reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

najwidoczniej miałaś młodszą ciążę skoro aż 2tyg...ja mam nadzieję że nie będa mi kazali przyjść 2tyg po terminie :baffled::baffled:

ja tez slyszalam o tym ze do 2 tyg kaza czekac jesli porod sie opoznia:tak: niestety:baffled:

ale powinno sie monitorowac dzidziusia, robic ktg, sprawdzac przeplywy i starzenie sie lozyska, w razie gdyby cos bylo nie tak od razu interweniowac
 
reklama
Dziekuje wszystkim teraz to jest mi potrzebne.Niewiem jak to bedzie,oby sie poprawiło.Był juz chrzczony w szpitalu,mam nadzieje ze to pomoże.Jestem na ostatkach sił.Beczec mi sie chce,łzy same lecą,szkoda mi mojego skarbka:-:)-:)-:)-(
Madziu kochana!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem z Toba calym sercem!!!!! Biedany bartuś!!!! da rade napewno!!!! trzymam za Niego kciuki!! jeżeli był zdrowy odrazu po porodzie to trzeba być dobrej mysli!! i ja takiej jestem!! zobaczysz niedlugo bedziesz go tuliła w ramionach calego i zdrowego

A jak u mnie się nic nie ruszy do 14 marca to będą mi wywoływać...
niestety trzeba się jeszcze trochę pomęczyć...

madzia84 jestem z Tobą :( i trzymam kciuki, będzie dobrze wszystko z Bartusiem, zobaczysz!


pozdrawiam Was wszystkie
- ojejjj!!! az do 14 marca masz czekac to roche dlugo!! musiscie sie duuuuuuuuuuuzo kochac zeby ruszyło.
 
No i tak stan jego na szczescie sie nie pogorszył,zrobili jemu badania,te bezdechy moga byc ze zmian płuc lub cos w główce moze byc.Robia mu posiew dostał antybiotyk.Jest nadal podłączony do respiratora i do kroplówki.Jutro mamy przyjechac na oiom 12tej.Chyba musze wziąsc zapas chusteczek bo jak go zobacze to sie rozpłacze:-(
 
No i tak stan jego na szczescie sie nie pogorszył,zrobili jemu badania,te bezdechy moga byc ze zmian płuc lub cos w główce moze byc.Robia mu posiew dostał antybiotyk.Jest nadal podłączony do respiratora i do kroplówki.Jutro mamy przyjechac na oiom 12tej.Chyba musze wziąsc zapas chusteczek bo jak go zobacze to sie rozpłacze:-(

Madzia, jestem całym sercem z Wami, przeżywacie najgorsze z najgorszych w tym momencie:-(, wierze głeboko, że Bartuś wyzdrowieje szybciutko i wróci do domku!

Kingusia ja się zastanawiałam co u Ciebie, dwa tygodnie na wywołanie:szok:debile, urodzisz jeszcze w tym tygodniu, gwarantuje:-)ja zero symptomów porodu, byłam dzis u lekarza, jutro termin, a w piątek o 8 rano do szpitala na wywoływanie.
 
Madziu- będę się dzis modlic za twojego synka. Bardzo ci współczuję, to ogromny cios dla matki patrzec jak jej dzieicaczek choruje a ona nic nie może zrobić...Tylke marcówek tzryma kciuki za twojego Bartusia, że musi byc dobrze. Zobaczysz
! Bądź dobrej myśli, wiem ze to trudne ale spróbuj-dla Bartusia. Przytulam cie mocno.
 
No i tak stan jego na szczescie sie nie pogorszył,zrobili jemu badania,te bezdechy moga byc ze zmian płuc lub cos w główce moze byc.Robia mu posiew dostał antybiotyk.Jest nadal podłączony do respiratora i do kroplówki.Jutro mamy przyjechac na oiom 12tej.Chyba musze wziąsc zapas chusteczek bo jak go zobacze to sie rozpłacze:-(
Trzymaj się dzielnie i bądźcie silni:tak::tak::tak:będzie dobrze, na szczęście nie jest gorzej, więc będzie na pewno jeszcze lepiej:tak::tak::tak::tak:
 
madzia84 - najwazniejsze ze stan sie nie pogarsza - zobaczysz ze bedzie sie poprawial z kazdym dniem :-) Mocno trzymam kciuki za Was i jestem dobrej mysli - dobrze, ze jest pod dobra opieka:tak: :-)


No i dziewczyny wziely sobei do serca dzisiejsza date jako ciekawa na porod - 3 dzieci na 3 marca :-D
Choc wieczor jeszcze dlugi... moze bedzie wiecej :-) Z jednej strony zazdroszcze, ale z drugiej...:szok:
 
reklama
madzia84 to zapalenie płuc od paciorkowca jest ?
tak mi jest bardzo żal Bartusia , żeby szybko wyzdrowiał tego wam życze , trzymam kciuki !!

kingusia mi też gin powiedziała że do 2 tyg. po terminie się czeka
 
Do góry