reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
daga u mnie jest z tym żołądkiem identycznie-nie pozwala o sobie zapomniec, choc nie dokucza mi jakos mocno

MeKlaudia no to ja już jestem pewna, że u Ciebie rowniez bedzie mala Fasolka ;-) sprobuj moze zrobic jeszcze jeden test lub biegnij na ta bete :tak:


A ja za godzonke musze isc do pracy, a tak cholernie chce mi sie spac :sorry: zasypiam wręcz na stojąco :-( a wroce dopiero ok 21:30 :baffled: Ehhh....
 
Ja tez zauwazylam, ze suwaczki babyboom "stoja w miejscu". Dzisiaj dalam sobie znow nowy suwaczek. Ale jak bede miala chwilke (moze wieczorem) to poprostu wstawie sobie suwaczek z jakiejs innej stronki, lepszej.
 
Poczekam do środy jak nie dostane to w czwartek rano zrobie test.. Może spoznia mi sie przez stres poniewaz niedługo egzaminy teraz 2 poprawki sprawdzianu aby mnie dopuscili do egzaminu.. No zobaczymy.. Pozdrawiam
 
Poczekam do środy jak nie dostane to w czwartek rano zrobie test.. Może spoznia mi sie przez stres poniewaz niedługo egzaminy teraz 2 poprawki sprawdzianu aby mnie dopuscili do egzaminu.. No zobaczymy.. Pozdrawiam

Podziwiam Twoją cierpliwość. Mnie by już z ciekawości poskręcało i dawno bym już zrobiła betę :-p:-D Ale ja to taka narwana jestem :-D
 
Kochana ja juz wydałam tyle kasy na testy ze moj R to na mnie krzyzczy:) Jeszcze jeden mam w domu.. A na bete to nie mam jak isc a z malym nie pojde.. Poczekamy zobaczymy nie tym razem sie uda to nastepnym:)
 
reklama
Mam pyatnko jakich testów ciązowych używałyscie? Mi mąz kupił ostatnio NOVAtest nigdy o takim nie slyszałam a najbardziej co mnie zdziwiło to to ze sa pakowane po 2 i tylko 11 zł ciagle wychodzi negatywny.. Już nie wiem co mam myślec czy nie jestem w ciazy czy moze cos z tym testem nie tak..
 
Do góry