reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Topoleczka - ale fajna ta babeczka :-)

Właśnie się zastanawiam czy nie zejść na dół po resztę tortu z urodzin Gabrysi.....
 
reklama
Łał
no i produkcja ruszyła...Rox ty to umiesz rozkręcić towarzystwo,a swoja drogą zobaczcie jak to jest wystarczy o konkursie wspomnieć i nagrodę zaproponować i już zmobilizowane jesteśmy.:-D

Mały rozrabia ja siedzę ,obiad mam z wczoraj więc dziś leniu****ę.
Co do spacerów to ja z tych co za nimi specjalnie nie przepadają i mam wyrzuty sumienia że nie wychodzę z małym tak często jak powinnam.Nie mam mobilizacji odpowiedniej chyba muszę poprosić Rox naszą złośnicę kofaną.

Jestem na etapię szukania dobrego chirurga bo muszę iść wyciąć mojego pazura u nogi bo mi się tak wrósł że chodzić już nie mogę tak boli.

edyta
zdrówka dla Ciebie,siły i cierpliwości,kobieto dasz radę.

Co to ja jeszcze chciałam naskrobać...?cóż skleroza nie boli...
 
Dzieki kobitki za miłe slowa, jestescie dla mnie jedynym wsparciem bo tu niemam kolezanek- jestem z tych co na nowym miejscu nie łatwo znajdują znajomych no i nie ufna jestem. A tu moge sobie napisac a wy mnie wysłuchacie i doradzicie czasem miłe słowo przeczytam ach az miło na sercu. DZIEKI KOFANE JESTESCIE KOBITKI :-)
 
Witajcie w tą zawieruche! Właśnie piję sobie kawkę, bo moja wczesniejsza kawka wyladowala na obrusie. Na szczęście już chłodna była.
Moj synuś to kreatywny człowiek jest. Nie potrzebuje, ani pchacza ani chodzika. Do nauki chodzenia wykorzystuje krzesło lub stoliczek edukacyjny. Pewnie jakiś inżynier z niego wyrośnie!!!:-)
 
Witajcie :-)

Jestem mamą styczniowego maluszka i chciałabym do was dołączyć (tak trochę nieśmiało), można? :-)
 
Hello :-)

Ale wy macie zębolów Paula! WOW

Jak się czujesz?

Asienka - moja też swojego czasu jeździła krzesłami, stoliczkiem czy nawet takim stopniem którego starsza używa do dostania się do umywalki - śmiesznie to wygląda :-)

Edyta - wiem o czy mówisz - moja starsza nie ma ADHD ale wytrzymanie z dwójką w domu w taką pogodę to nie lada wyczyn. Dużo cierpliwości życzę !
 
hej Bartek śpi więc ja mam trochę czasu dla siebie a czeka mnie jeszcze sterta prasowania no i mieszkanko trzeba ogarnąć.
Na dworzu ciepło ale wieje jak ...
witam nowa mamusie:-)
edyta zdrówka życzę i dużo dużo cierpliwości.
a balon sie trzyma :-D
 
Czechow wszystkie już mamy poza 3kami :-) Ale i te chyba blisko, bo noc dziś okropna mieliśmy, bobas nam zasnął po 5, obudzil się o 7, teraz odsypia, ale zasnal dopiero po nurofenie :-(
2ki dolne co prawda jeszcze wielkie nie są, bo wyszły bardzo niedawno, ale już je ładnie widać :-) a 4ki mamy już od jakiegoś czasu (szły 3 miesiące!).

A czuję się ... Bywało lepiej :-) - dziękuję! :-)
Pocieszam się, że jeszcze tylko troszkę, będzie drugi trymestr i będzie lepiej :-)

Aguska dziękuję :-)
Ja też mam czas dla siebie!! (czyt. dla prasowania ;-))

Edyta sil!! :-) Pomyśl, że zawsze może być gorzej, może Cię to pocieszy... :-)
Zdrówka dla Julki!!:-)
Meliska może pomóc, Topoleczka ma racje!! :-) Sobie też zrób!! :-)

Justyś co do mobilizacji do spacerów!! :-) popisz na forum miasta Łódź, poznasz mamusie, od razu będzie się lepiej na spacerki chodziło :-) razem zawsze raźniej!! :-)

Rox :-) wiesz co?! Boska jesteś!! Boska!! :-)
 
Bosze ale żeś tymi buźkami mnie poraziła :-D

Do drugiego trymestru już niedługo więc cieprliwości.

Ja poprasowałam większość wczoraj. Dziś chciałam zrobić pranie ale wyłączyli ciepłą wodę więc nici z prania - przynajmniej teraz.... ale mam wrażenie że tylko piorę i prasuję.... trochę mi się już wylewa uszami.

U nas też 4 bardzo długo szły a nocka też była koszmarna - takiego płaczu to jeszcze u Laury nie słyszałam - nie wiedziałam od czego na początku - myślałam że to brzuszek bo wczoraj się obrżarła markelą na kolację ale nie to lewy kieł.... nie lubię jej zębów u Gabrysi zęby wychodziły niemalże bez objawowo....
 
reklama
Przepraszam bardzo ;-)

Mówią (babcie babć) że jak jedno dziecko przechodzi bezobjawowo zęby, to drugie będzie przechodzić cieżko, jak jedno nie ma kolek, to drugie będzie miało!! Adaś mój kolki miał, ale umiarkowane (dało się przeżyć), a zęby, to istny koszmar był!!
Mam nadzieję, że z drugą dzidzią będzie tak jak babcie mówią ;-)

Terrorysta Mały wstał :-)

Zmykam więc!!:-)

Co do prania i prasowania... Chyba wszystkie tylko to robimy :-)
Oby ciepłą wodę szybko oddali!!:-)
 
Do góry