reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mój M. niby nie zareagował, ale już o seksie mogę pomarzyć, bo nie dał się twierdząc, że jeszcze dziś urodzę ... coś mi się wydaje, że narzuci post do 38 tc albo do końca. Wystraszył się.
 
reklama
He he migotka postrachem marcówek i ich emów sie zrobiła
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a tak poważnie mój też zacząl portkami trząś kazał zamawiać reszte potrzebnych rzeczy stwierdził że w przyszłym tygodniu łóżeczko skręci ale spokojnie myśle że ja jako najmłodsza stażem (razem z tulip i wetka) pociągne chociaż do poczatku marca ale tak czy siak ostre przygotoania już bez obijania czas zacząć a póżniej bede sie obijała jak bąk z resztą to już ostatni gwizdek na taką fure prasowania bo kogo kręgosłup to wytrzyma raczej nie mój:confused:
 
oj Milutek - jakbym w brzuchu miała 2 dzidzie to pewnie od początku byłby celibat, ciesz się, że aż do świąt mogliście ;-) Mój M. z tych wrażliwych melancholików :sorry2:
i śpi teraz, albo udaje :confused2:
 
Pastela- e tam nie przesadzajmy:) jak ciąża przebiega prawidłowo to wszystko jest oki i dozwolone:) Dwóch ginów sie nam na to zgodziło wiec wiedzieli chyba co mówia- poza tym jak widac wszystko było oki:):)
 
oj Milutek - jakbym w brzuchu miała 2 dzidzie to pewnie od początku byłby celibat, ciesz się, że aż do świąt mogliście ;-) Mój M. z tych wrażliwych melancholików :sorry2:
i śpi teraz, albo udaje :confused2:

nie moge:-D ciekawe co moj powie jak z pracy wroci:)) ale macie kochanych i troskliwych tych emkow:) papcia ty nie strasz ze jak masz termin na koniec marca to do poczatku chcesz dotrzymac:) dotrzymasz do terminu czuje to po kosciach:) ja to mam termin na 12go marca a dokladnie tydzien zaczynajacy sie 6go marca bo 12go to sobota wiec sie okarze:) ale w sobote rodzic nie chce bo jak bylam ostatnio na szkole porodowej to nam polozna powiedziala ze nikomu nie zyczy wyladowac na porodowce w weekend bo malo personelu jest i tak nam to w liczbach przedstawila:

np w srode mieli 15 poloznych na oddziale a w sobote i niedziele maja tylko po 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:szok: takze rodzmy w poniedzialki bo polozne beda wypoczete i to okolo godz sniadaniowych bo dyzury maja od 9 wieczor do 9 rano, a sniadanie kolo 10 wiec juz bedzzie nowy nie zmeczony sklad:)
 
Ostatnia edycja:
Milutek - si si ja mówię tylko, że mój M. miał by stresa podwójnego :p W pierwszej ciąży mieliśmy zakaz przez prawie 9 mieś. i przeżylismy, teraz zakazu nie ma, ale dzisiejsza nowinka osłabiła go hehe
 
Aga_cina są też przyjemniejsze sposoby wywoływania porodu ;-)

Tak, te przyjemniejsze tez biore pod uwage ;-) i M. sie ucieszy ;-)

Sie usmialam jak was poczytalam. Kazda albo torbe pakuje, albo pierze, albo zamierza zrobic juz wszystkie zakupy ;-)
Przyznam sie, ze dzis sama walnelam 2 prania, jedno juz uprasowane.

Orobilam sie dzis jak dziki osiol. Plecy mnie strasznie bola, ale przynajmniej swedzenie ustaje. Lekarz wczoraj dal mi jakis specyfik, ale w aptece nie bylo. Jutro sobie kupie.
 
Milutek - si si ja mówię tylko, że mój M. miał by stresa podwójnego :p W pierwszej ciąży mieliśmy zakaz przez prawie 9 mieś. i przeżylismy, teraz zakazu nie ma, ale dzisiejsza nowinka osłabiła go hehe
Oj mój tez miał strasznego lęka:) ale gin mu powiedział że "nie bije dziewczyn po głowach" i się wtedy mocno uśmialiśmy:)

Aga- tez tak czytam co tu dziewczyny piszą - co one to biedne będą szybko robić i czuje taka ulgę ze ja to i tak już mam wszystko przygotowane:) ha ha:-D
 
reklama
Do góry