reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Pytanie do mam po cc. Dziewczyny, czy smarujecie czymś bliznę? Możecie polecić jakiś skuteczny krem? Moja blizna nadal mocno różowa. W sumie mi nie przeszkadza, ale szczerze mówiąc jakoś myślałam, że wyblaknie, a tu już tyle czasu minęło i nic....

Aha, to spacer koniecznie:) Nie wiem, na ile znasz stolicę, ale jak chcesz to Ci podpowiem kilka praktycznych rzeczy a propos dziecka (lekarze, przychodnie, place zabaw) no i zakupy nie tylko dla Filipa;) chociaż w tej kwestii każda kobieta da sobie radę nawet po ciemku:)
 
Ostatnia edycja:
no i to najwazniejsze.
a kiedy juz na stale wracasz do pl???
wiki z mieszkanie do mieszkania to jeszcze luz a tu przez pol europy trzeba sie ciagnac

30 sierpnia lece z Filipkiem a Wojtek jedzie 31 z firma przeprowadzkowa. Wiec od września w PL ale W. zaczyna pracę od października, więc miesiac jeszcze będzie na odwietki i zaklimatyzowanie się no i chrzciny :tak::tak::tak:

Pytanie do mam po cc. Dziewczyny, czy smarujecie czymś bliznę? Możecie polecić jakiś skuteczny krem? Moja blizna nadal mocno różowa. W sumie mi nie przeszkadza, ale szczerze mówiąc jakoś myślałam, że wyblaknie, a tu już tyle czasu minęło i nic....

Aha, to spacer koniecznie:) Nie wiem, na ile znasz stolicę, ale jak chcesz to Ci podpowiem kilka praktycznych rzeczy a propos dziecka (lekarze, przychodnie, place zabaw) no i zakpy nie tylko dla Filipa;)

Viola ja mam contractubex na blizny ale jakoś jeszcze go nie użyłam więc nie powiem Ci o efektach.

No jak tylko się ogarniemy to sie umówimy. A Warszawki to nie znam praktycznie wcale....ale mój GPS znakomicie. Jak coś to szykuj się na lawine pytań ;-);-);-)
 
Witam się :-)
a mój dzieć słodko śpi po obaleniu flaszki z kleikiem, wciągał aż mu się uszy trzęsły, teraz idę wreszcie pod upragniony prysznic i potem poleżeć w łóżeczku razem z M., pierwszy raz tak wcześnie mi się uda
A przez jaki rozmiar smoczka podajesz kleik? My wczoraj stoczyliśmy pierwszą walkę z butla kleiku ryżowego na noc, chyba ze wolno leciało z 2, musze kupić dzisiaj 3... A może nie smakowało??? :baffled:

hejka

co do ząbków to moja zuzka ma wyrżniętą lewą trójkę ( piasałam wam juz dawno)

Ma_dunia - ty musisz być bardzo poukładana, nie wspominając już o tym ze jako moderator sie sprawdzasz w 100% (...) u Ciebie wszystko jest w jakimś stoickim spokoju, wszystkko ma swoje miejsce, właściwa odmiana
kurde a ze mnie jest taki bałaganiarz:tak::tak::tak:

Gratuluję wszystkich ząbków,
Ma_Dunia - przychylam się do tej opinii, nie wyobrażam sobie tego biurka Twojej pracy, a jeśli masz tam bałagan, to napewno jest to bałagan w porządku alfabetycznym :-D

a ja napisała posta że sie witam i go wcieło....
więc sie witam :-)
Podpowiedź dla ginących postów: ja zawsze pisze w notatniku, później wklejam i ewentualnie jakiś emotek wrucę czy cóś :-p

Dzieczyny wklejam Wam kilka zdjeć z mojego ślubu żebyście mnie poznały :-)
Bardzo ładne zdjęcia :tak:

Co do kotów - moja przyjaciółka rodzi w październiku, w domu ma uwaga.... 5 kotów (!!!) i królika

diabliczka - ta zwiewna sukienka bardziej mi się podoba, ja na cywilny miałam coś ala ta pierwsza, są fotki na zamkniętym, możesz zerknąć, ten tiul ukrył brzuch na medal :-p

Ciuszków mam mnóstwo, ale bielizny... brak, śpiochy i bodziki muszę zakupić :dry:

A ja doczytałam narazie tylko główny, wypiłam przy tym kawe i herbatę, dzieć śpi :-D
 
hey kobitki :-)

własnie dostałam paczke z bebilonu ale fajnie!

pogoda srednia, i nastrój mam kiszkowaty
ale popołudniu popisze wiecej jak sie wyluzuje ;-)
 
Wiam się uwaga ze słonecznej Łodzi!!!

nareszcie nocka lepiej....pisać z Konstancają na kolanach nie mogę bo ona tez tłucze łapkami w klawiaturę i jest tragedia:-D:szok::-D:szok: idziemy jeść objadek upichcony przez mamusię.....
 
Ma_Dunia, to polecam Stevena Eriksona i jego "Malazańską Księgę Poległych" - jest kawałek fajnej literatury do czytania.:tak:
Dzięki za radę :tak:, na pewno skorzystam. Ostatnio jakoś posucha moich ulubionych autorów i powinnam ozejzeć się za kimś nowym. :tak:
Ma_Dunia - przychylam się do tej opinii, nie wyobrażam sobie tego biurka Twojej pracy, a jeśli masz tam bałagan, to napewno jest to bałagan w porządku alfabetycznym :-D
Ja to nazywam bałaganem twórczym. :-p



A tak wogóle to dzień dobry. :-)

My już po kontroli u weterynarki, z uchm wszytko w porządku.

Julian został też wyściaskany przez sąsiadkę. :-p Bardzo by chciała zostać babcią ale jakoś jej syn się nie kwapi, więc instynkty babci realizuje na moim Julianie i Maximilianie sąsiadów. ;-) Pogadali sobie trochę po niemiecku, Julian cały roześmiany obślinił jej bluzkę, ale wszyscy zadowoleni. :-D To miła kobieta więc nie mam nic przeciwko temu póki nie przesadza. ;-)

Teraz wybieram się po okulary do optyka, akturat zdążyli przed wakacjami. :tak:
 
reklama
U mnie znów pada. Meteoropata śpi :-) a ja pichcę ciasto ( szlak trafił moją dietę :zawstydzona/y:- ale życie jest za krótkie by jeść tylko otręby :-) )
Ooo nawet błyska. A ja uwielbiam burze :-):-)
 
Do góry