reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej
Wyprawa po nocnik zakończyła się klapą, poszliśmy do sklepu gdzie były też zabawki, więc ja wybierałam nocnik a Ignac się bawił:eek: w dodatku kupiłam ten z melodyjką, w domu posadziłam misia, ukradkiem nalałam wody żeby zagrał misiowi:-p zagrał, ale już nie przestał:wściekła/y: nawet jak wysechł, M musiał odkleić od dołu i wyjąć baterię:wściekła/y:
a z Ignasia sikaniem to było tak, owszem siadał, kilka sekund, czasem dłużej, chodził w majtkach i tak po trochę popuszczał, jak mu leciało to robił przestraszoną minę i łapał się za siusiaka a na nocnik już nic nie leciało:eek: potem zaczął płakać że chce pampisia i jak mu założyłam to zrobił na raz chyba z pół litra:szok:
Nie wiem co dalej:no: może go w żłobku jakoś straszą albo zmuszają, bo się ostatnio skarżyły, że w ciągu dnia nie sika a jak idzie spać to przesikuje piżamkę ( do spania ma pampersa )
 
reklama
przymierzamy się do kupna Ignasiowi jakiegoś łóżka, najpierw miał być tapczanik, ale M mi uświadomił, że mamy kręte schody na górę i ciężko tak cokolwiek wnieść:wściekła/y: w dodatku gdzieś wyczytałam, że łóżko łatwiej utrzymać w czystości, np materac można wywietrzyć, pokrowiec wyprać itp
mamy na to przeznaczone ok 500zł, czyli niezbyt wiele:eek:
ŁÓŻECZKO + BARIERKI + M.KOKOS + KPL.POŚCIELI (648283772) - Aukcje internetowe Allegro
ŁÓŻKO , DNO IKEA PROMOCJA NAJTANIE (650775878) - Aukcje internetowe Allegro
ŁÓŻKO Z BARIERKĄ MATERAC **CENA** IKEA SPRAWDZ (651260632) - Aukcje internetowe Allegro
te nam się podobają, choć na z ikea niektórzy narzekają że niewymiarowe i ciężko do nich dobrać pościel
A co Wy macie??
 
Żebyście widziały jak Karol dyrygował przy składaniu łózka. Kierownik zamieszana normalnie :-D. W ogóle jakie ma teksty już dorosłe nieraz :szok:. Np "Nie martw się mamo, poradzę sobie". Gada jak stary, poza tym że trochę niewyraźnie ;-)
 
soppana ja mam ikeowskie ale pościeli ich nie brałam, bo one są niewymiarowe i żadna inna firma takich wymiarów nie ma :no: do tego poduszki mają strasznie małe :eek: więc mam pościel standardową, chociaż teraz i tak śpi pod kocykiem tylko, tzn, trochę śpi a potem przychodzi do nas i śpi odkryta - nienawidzi spać pod kołdrą :-D
 
My używamy poduszek 70x80, te 50x60 są dla nas właśnie za małe :no: Mamy jedne takie i leżą nie używane, bo źle nam się na nich śpi.
A kołdrę wzięłam 140x200, bo z kolei łóżko ma 90cm i nie chciałam by za mocno spadała z łóżka ;-)
 
Blue, mi też to się najbardziej podoba:tak: a czy w sklepie ikea kosztowało dużo mniej niż na allegro, bo my mamy najbliżej w poznaniu i to trochę daleko:eek:
 
soppana na allegro zawsze takie rzeczy są droższe...jak sprawdzałam to ok.50-100zł więcej wołają za takie większe rzeczy i do tego transport druga prawie stówa, więc nam się nie opłacało i też jechaliśmy do Poznania, szczególnie, że my kilka rzeczy kupowaliśmy...

na stronie Ikei cena jest 284,99zł IKEA | Łóżka | Łóżka | KRITTER | Łóżko/ barierka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
agutek, widziałam, tylko że jest napisane że ceny w sklepie mogą się różnić od tych internetowych :)
chyba poczekamy aż ktoś ze znajomych będzie jechał :)
 
Do góry