reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

no mnie sie az słabo zrobiło:sorry::sorry: własnie kawkę sobie robie bo az w głowie mi sie kreci normalnie w takim szoku jestem no i jutro biore sie za szykowanie torby:tak: taki kop był mi potrzebny
 
reklama
Migotka moje wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

Jestem w szoku, że to już:szok::szok::szok: a ja z niczym nie gotowa, do szpitala, to chyba na bosaka bym pojechała:szok: zamiast o porodzie, to mi sesja w głowie:zawstydzona/y:
 
Gratulacje migotko! Cieszę się, że mama i dzidzia są zdrowe :-D:tak:

Przestraszyłam się nie na żarty, aż mi w brzuchu jeździ:szok: ja potrzebuję jeszcze ze 3 tyg., żeby wszystko ogarnąć. Jeszcze nie mam wszystkiego do torby, muszę zrobić pranie, aaaa!!! Mam nadzieję, że mój mi takiego numeru nie wywinie.:no:
Mili, jestem w szoku, że ktoś cię uprzedził :-D
Serce mi wali...
 
OMG!! MIGOTKO- gratulacje i duzo zdrowia dla ciebie i malenstwa!!
Marcowki maszyna wystartowala...powaznie biore sie za pranie i zakupy...jutro jade do sklepow!
 
hej!
zajrzałam tylko na chwilę podejrzeć jak żyjecie i co widzę:szok::szok::szok::szok
MIGOTKA Gratulacje!!! niech się synek chowa zdrowo:-):-):-) buziaki dla pierwszego marcowego chłopaka:-D
no i się zaczęło....dziewczyny trzymajcie nogi mocno zaciśnięte, bo nam tu adrenalina tak podskoczy że będziemy się rozpakowywać masowo:-D
miłego wieczorka:-)
 
reklama
Witam sobotnio:-)
Rano Was troszke poczytałam a potem pojechalismy na zakupy jedzeniowe i oczywiscie kupilismy pare ciuszkow w Tesco(wszystko za 10zł):-);-) Mzrobił obiad -racuchy z jabłkami:tak:mniammm.
No i co chwile mnie nie było a tu takie wiadomosci,najpierw nie miłe:-( (nina-nawet jej nie kojarze ale wspołczuje bardzo) a teraz takie zaskoczenie-Migotka:szok:,super:-D
Dobrze ze wszystkie paczki juz dotarły i gdybym miała torbe to bym ja spakowała,jeszcze pranko trzeba zrobic...

Migotka serdecznie gratuluje,trzymajcie sie zdrowo i szybko wracajcie do domku:-)
 
Do góry