reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Cześć wszystkim. Znalazłam chwilkę czasu i coś podczytałam o czym tutaj pisałyście, jednak jest tego za dużo, żeby nadrobić będąc w polsce.

Dziękuję wszystkim za życzenia, boziuuu już tak dawno to było, że sama nie pamiętam :-D ale wielkie dzięki :biggrin2:

Z polski miałam wracać 20 kwietnia jednak ze względu na dymiący wulkan musiałam przebukować bilety i najbliższy jaki mogli dac mi lot to własnie 1 maja. I po części nie jestem zadowolona. Raz, że nie pojawie się na zlociem, który już od tak dawna jest planowany, a to z tego powodu, że 29 kwietnia mamy z P. 4rocznicę ślubu, a ja tkwię w polsce, więc będziemy sobie ją odbijać :-D Ale są + bo posiedzę dłużej sobie z moja rodzinką. Mam nadzieję, że wrócę puki nie ma przeciw wskazań do odbywania podróży samolotem....ja to już mam takie szczęście, że zawsze coś wyskakuje jak wracać mam z polski :eek:

A teraz doczytam jeszcze kilka wątków i będę się zbierać. U nas pogoda śliczna i wybieram się do Krakowa z rodzinką odwiedzić cioteczkę :biggrin2: Buziaczki dla wszystkich....muuuuaaaa:biggrin2:
 
reklama
Hej dziewczynki
U nas nocka cala przespana. Tylko nie wiem czy to tak normalnie czy przez to, ze na wieczor porzadnie Adzie dziasla wysmarowalam zelem! Szkoda tylko, ze do 6.50 spala. Ale nie narzekam, bo ja spalam dzieki uprzejmosci meza do... 9.50 :-D:-D
Lece pakowac prezent na urodziny i zawalcze z praniem- jeszcze tylko 1 czy 2 pralki mi zostaly;-)
Lewcia, wracaj szybko i szczesliwie. Korzystaj z pogody i z tego, ze masz rodzinke przy sobie... Buziaki dla ciebie i Natalki
Milego dnia wszystkim
 
Dobry:-)
U mnie dzis pedu brak weny brak:zawstydzona/y: nie mam pomyslu na obiad:no:
Maly tez kaszle, ale nie czesto ale jak juz zakaszle to trzesienie ziemi, chyba tez zapodam mu narazie syropek na miodku, goraczki jako takej nie ma;-) ale oczywiscie rano zdazyl dac mi juz popalic, spiacy a zasnac nie chcial- no to mamusia musiala na raczki brac, bo prawie sie udusil jak zaczal plakac i kaszlec....boszeee moj kregoslup...no ale naszczescie padl
pozatym lodowka tez swieci pustkami a mi sie nic nie chce:no: tez mnie cos bierze bo glowa peka i zatoki znow zawalone, gardlo boli...no to sobie pomarudzilam:-D

lewcia dobrze, ze chociaz sie cieszysz z przedluzonego urlopu, bo co niektorzy to wiesz chyba bardziej wkurzeni...:-D
Tichonek tez bym sie na takie zakupki do H&M wybrala:-( ale najblizszy w Athlone
Crazy girl no szkoda ze tak sama musisz siedziec:-( my to mamy o tyle dobrze w G ze mamy siebie bliziutko;-)
Moniadan to w sumie dajesz 3 syropy? A ten na kaszel to skad masz?
Andziulina zdrowka dla Was
Lubiczanko mam nadzieje ze Danielek lepiej
Ewelcia masakra jakas, co za babsztyl z tej agencji:szok::baffled:
Gastone przykro mi z powodu tego typa:angry::blink:mam nadzieje ze nie narobil problemow na wasze konto tzn jakichs mandatow;-)
milego dzionka
 
