o oliwki itp. pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi :tak:
 
reklama
Roksantusia to jest link, który naprawdę warto przeczytać zanim się powieli wątek. Czy naprawdę był potrzebny osobny wątek o tym jak pielęgnują swoje maluszki mamy z Tychów ? Czy robią to inaczej niż inne mamy ?
Roksantusia, wszystkie śląskie mamy są na wątku "Mamuśki ze Śląska(...)" i tam Cię zapraszam.
 
Roksantusia to jest link, który naprawdę warto przeczytać zanim się powieli wątek. Czy naprawdę był potrzebny osobny wątek o tym jak pielęgnują swoje maluszki mamy z Tychów ? Czy robią to inaczej niż inne mamy ?
Roksantusia, wszystkie śląskie mamy są na wątku "Mamuśki ze Śląska(...)" i tam Cię zapraszam.
zle mnie zrozumiałas, mi nie chodzi o to żeby to pisaly mamy z tychów tylko ogólnie każda mama:)
 
Roksantusia w takim raze jest dział o zdrowi i pielęgnacji naszych maluszków. Zrozum, że po to są podfora regionalne żeby mamy z okolic wyminiały się radami, spostrzeżeniami itd. Każde maisto nie musi mieć osobnego wątku. Zrozum, że jako moderator wyjaśnianie wszystkim używkonikom po 20 razy w miesiącu moze być uciążliwe i nużące. Dlatego ten link.
 
Roksantusia w takim raze jest dział o zdrowi i pielęgnacji naszych maluszków. Zrozum, że po to są podfora regionalne żeby mamy z okolic wyminiały się radami, spostrzeżeniami itd. Każde maisto nie musi mieć osobnego wątku. Zrozum, że jako moderator wyjaśnianie wszystkim używkonikom po 20 razy w miesiącu moze być uciążliwe i nużące. Dlatego ten link.
ok rozumiem ,ale zauważ że wy też sobie zakładacie swoje wątki i nie jestem jedyna :) jutro dołączę do Was pozdrawiam :)
 
Witam.
Mieszkam w Tychach i jestem mamą 4,5miesięcznego Oliwierka. Szukam mam z Tychów do pogadania a nawet wspólnych spcerków z naszymi pociechami :-)
W sumie mam dużo znajomych ale ja jako pierwsza z nich zostałam mamą no i okazuje się że nie zawsze mnie rozumieją, bo dla mnie najważniejszy jest teraz synek i to o jego osiągnięciach i o moich przeżyciach związanych z macierzyństwem chcę rozmawiać no a znjoimym to dalej imprezy, samochody, nowe prace w głowie. Ja to oczywiście rozumiem, ale szukm mam, które też czują się troszkę osamotnione w tym swoim szczęsciu jakim jest posiadanie dzieci i chciałyby pogadać z kimś kto rozumie ich radości i obawy :-) pozdrawiam i piszcie do mnie :-)
 
reklama
No to gratuluję :-) Ja już jestem mamą od marca także jak będziesz miała pytania to chętnie odpowiem bo ja wielu rzeczy dowiedziałam się po fakcie albo z tzw "prób i błędów" :-) a gdzie będziesz rodzić? W Tychach?
 
Do góry