reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania, imprezy, balangi ;)

Wczoraj miałyśmy z Mary udane spotkanko :))) Dzieciaczki baraszkowały w parku a my oczywiście gadu, gadu ;))) Sonia jest świetna a uśmiech ma zabójczy. Konrad zamiast podrywać laske to się zajął gryzieniem zabawek oraz jedzeniem trawy... Ehhh... faceci... Później dodam kilka fotek ze spotkanka..
 
reklama
Wczoraj miałyśmy z Mary udane spotkanko :))) Dzieciaczki baraszkowały w parku a my oczywiście gadu, gadu ;))) Sonia jest świetna a uśmiech ma zabójczy. Konrad zamiast podrywać laske to się zajął gryzieniem zabawek oraz jedzeniem trawy... Ehhh... faceci... Później dodam kilka fotek ze spotkanka..

Taaaa, spotkanie super tylko dlaczego tak krótko...? :sorry2:
Ahhh taka zalatana jestem ze dajcie spokój.. Dziś wieczore wracam do Ie a od wtorku do pracy... :dry:
Aza, te fotki to tez na maila poprosze w wolnej chwili ;-)
 
Katrenki, Banana kiedy kolejne spotkanko? OLI ZAPRASZA NA RANDKE Z AMELKAMI DO SIEBIE DO LOUGHBOROUGH!!! W koncu mozemy sie spotkac u mnie ;-)
Proponuje pozniej przejsc sie do "swiata dziecka" taki playground dla najmlodszych gdzie spokojnie usiadziemy sobie na kawke i pogaduszki

TERMIN zostawiam dla Was jezeli oczywiscie chcecie nas odwiedzic ! ;-)
 
klaudzia, dopiero zobaczylam tego posta! sorki, ze tak pozno :)))

jak tylko katrenki znajdzie chwilke to sie mozemy dogadac. u mnie piatki i niedziele z gory odpadaja,bo pracuje, reszta do uzgodnienia :)
 
reklama
Do góry