reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Crazygirl- syrop z cepuli-pychotka, mamusia mi go zawsze robila i robi jak jestem w PL chora.

margaritta-co Ty piszesz? Za malowanie sie bierzesz? I masz zamiar skonczyc przed tym jak Niki sie obudzi.:szok: No, no Ty to chyba niewyzyta jestes:-D:-D:-D

Zaraz tu jeszcze ktoras napisze, ze na lanchu wytapetuje sobie domek!:-D

SZACUNECZEK- ja dzisiaj mam strasznego lenia!

Dytko-widze, ze ty tez masz dzisiaj powera!

Niech moc bedzie z Wami!
 
Dytko-dziękuję:)A w domku widzę szalejesz:)))
Andzulinko-chyba też tak zacznę-a jak go zrobiłaś-tzn.żeby sok puścił dałaś do piekarnika,czy jak?Igorkowi też przesyłam cmoka-dla zdrowotności;*
Margaritta-dajesz kochana na bicie rekordu-trzymam kciuki...Duchcem będę przy Tobie(nie przestrasz się;))
Tichonek-na szczęście Daniel jeszcze nie ma dziewczyny,więc nikomu zapach cebulowy nie będzie przeszkadzał;)
 
Lady_zgaga- milego imprezowania.
Dzieki. To Ada bedzie imprezowala w towarzystwie 9-cio latek. I nie watpie, ze bedzie tam glowna atrakcja:-D:-D:-D

Andzulina syrop z cebuli?? To chyba nie smakuje, co?
Cholercia muszę jak najszybciej badania zrobić... Bo to nienormalne ze ja tak ciągle siły nie mam...

Własnie się dowiedziałam że leki do mnie wysłali z PL na lot samolotem.. Mój lęk przed lotem osiaga szczyty..Mam nadzieje że pomoże i pozbędę się tego lęku, pocenia, biegunki, powstrzymywania łez, braku powietrza i spokojnie dolece...:baffled::-( A jak będę dłużej w PL to chyba sobie zafunduj jakąś terapie zeby się tego cholerstwa pozbyć..nawet nie wiecie jak mi to życie zatruwa.. Został miesiąc a ja juz sr** w gacie za przeproszeniem..
Ja jako dziecko uwielbialam syrop z cebuli. Smak dobry ale zapach z paszczy juz gorszy... Ale i tak cebula to nie czosnek!!!!;-) Jak ostatnio zapodalam sobie kanapke z czosnkiem na kolacje, to malo eksmisji z sypialni nie dostalam:-D

zgaga no czesc niunia:happy: a widzisz i Adusia ma piąteczki:-p oby za bardzo nie cierpiała;-)
No, mowilam A. ze jeszcze w poniedz. pytalas o zeby Ady a ja twardo, ze do piatek daleko, bo dopiero co jej trojki wyszly:-D:-D
 
no dobra -kawa jeszcze tylko i lete:-D
renni alez kochana- moj "saloon" jest maluski :sorry2: i to tylko odswiezanie- bo jedna ze scian była przeznaczona kiedys dla NIki :happy: tzn. jak miala faze malowania po ścianach to wydzieliłam jej jedna i tam się wyzywała:-D ale juz jej daaawno przeszlo;-) i trza to teraz odnowic. A dodam ze Niki 3 h spi - to spokonie dam rade.

lubiczanko bije rekord,ale w szybkim malowaniu :-D moj szanowny nie lubi tłumow no i Niki spanie:sorry2: nie pojechalismy na bicie rekordu w pchaniu wozków:zawstydzona/y:

Tichonek a własnie TY deklarowałas ,ze sie wybieracie??
 
Andzulinko-chyba też tak zacznę-a jak go zrobiłaś-tzn.żeby sok puścił dałaś do piekarnika,czy jak?Igorkowi też przesyłam cmoka-dla zdrowotności;*
:-D:-D:-DNo coś Ty?Do piekarnika!?:-D:-DBierzesz cebule,kroisz na plastry,albo półksiężyce.Układasz w słoiku:plaster cebuli,posypujesz cukrem,znów cebula i cukier i tak do wyczerpania miejsca w słoiku,można też miodu dodać,każdą warstwę ubijasz.Potem słoik odstawiasz,nakryj coby się żadne owady nie skusiły:tak:Po kilu godzinach syrop gotowy,odcedzasz go od nierozpuszczonego cukru i możesz trzymać w ciemnym,chłodnym miejscu,ale nie dłużej niż 2 tygodnie:tak:
Margaritta,jak wspomniałam wcześniej mój szanowny wczoraj miał bibkę:sorry2:Nawet nie marzyłam,że się pozbiera na ten wyjazd:sorry2:Zresztą jeszcze śpi:dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry