reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Naczytałam się opinii na temat lekarzy i w końcu wybrałam tego jedynego :) Mam nadzieję, że będzie dobrym specjalistą i moją ciążę po prowadzi bez problemu :D I już się zapisałam na 27.06 na 9 rano hehe już się doczekać nie mogę :) Z 28.06 wypisałam. Mogłabym iść 20.06 ale poczekam już do 27.06 będzie większe prawdopodobieństwo, że zobaczę serduszko :D Może słyszałyście coś o Jarosławie Kawka?

Idę ugotować coś na obiad - syn za życzył sobie zupę szczawiową ;)

Zawroty głowy mnie męczyć zaczynają ;)
 
reklama
Kurde teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam z tą zmianą lekarza !!! hmmm no zobaczymy jak po wizycie - ehh za dużo mają tych opinii i mam mętlik w głowie. Pobolewa mnie brzuch po lewej stronie. Zmykam z kompa
 
Weronika,mylisz sie co do serduszka,jak pisalam wczesniej po plamieniach mialam usg i widzialam serduszko mojego malenstwa .Poza tym gratuluje dnia bez papierosa,tez z tym walcze

angelika witaj i gratuluje,milo jest zobaczyc fasolinke

Fifka,ja na luszczyce choruje od 22 lat,zaczelo sie po smierci mojej mamy i tak sie ciagnie,mialam juz prawie wszystko a najdluzej sterydy,ktorych mam serdecznie dosc.Nie wiem czy wiesz ale w 50% w ciazy luszczyca znika,mialam tak w pierwszej ciazy a teraz naleze do tej drugiej polowy.


Patrysiowa to najmocniej przepraszam, musiałam przegapić Twój post a bardzo czekałam na pierwsza wiadomość o serduszku . Czyli już dwa bijące serduszka udokumentowane :tak:

Weronika Mudant- tak właśnie mi się wydaje, że pierwsze miesiące będą najgorsze ale cóż damy radę:) dzięki za to co napisałaś o siostrze i o CC, podbudowują mnie takie rzeczy. I widzę, że Ty też masz Małego Synka:) niefajnie mąż zareagował...
mama2006- ja swoję CC dobrze wspominam, to znaczy nie mówię, że było to przyjemne ale rana ładnie i szybko się zagoiła, teraz mam tylko jasną cieniutką kreseczkę.
Angelika89-gratuluję!
Paluszek- ja w pierwszej ciąży przez pierwsze 2 miesiące miałam właśnie takie jasno-różowe jakby plamienia w dniach w którch wypadałby miesiączka.

po to jestesmy aby siebie wspierac na wzajem. A ja właśnie przez siostrę chciałam mieć tak szybko drugie maleństwo i dlatego własnie zapytałam sie swojego lekarza o to kiedy moge najwczesniej zajśc w ciążę. Mi udało sie trochę później niż Tobie ale najważniejsze że się udało.

Co do męża - to razem podjeliśmy decyzję że chcemy mieć drugie dziecko i dlatego czasem nie rozumiem jego zachowania:-(. Przy pierwszej ciąży nosił mnie na rękach, cały czas rozmawialiśmy o tym i myślałam że tak będzie przy drugiej. Niestety z jego strony nie ma już takiej euforii. Wczoraj miałam zły dzień, gorzej się czyłam, brzuch bolał, chcialo mi się wymiotować i bylo mi słabo a on na to że on jest bardziej zmęczony i zebym nie narzekała bo kiedys to ciężarne w polu pracowały i nienarzekały..... :wściekła/y:


Naczytałam się opinii na temat lekarzy i w końcu wybrałam tego jedynego :) Mam nadzieję, że będzie dobrym specjalistą i moją ciążę po prowadzi bez problemu :D I już się zapisałam na 27.06 na 9 rano hehe już się doczekać nie mogę :) Z 28.06 wypisałam. Mogłabym iść 20.06 ale poczekam już do 27.06 będzie większe prawdopodobieństwo, że zobaczę serduszko :D Może słyszałyście coś o Jarosławie Kawka?

Idę ugotować coś na obiad - syn za życzył sobie zupę szczawiową ;)

Zawroty głowy mnie męczyć zaczynają ;) .

Ja też chętnie bym zjadła zupkę szczawiową ale niestety moje zdolności kulinarne kończą się na rosole i krupniku.
Niestety nie słyszałam, a gdzie pracuje. Ja chodzę do R. Szczeciny – prywatnie i W. Ciebiery – w Damianie.

Co do wieku ta ja chyba mieszczę się pośrodku bo skończę w sierpniu 29.
W pracy na razie też nie mówię o ciąży ale to raczej dlatego ż chcę mieć 100% pewność a taka mam nadzieje mieć po wizycie 21.06. i też dlatego ze moja koleżanka z pokoju od pewnego czasu stara się o dziecko i jej się nie udaje… Głupio mi się chwalić swoim szczesciem...
Ja pewnie po macierzyńskim wybiorę się na wychowawczy do czasu kiedy maluchy nie pójdą do przedszkola.
 