Sandrulińska,Agusiek-no właśnie nie za bardzo...Teraz kaszle nie tylko w nocy i kiedy śpi,ale ma ataki,że odnoszę wrażenie,że nie może złapać oddechu...W dodatku jak nie spi jest straaaasznie marudny-ciągle miauczy,stęka i popłakuje:(Ale na aptekę zrobię nalot jak tylko J wróci z pracy
Andzulinko-no fakt:)ale podejrzewam,że i tak było....mocne przytulańsko:)))
Lady zgaga-ja też muszę się za urodzinowe przygotowania wziąć-tylko najpierw do sklepu po ten gift trzeba się wybrć:)i wymyśliłam,że zrobię torta w kształcie piwka,czy tam innej żubrówki:)))
 
Lubiczanka - ja właśnie "wyprodukowałam" syrop z cebuli dla małego... rozmawiałam z teściową - ona jest pielęgniarką i poradziła na początek coś takiego, a dopiero później leki:sorry2: no nic - zobaczymy efekty. zdrówka dla Danielka:tak:
 
Hej lasencje,

u nas w domku tez niezly bajzel:rofl2:.
Pogoda niewyrazna, wiec na bicie rekordu tez sie nie wybralysmy.

Wczoraj bylam na zakupkach w Blancz a potem jeszcze w Swords, J sie zajal Natalka wiec moglam sobie spokojnie polazic, a dzisiaj mnie tak nogi bola, ze :szok::szok::szok:

Lewcia- to moze chociaz na sama niedziele przyjedzcie.

Lady_zgaga- milego imprezowania.

MartaF- odpoczywaj sobie.


Milego dnia!
 
Cześć dziewczyny!

No ja w końcu mam powera po dłuuuugiej przerwie:-D:-D:-D
Prań już trzy zrobiłam,czwarte w trakcie,ciasteczko upiekłam,obiad zrobiłam a teraz idę małego uśpić i za porządki się biorę...
Nic ,lecę trzeba to wykorzystać:-D:-D
Lubicznko zdrówka dla synka:tak:

Miłego weekendu wszystkim życzę:tak:
 
Agusiek współczuje.. Ja dopiero co skończyłam z zatokami, katarem i gardłem..:baffled:
Andzulina syrop z cebuli?? To chyba nie smakuje, co?
Dyta, Marta podzielcie się ta energią;-).. u mnie dopiero pozmywane i pranie wstawione a jeszcze duużo przydałoby się zrobić.. Cholercia muszę jak najszybciej badania zrobić... Bo to nienormalne ze ja tak ciągle siły nie mam...

Własnie się dowiedziałam że leki do mnie wysłali z PL na lot samolotem.. Mój lęk przed lotem osiaga szczyty..Mam nadzieje że pomoże i pozbędę się tego lęku, pocenia, biegunki, powstrzymywania łez, braku powietrza i spokojnie dolece...:baffled::-( A jak będę dłużej w PL to chyba sobie zafunduj jakąś terapie zeby się tego cholerstwa pozbyć..nawet nie wiecie jak mi to życie zatruwa.. Został miesiąc a ja juz sr** w gacie za przeproszeniem..
 
czesc dziewczynki

zajrzałam w przelocie tylko, bo jak połoze Niki to zabieram się za "odświezanie" saloonu w senscie machniecia farbą ścian....mam nadzieje,ze w czasie jej spania sie wyrobie.

sandrulinska jak to nici z bicia rekordu??? przeciez ślicznie jest w Dublinie:tak:

anineczko yyyy "zagadałam" się wczoraj z mezowskim :zawstydzona/y:;-):-D az mnie dziś buzia boli:baffled::-D zartuje

zgaga no czesc niunia:happy: a widzisz i Adusia ma piąteczki:-p oby za bardzo nie cierpiała;-)

wszystkim dziewczynkom zycze milusiego dnia. :tak: zajrze pozniej (aj hołp soł):-D
 
reklama
anineczko yyyy "zagadałam" się wczoraj z mezowskim :zawstydzona/y:;-):-D az mnie dziś buzia boli:baffled::-D zartuje
:szok::-DA potem się dziwisz,że na fotach masz otwór gębowy wciąż otwarty:-D:-D:-D
CrazyGirl syrop z cebuli wcale nie jest taki zły jak się może wydawać:tak:Trochę potem z ust zapodaje,ale w końcu to cebula!Ale ogólnie nie najgorszy,wierz mi:happy:
 
Do góry