reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja tez wrocilam sie zameldowac, posprzatalam, poprasowalam i pochowalam ciuszki malego - cala kopa tego byla:-D nawet nie wiedzialam ze tego tyle:) maly przy desce doprasowania dawal jak szalony az raz to myslalam ze urodze tak zabolalo:szok: a po chwili pukanie do drzwi - sasiedzi ktorzy sie dopiero wprowadzili przyszli zapytac czy nie mamy nic przeciwko ich party urodzinowemu dzis w nocy i ze juz z gory przyszli za halas przeprosic:-D a ja na to - o ile przez ten halas nie urodze to dla mnie moze byc:-p:szok: :dry:...juz mi sie podobaja...:cool:
 
reklama
Haras ale sie zachowal mogl chociaz poinformowac a nie Ty za obiad a nie ma co podac..

Milutek a to masz jakies skurcze mocniejsze czy cos czy narazie jest spokojnie?

Agacinka tez bym chciala juz urodzic i nie dlatego ze mi ciezko czy cos mnie boli ale chcialabym juz przytulic moje malenstwo mam nadzieje ze w polowie lutego juz to nastapi:)
 
wiecie co, wydaje mi sie,ze nie ma co przyspieszac porodu, bo wedlug mnie, jezeli nie ma przenoszenia, to dzidzius sam wie kiedy jest gotowy na przyjscie na ten swiat,a poza tym ostatnio moja polozna mi mowila o angielskich sposobach i ze to jest bez sensu, bo kobiety niejako prowokujac cialo do porodu ( o ile to dziala) same siebie skazuja na dlugie rodzenie.

Milutek, no co ty...gdzie on pojdzie.. czy pojedzie. W koncu to nie chodzi o siostre K... Bo dla niej wszystko, a gdy my cos potrzebujemy to jest umierajacy:confused2: Zeby jakiegos rozwolnienia dostal od tego kurczaka..albo chociaz nie wiem...zeby brzuch go bolal.
 
a jqa znów mega spiąca niby noc przspana a ja ledwo na oczy widzę:happy2::happy2: jakos ostatnio okropnie senna sie po południu robie i nie wiem dlaczego....

mąż własnie dzwonił i powiedział ze juz z babami na zakupy nie idzie bo z Wiki 40 min wybierał farbe do jej pokoju i tak skonczyło sie na różu ahhaah tylko mam nadzieje ze nie na takim wsciekłym:szok::szok:

Hars- no chyba bym go w D....... tak kopneła ze wsklepie znalazł by sie w tępie natych miastowym:tak::tak: co za gosc!!!!!!!!!!!!!
Mila- widze ostatnie chwile z nami na bb


kurna klienci:wściekła/y:
 
Ale sie teraz wkurzyłam i nagoniłam po domu. Zadzwoniła do mnie ta moja towarzyszka od szkoły ze nie wydali jej mojej karty egzaminacyjnej i indeksu. Musiałam pisać jej teraz upoważnienie i goniłam po domu szukać nr.indeksu i zaświadczenia od gina ze jestem z zajęć zwolniona do 31.01 bo jestem w zaawansowanej ciąży bliźniaczej. I jeszcze pisać pismo do dziekana ze będę w trakcie sesji w szpitalu i koleżanka ma prawo sie dowiadywać o moich zaliczeniach i wynikach z egzaminów.

Pinus- nie da sie ukryć co nie?? he he ze te ostatnie chwile na bb:) ale jutro będzie mnie tu mniej...no bo wiecie: kąpiele, depilacje i jeszcze sprawdzanie toreb jak i myślenie co jest w domu do zrobienia jak będę w szpitalu zanim dziewczynki przyjadą.
 
reklama
Do góry