Paluszek_ Ja nie chcę być wreda czy coś, ale jak byłam pierwszy raz w ciąży to nie krwawiłam, ale RAZ miałam taki upław koloru beżowego, kremowego i niestety na drugi dzień się dowiedziałam, że ciąża obumarła. Nic mnie nie bolało, nie miałam wcześniej żadnego śluzu tylko ten jeden jedyny raz. Wiem, może świruje, ale jestem przewrażliwiona i latam patrze cały czas na wkładkę :/
 
hejka dziewczyny:)

mikasia,mama,weronika ja tez łapie się na nasz posredni wiek bo za 3 tyg skoncze 28lat:):)

angelikai patrysiowa gratuluje juz zobaczenia serducha...ja się nadal wacham bo wizyta przewidziana na 22.06 i wtedy bedzie mój 6tyd4d i ne wiem czy zobacze juz serducho....i chce prełozyc wizyte na tydzien pozniej tymbardziej ze podejrzewam ze moja ciąza jest trochę młodsza bo pozniej była owulacja....

heh a ja wam powiem ze moja ciąza jest planowana ale cieszy się bardziej mąz niz ja...ja się ciesze ale jestem mega przerażona bo kompletnie sobie nie wyobrażam tej zmiany po prostu, nawet mi się wydaje ze ja kompletnie się na matkę nie nadaje...ale pewnie kiedys zatesknimy za dziecmi wiec lepiej teraz niz pozniej...eh powiem wam ze jeden dzien się cieszę,drugi martwie eh ddramat jeden wielki...

a co do snów to ja tez teraz miewam jakies mega dziwne sny:/
 
Weronika Mudant :) moje plamienia zdarzyły się dwa razy - raz kropelki takie brązowe i podobna plamka tylko większa dziś. Wstałam teraz do pracy i czysto, więc możliwe, że to od tego :-) jeśli nie będę dzwonić po jakichś lekarzach, bo moja ginka pracuje tylko pon wt i czw :/ :(
 
Ostatnia edycja:
Paluszek_ Ja nie chcę być wreda czy coś, ale jak byłam pierwszy raz w ciąży to nie krwawiłam, ale RAZ miałam taki upław koloru beżowego, kremowego i niestety na drugi dzień się dowiedziałam, że ciąża obumarła. Nic mnie nie bolało, nie miałam wcześniej żadnego śluzu tylko ten jeden jedyny raz. Wiem, może świruje, ale jestem przewrażliwiona i latam patrze cały czas na wkładkę :/
....i jak tu się nie bać....:( teraz to już zupełnie cała jestem w nerwach....widziałam pęcherzyk, lekarz mowil ze wszystko wyglada ok, al mam leżeć...co ma być to będzie...dobrze mi zrobi ta beta, jak bedzie duża to mocno poniesie mnie na duchui troche spokojniej bede czekać do tego 30 czerwca...W końcu kazda ciąza jest inna i musze mieć nadzieję....ze u mnie wszystko dobrze...
 
reklama
....i jak tu się nie bać....:( teraz to już zupełnie cała jestem w nerwach....widziałam pęcherzyk, lekarz mowil ze wszystko wyglada ok, al mam leżeć...co ma być to będzie...dobrze mi zrobi ta beta, jak bedzie duża to mocno poniesie mnie na duchui troche spokojniej bede czekać do tego 30 czerwca...W końcu kazda ciąza jest inna i musze mieć nadzieję....ze u mnie wszystko dobrze...

Każda ciąża jest inna, a to że każda z Nas czyta w necie jakieś objawy ciąży, dolegliwości to zaraz wszystkie świrujemy! A każda z nas jest inna, każda ma inny organizm, każda inaczej reaguje!!! Przestań świrować! - wystarczy, że ja to robię. Ja jestem po przejściach i mam prawo chodzić jak jajko z cieńką skorupką i denerwować się brakiem bólu piersi, czy zaglądać w majty! Nie myśl! Ja staram się czymś zająć, kręcić się, no cokolwiek byleby nie myśleć. Bo tak naprawdę co ma być to będzie tego nie zmienimy, żadne leki i dbanie o siebie- jak coś ma się stać to tak będzie! Leż dziewczyno, włącz fajną komedię i oglądaj, a nie czytaj w necie różnych opinii, które nie muszą świadczyć że TY TEŻ tak będziesz mieć. Głowa do góry! Jak masz wątpliwości jedź na pogotowie, powiesz że 'brudziałaś" i chcesz się upewnić, że z dzidzią jest okey - tym bardziej, że coś już widziałaś na USG! Nie martw się bo to nic nie da. Będzie dobrze, myśl tak. Polecam do obejrzenia film THE SECRET - możesz sobie go oglądnąć :tak:
 
Do góry