reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Grecji?

Przepraszam, że zmieniam treść postów, ale ze względu na dobro toczącej się sprawy muszę usunąć wszelkie posty, zdjęcia i komentarze dotyczące Izy i Jej Synka.

Na NK Iza pisze:

Z racji toczących się spraw sądowych, prosimy wszystkich posiadających w swoich profilach zdjęcia Izy z synkiem lub samego Maluszka - o usunięcie ich.
Jak również wszelkie opisy i komentarze dotyczące tej sprawy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przepraszam, że zmieniam treść postów, ale ze względu na dobro toczącej się sprawy muszę usunąć wszelkie posty, zdjęcia i komentarze dotyczące Izy i Jej Synka.

Na NK Iza pisze:

Z racji toczących się spraw sądowych, prosimy wszystkich posiadających w swoich profilach zdjęcia Izy z synkiem lub samego Maluszka - o usunięcie ich.
Jak również wszelkie opisy i komentarze dotyczące tej sprawy.
 
Ostatnia edycja:
u Ciebie może słoneczko :) u nas lało i lało i nawet gradobicie zaliczyliśmy :D
teraz nawet słonko wyszło ale trzeba przyznać że zimno,jakieś 10 stopni.

A Twoja Dina już prawie pół roczku ma, jak to zleciało :)Nie obejrzysz się a już będzie świeczuszkę zdmuchiwać.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Pochwaliłam pogodę i się posuło
ale na szczęście tylko przez pół dnia, teraz znowu wyszło słoneczko,
jednak czuć zbliżającą się zimę.

Czas leci, mała rośnie jak na drozdżach, chociaż czasmi dziwię się z czego
bo nic jej nie smakuje poza mleczkiem:tak:
 
Pogoda w kratkę, ale kilka ostatnich dni sprzyja spacerkom.:tak:
Zaszczepiliśmy się na grypę,mama nadzieję że choróbska szerokim łukiem nas ominą bo do tej pory to różnie bywało.
Po sezonie na wyspie trochę pustawo?Spokój?
 
Witam wszystkie mamy z Grecji:-)
Może ktoś z was wie jak umiejscowić moją córeczkę w Grecji, krótko opiszę moją sytuacje..
urodziłam moją córeczkę w Polsce jest tutaj zameldowana itd. ojciec dziecka jest Grekeim i chciałabym aby moja córka miała obywatelstwo greckie nie rezygnując z polskiego. Nie wiem czy to się załatwia tak jak w Polsce : najpierw umiejscowienie w urzędzie stanu cywilnego a póżniej zameldowanie. Mała ma polski akt urodzenia , czy z tym polskim aktem urodzenia musimy iść do urzędu stanu cywilnego i dostaniemy grecki i z tym greckim ją zameldować, sorry ale już mi się kręci w głowie , proszę napiszcie jak my mamy to załatwić . Nie jesteśmy małżeństwem a mała ma nazwisko po mnie czyli polskie czy to jest przeszkoda w Grecji, czy mała musi mieć nazwisko po ojcu greku...??/ pomocy i dziękuje:-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy z Grecji:-)
Może ktoś z was wie jak umiejscowić moją córeczkę w Grecji, krótko opiszę moją sytuacje..
urodziłam moją córeczkę w Polsce jest tutaj zameldowana itd. ojciec dziecka jest Grekeim i chciałabym aby moja córka miała obywatelstwo greckie nie rezygnując z polskiego. Nie wiem czy to się załatwia tak jak w Polsce : najpierw umiejscowienie w urzędzie stanu cywilnego a póżniej zameldowanie. Mała ma polski akt urodzenia , czy z tym polskim aktem urodzenia musimy iść do urzędu stanu cywilnego i dostaniemy grecki i z tym greckim ją zameldować, sorry ale już mi się kręci w głowie , proszę napiszcie jak my mamy to załatwić . Nie jesteśmy małżeństwem a mała ma nazwisko po mnie czyli polskie czy to jest przeszkoda w Grecji, czy mała musi mieć nazwisko po ojcu greku...??/ pomocy i dziękuje:-)

 
Do góry