reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Daaaaaaaaaję :)

I tak jesteś lepsza... Moja pralka wciąż stoi i czeka. A jest co prać :)

Ale chyba zacznę od spaceru z psem. Dobrze mi to zrobi...
 
Cześć
Witam nowe koleżanki, szkoda że w takich okolicznościach, ale jesteście tu to i zostańcie
Mirka cudny Adrianek
A ja mam super lenia:baffled: i śpiący dzień wrr
 
Ja tez juz daaajjje!!!-hihi

No u mnie to jest tak,ze musze sie brac szybko za cos poki mam zapaly bo one czasem nagle mijaja i wtedy juz jest koniec-hehe
No kiedys takim leniuszkiem nie bylam...Mam nadzieje,ze to kiedys minie.

Zmykam do sklepu(nie chce mi sie,ale musze)
Do uslyszenia pozniej:-)
 
A ja znikam na 3 dni. Nie będę miała przez weekend dostępu do netu i nie wiem jak sobie bez Was poradzę. Ale zbytniego wyjścia niestety nie mam... Pozdrawiam ciepło. Mam nadzieję, że przez te dni mojej nieobecności nasze grono się nie powiększy o kolejne smutki...
 
Hej Dziewczynki...
U mnie bez zmian..mąż w gipsie a ja ślęczę nad magisterką..Dzisiaj po 18 przyjeżdza do mnie kolezanka i przy piwku bedziemy kombinowac ze statystyka dotyczaca badan.. Chyba jajko zniose, bo nic z tego nie kumam..A wczoraj 4 godziny ślęczałam nad bibliografia..
Jesuuu...

Czytam was i jestem na bieżąco ale cieżko mi odpisywac na wszystko i wszystkim..

Brzuchatki!! Dużo spokoju..
Nowe Mamusie - piekne dzieciątka :)
Nowe Aniołkowe Mamusie -
[*] dla waszych Aniołków
Staraczki - damy rade!!!!!!!!!!!!!

Edytko??Co u Ciebie? Martwię się że Cię nie ma..

Aga_aj przytulam cieplutko..
 
reklama
Mireczka, cudny chłopczyk z Adrianka!

She, to normalne, że na razie nic Ci się nie chce. Ja też tak miałam, najchętniej bym leżała i gapiła się w sufit, na dwór nie chciało mi się wychodzić, nic. Potem dopiero zachciało mi się wyjść do ludzi i to mi pomogło, ale wszystko w swoim czasie, każda z nas przechodzi przez ten trudny czas inaczej. Przyjdzie jednak dzień, że zachce Ci znowu żyć pełną parą i znowu zaczniesz się uśmiechać.

Przyszła_mamusia, trzymam kciuki za magisterkę. A co ze statystyki robisz? Ja statystykę uwielbiałam na studiach. Jak się zrozumie to nie ma z nią problemów. Może umów się z kimś, kto Ci wytłumaczy to, czego nie rozumiesz, a od razu będzie lepiej.
 
Do góry