reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Cześć wszystkim!!!

Wczoraj byłam strasznie zalatana i nie miałam czasu do Was dziewczynki zajrzeć ale postarma się jak najszybciej wszystko nadrobić, ale cóż to widzę czyżbyśmy jednak zrezygnowały z prywatnego forum zorganiaowanego przez Ilonkę????

wczoraj intensywnie szalałam w kuchni zrobiłam pyszną zupkę brokułową no i z 50 krokietów i do tego jeszcze sałatka! poza tym posprzątałam w domku i zaczełam jeszcze ciasto ale padłam ze zmęczenia i na razie mam tylko biszkopt dzisiaj po pracy będę próbowała go przełożyć masami ale nie wiem czy dam radę bo z mężusiem mamy iść na kolację do restauracji :-) a teraz póki co siedzę w pracy i ciężko pracuję:eek: narazie
 
Ilonko, nie smuc sie kochana:-):-) Naprawde dzielna bylas, ze stworzylas nam nasze forum, nawet moj M mowil ze obcykana i madra jestes w tym temacie, bo nie kazdy potrafi cos takiego zorganizowac:tak::tak: Niestety nie dalo sie ogarnac dwoch for na raz, a zrobil sie rozlam lutowek a chyba nie o to nam chodzilo:sorry2: Teraz poczekajmy na zamkniety watek tu i bedzie git:tak::tak:
Rechotku zazdroszcze Ci, tez bym se potancowala:tak::tak:, ty mamuska bedziesz a nie kura domowa ktora nosa z chalupy nie moze wysciubic:cool2::cool2:
Shingle duza masz juz pannice i taka wstydliwa hehe. Moze juz nastepnym razem jednak pokaze mamusi twarzyczke. trzymam kciuki:tak:
MamoAlexa ja codziennie pije jedna slabiutka kawke rano, bo czytalam, ze taka porcja kofeiny nie wplywa na dzidzie:-p:-p A ja bez kawki rano ani rusz, zwlaszcza ze z natury niskocisnieniowiec jestem:sorry2:
 
mnie wczoraj znajomi wyciągneli na dyskotekę...marudziłam marudziłam ale mój mnie wypchnoł, koleżanki marudziły to poszłam bawiłam się super, ale szybko sie męczyłam, potańczyłam troszkę, byłam w sumie 1,5h to juz dla mnie dużo...

u nas w Toruniu, nie wiem czy u was tez po klubach chodzą reporterzy i robia fotki i reportaże z imprez..wszytko był cacy puki mnie nie wypatrzyli i stałam się ich sensacją i pupulkiem, takami sesje trzaskali, a tu Pani niech stanie a tu niech chwyci sie za brzuszek a tu że tańczy, a tu z sokiem....massakra...bede na bank w reportażu i taraz tak sie stresuje żeby to jakiś raban z tego nie był że ciężarna w dyskotece

No i super, niejedna z nas by tak chciała potańczyć i się odstresować. Ty to jestes genialna!!!
 
Najeli

Ważne abyś Ty była teraz zdrowa, bo Adaś też wtedy będzie zdrowy i szczęśliwy :) A mężusia masz kochanego i mądrego bo dba o ciebie dba i nie narzeka :) Zdrowiej szybko maleńka. Ja mam za to inny problem pisałam o nim wyżej- zęba mam do wyleczenia. Strasznie się boję aby Oleńce się nic nie stało, aż mi się płakać chce... :-(
 
NO TO MAMY PIERWSZĄ FOTKĘ NA BARDZO ZNANYM PORTALU

picture11017.jpg






 
reklama
Do góry