reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam późną nocką
Wątek powoli umiera? mało nas tu.
Może jak się lato skończy,to więcej będziemy tu klikać
Pozdrawiam Mamusie i dzieciaczki
U nas ok.
Jak u Was? jak tam "izulka15" ?
 
reklama
No właśnie wątek umiera. Ale może w długie jesienne i zimowe wieczory i dni będzie nas tu więcej.
Nie wiem co u Izulki. Boję się o nią , nie wiem czy ktoś ma z nią kontakt telefoniczny. Sytuacja w Bogatyni nie jest wesoła.

Przed chwilą przeczytałam jeszcze raz post Izulki i ostatnie zdanie tak jakby było nie dokończone.

Iza jak możesz to daj znać nawet przez kogoś.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
czasami tutaj zaglądam, ale mam ograniczony dostęp do neta, mam nadzieje, że to się zmieni. Jestem szczęśliwą mamą półrocznego Nikodemka, spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy na etapie wcinania różności ale nocki zaczynają być z przerwami bo chyba synuś jest głodny a jest nadal na "cycu" zastanawiam się czym nasycić jego brzuszek bo mały nie uznaje butelki :)
Pozdrawiam mamusie i ich skarby

 
Ostatnia edycja:
ametyst ja swojemu przed snem daje kleik kukurydziany - bo jest bardzo delikatny, i do tego cyca. i śpi cała nockę...... czasem budzi się o 5 rano na cyca i idzie spac dalej....
 
Witajcie,
czasami tutaj zaglądam, ale mam ograniczony dostęp do neta, mam nadzieje, że to się zmieni. Jestem szczęśliwą mamą półrocznego Nikodemka, spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy na etapie wcinania różności ale nocki zaczynają być z przerwami bo chyba synuś jest głodny a jest nadal na "cycu" zastanawiam się czym nasycić jego brzuszek bo mały nie uznaje butelki :)
Pozdrawiam mamusie i ich skarby

Ja mam ten sam problem, Maja nie chce butelki i też zaczęła się budzić w nocy. Jest nadal na cycu ale daję jej w ciągu dnia zupkę albo deserek i ok 18-19 kaszkę albo owoce. I różnie jest z tym spaniem ale teraz się budzo ok. 5 rano i idzie dalej spać.
 
Hej, jestem
u nas wszystko dobrze się skończyło... Woda nas nie zaatakowała. Było bardzo nerwowo bo niebezpiecznie w pracy u męża ale jest już stabilnie. Nie mogłam wcześniej dać znać z powodu braku internetu.
Agape-bardzo dziękuję za wparcie i troskę. Jeszcze raz dzieki. Dzięki Anne. I wszystkim, którzy się martwili.

Dziś trochę późno , to napiszę jutro co było.
 
O Boże Izulka jak dobrze że jesteś. Tak się o ciebie i o twoją rodzinę martwiłam. Czekałam na jakąkolwiek wiadomość na twój temat ale chyba z nikim nie masz kontaktu. Kurcze napisz coś więcej. Pozdrawiam cię serdecznie i mocno przytulam.:-)
 
Witajcie dziewczynki!!
dawno mnie nie było, ciekawe czy mnie pamiętacie??
widzę że chyba na całym bb wakacje :)
i że niektóre dzieciaczki chorowały jakiś czas temu :( ale mam nadzieję, że już wszystkie zdrowe i pięnie się rozwijają :))
pozdrawiamy serdecznie z Sebastiankiem!!
 
heheh hej Tygrynko, ale dawno Cię tu nie było:D:D
fajnie że do nas zajrzałaś......
my się witamy po dośc długiej nie obecności... byliśmy na mazurach, a potem wszyscy prócz małego się rozchorowaliśmy...... :p:p
na bb wakacje w pełni... może na jesieni forum odżyje.....
wakacje dobiegają końca.... a więc kochane powiedzcie jak wasze wrażenia po piewrszych wakacjach z najmłodszymi pociechami ????
 
reklama
Witajcie dziewczynki!!
dawno mnie nie było, ciekawe czy mnie pamiętacie??
widzę że chyba na całym bb wakacje :)
i że niektóre dzieciaczki chorowały jakiś czas temu :( ale mam nadzieję, że już wszystkie zdrowe i pięnie się rozwijają :))
pozdrawiamy serdecznie z Sebastiankiem!!
Pewnie że cię pamiętamy:-DDlaczego tak mało nas odwiedzasz?


heheh hej Tygrynko, ale dawno Cię tu nie było:D:D
fajnie że do nas zajrzałaś......
my się witamy po dośc długiej nie obecności... byliśmy na mazurach, a potem wszyscy prócz małego się rozchorowaliśmy...... :p:p
na bb wakacje w pełni... może na jesieni forum odżyje.....
wakacje dobiegają końca.... a więc kochane powiedzcie jak wasze wrażenia po piewrszych wakacjach z najmłodszymi pociechami ????
Ja dopiero będę wyjeżdżać. Odpoczniecie sobie trochę ode mnie:-D To będzie ostatni tydzień wakacji
 
Do góry