reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

bestyjka tam na ignauta jest jakaś większa przychodnia na NFZ wiem że mają doby sprzęt. Może sprawdź sobiekto tam przyjmuje spisz i porównaj z opiniami na forum. Ja z kozanowa jeździłam na bartoszowice ale prywatnie wizyta 50 zł ( 3 lata temu) teraz chyba 80...( kurcze trzeba sie w koncu wybrać) do pani dr. od ciebie bezpośrednio jedzie tam E. bo tak to ja nikogo innego nie umiem polecić hihi
 
reklama
Witajcie :happy:, jeszcze niedawno pisałam na temat moich staranek o fasolkę, a dziś dumnie prezentuję mój 3- miesięczny brzuszek . Mam tylko jeden problem - nie mogę znaleźć dobrego gina we Wrocławiu, mieszkam w okolicach Astry. Może znacie jakiegoś godnego polecenia ? :eek: Zależy mi, żeby przyjmował w miarę blisko mnie. Wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc, dzięki i pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mamusiek :))!

Niedaleko Astry - na bulwarze ikara jest przychodnia Eskulap, tam przyjmuje dr Łątkowski - jest ordynatorem na Chałubińskiego - bardzo dobry lekarz. Zdaje się że oni nawet przyjmują też na NFZ. Natomiast strzeż się w tej samej przychodni lekarki - Miś Michałek - okropna baba w obyciu i do tego kiepski lekarz.
 
o tak o Eskulapa mi chpdziło :-) a o Miś - Michałęk słyszałam od dziewczyn które ze mna leżały, że nawet nie zaglądnęła do nich jak była w pracy na oddziale ( juz po porodzie). moja koleżanka chodziła do dr Owczarek Agnieszki ale jako gina. wiec jak sie sprawdza w roli położnika to nie wiem.
 
Witam!
Ja mam pytanie odnośnie polikliniki na grobli. Czy któraś z was miała przyjemność tam chodzić? Zastanawiam sie czy nie wybrać sie do dr Walaska. Niestety jestem zmuszona do zmiany lekarza (na tym etapie to nic przyjemnego) i szukam kogoś z Brochowa. Z tego, co wiem to on przyjmuje tam też na kase chorych... a może sie myle? Nie wiem już co mam robić:-(
 
Już byłam i sama sie przekonałam :) Co do dr Bielanowa, to jest to znajomy znajomego i może mądrzej byłoby po znajomościach, ale mimo wszystko skończyło na Walasku. Ogólnie jestem zadowolona i wytrwam przy nim do końca, bo zmian nie lubie.
 
ja tam całaciążę chodziłam właśnie do Miś -Michałek reweacyjna pani doktor,nie zgodze się z opinią, ze jest złym lekarzem. Nigdy nie odmówiła mi wizyty na NFZ, wykonywała wszystkie badania i dawała skierowania na inne,dawała l4 bezproblemu to ona zareagowała najszybciej w czasie porodu, sprowadzila ordynatora by ten zalecił cesarkę, sama ją przeprowadziła, i zaglądała do mnie i dziecka po porodzie. u niej w gabinecie zdejmowała mi szwy po cesarce. do tej pory do niej chodze. Ma usg i wykonuje je przy każdej wizycie. i wszystko to na NFZ.
 
reklama
Jeśli jednak lekarz zawiodłby, to ja osobiście polecam doktora Saczko, pracuje w szpitalu na brochowie, miły i kompetentny:) Szczęśliwego rozwiązania!:)
 
Do góry