reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
wow! wow! wow! Was to nawet na chwile zostawić nie można bo jeden dzień w plecy i o! dziecko jest:D

MIGOTKA - gratulacje ogromne:>:> strasznie się cieszymy Waszym szczęściem! ukochaj, ucałuj od cioć z BB:)
 
hej,ja urodziałam dzisaj 6.07 mały ma 2650 9pkt wszystko ok pisze z kom wiec nie dużo, buzi

o kurka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje ale jestem w szoku!!!!!!!!!!!! suuuupeeeerrr ze malenstwo zdrowiutkie!!! a tak od siebie dodam ze widac ze juz sie trzeba ostro pakowac!!:szok::-) to milu -no ktos cie przegonil jednak:):-D
 
Ale jajca Migotka dużo zdrówka dla was ale super GRATULACJE

Ja pierdziule nie no ostatnie zakupy w tym tygodniu dla małej zaraz włączam pranie z moimi koszulami aaaaaaaaaaaaaaa jestem przerażona:)
 
Migotka - ogromne gratulacje:-) Super, że z Tobą i Maleństwem wszystko ok:tak:
Pojawiło się już pierwsze Marcjańskie dziecko, teraz się zacznie;-)
Mój Emek też każe torbę pakować, a ja dopiero pierwsze pranie zrobiłam (pieluszki, pościel, rożki). Jutro koniecznie robię pranie ciuszków. Lepiej mieć wszystko już przygotowane.
 
reklama
Migotka, GRATULACJE!!!!!!!

Boże, zaczęło się, dziewczyny - za tydzień rozpakuje się Milutek, a poźniej która chętna? :-D

A ja jeszcze jakieś dwie godziny temu na obiedzie u teściów kłóciłam się, żeby nade mną tak nie drżeli, bo całe 5 tygodni do terminu zostało.. :sorry2: Zmykam na allegro - chyba właśnie dostalam ostatecznego kopa, żeby doprowadzić do finału akcję "zakupy" ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry