reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bez pieczywa i ziemniaków!!!

Dołączył(a)
16 Maj 2010
Postów
12
Hej czy ktoś z was odchudzał się w taki sposób że nie jadł tylko chleba,ziemniaków,ryżu,kaszy,no i slodyczy a tak to wszystko normalnie?Ile można schudnąć w miesiąć?Muszę zaznaczyć że mam do zgubienia15kg.Pozdrawiam :)))
 
reklama
Poczytaj o diecie South beach. Tam nie jesz węglowodanów przez 2 tygodnie potem troszkę ale tych dobrych. Przez pierwsze dwa tygodnie schudniesz od 3-6kg potem ok 1kg na tydzień ale oprócz tych produktów, które wymieniłas nie jesz jeszcze kilku innych. Polecam schudłam na tej diecie 15kg przed ciążą teraz znów ją stosuję:)
 
Na prawdę polecam bo jesz wszystko, nie chodzisz głodna a efekty są na prawdę szybko. Dieta ma wiele wspólnego z dietą cukrzycową. Wymyślona została przez kardiologa i ma służyć poprawie stanu krwi i serca. Ja po pierwszym tygodniu, który minął w poniedzialek -2kg. Następne ważenie w poniedziałek:)
 
Na prawdę polecam bo jesz wszystko, nie chodzisz głodna a efekty są na prawdę szybko. Dieta ma wiele wspólnego z dietą cukrzycową. Wymyślona została przez kardiologa i ma służyć poprawie stanu krwi i serca. Ja po pierwszym tygodniu, który minął w poniedzialek -2kg. Następne ważenie w poniedziałek:)

Tylko czy w tym 1 etapie to nawet zielonej herbaty nie można?a w 2 to można już pić normalnie kawę i herbate? bo jakoś nie mogę doczytać?Dzięki:happy:
 
reklama
Kora:-D:-D:-D
Ja piję na SB 3 litry zielonej herbaty dziennie..teraz przy upałach jakoś nie moge sie napić wodą:) I na I fazie piję kawe z mlekiem:)
 
Do góry