reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

akunia - tylko, że ja na razie nie mam właściwie żadnego punktu zaczepienia (poza zaburzeniem fazy lutealnej, tj. stosunkowo niski progesteron, krótka druga faza i plamienia przed @, co sugeruje niedomogę ciałka zółtego)...i to właściwie wszystko, co na chwilę obecną udało się ustalić... Za drugim razem "wspomagałam się" luteiną a potem dupkiem, ale ostatecznie przyczyniło się to tylko do dłuższego utrzymania ciąży bezzarodkowej... No i dalej w lesie jesteśmy i błądzimy w sumie po omacku... No chyba że próbujemy na siłę coś wynaleźć...w sumie taka opcja jednak bardziej by mi mimo wszystko odpowiadała, ale też, szczerze mówiąc, po prostu nie stać nas finansowo na ciągłe "poszukiwania", bo jakby nie było - te wszystkie badania są cholernie drogie... :-(

kłaczek - no gratulacje, nawet jeśli to "tylko" oczywistość przeobraziła się w formalną oczywistość... :-) ;-)
 
reklama
ania2403 - a może po prostu zrób tą betę jeszcze dzisiaj - będziesz wiedziała, na czym stoisz i się trochę uspokoisz, bo się dziewczyno wykończysz i dzidzię przy okazji!
Co do bólów krzyża, to nie wiem, czy dupek może być przyczyną - ja osobiście w obydwu ciążach odczuwałam bóle w krzyżu i nawet teraz mi się zdarza (głównie podczas @) - jakoś tak dziwnie mi zostało... :confused::baffled:


Kurcze, sorki za dwa posty pod rząd - chciałam edytować i mi się pomyliło... :wściekła/y:
 
Dzieki, LadyMK. Niby oczywistosc, ale zawsze to fajnie jak ktos okiem fachowem potwierdzi. Nastepna wizyta 10.listopada, wiec spokojnie, czasu kupa. Przy okazji Rajmund sie popisal - zabic to malo - bo ustalajac termin polozna (mloda, fajna laseczka) podala numer telefonu i powiedziala, ze w razie problemu z terminem dzwonic, a on na to ze przydzwigac to on mnie nie przydzwiga, ale na pewno przyturla. :-D W ogole smiechu kupa bylo, bo pytala jak mi z zastrzykami idzie, wiec powiedzialam grzecznie, ze sama sobie robie, zaden problem, juz przywyklam, no i pierwszy raz w zyciu ciesze sie ze jestem gruba bo w taki fat latwiej trafic. No i takie tam smiechy... Rajmund obiecal mi koszulke z nadrukiem - taka jaka chcialam miec - zna kogos kto drukuje koszulki, wiec moze sie uda i dopiero bedzie jazda.:-D
 
kłaczku, to koniecznie musisz fotkę wstawić, jak już tą koszulkę będziesz miała... ;-) A tak w ogóle, to wyjątkowo dowciapne to twoje chopisko... :-D No ja nie wiem, czy bym swojemu taką zniewagę publiczną wybaczyła... ;-):cool2:
 
Ania- bóle w krzyżu mogą być od @ , albo od zapalenia, ja jak miałam tam jakieś infekcje to mnie brzuch jak na @ bolał razem z krzyżem , a może fasolka tam się tak mości , na obecną chwilę to sama nie wiesz na czym stoisz i może faktycznie zrób sobie betę i będziesz wiedziała czy jest tam mały lokator:tak:

ja dzisiaj mam przefikanie siedzi dwóch facetów od ocieplenia bloku na balkonie i wiercą pukają stukają już mi głowa pęka
:baffled:
 
Kobietka22 no właśnie kurcze nie wiem na czym stoje ale postanowiłam i nie bede juz was meczyc:-)jak do poniedzialku nie dostane @ to pójde rano na bede i tyle
 
hej, hej!!

witam się pesymistycznie!
czuję się tak, że nie chcę mi się nawet pisać.... ciągle śpię... mam takie zawroty głowy, że szok!! ciągle mnie mdli... chce mi się jeść, jak już zaczynam jeść to jest mi nie dobrze:( w głowie karuzela.... nerka pobolewa, gardło też.... kompletnie nic nie robię! dziewczyny dosłownie mam takiego doła......!! te humory... achh... jest katastrofa.... męczą mnie sny, które zawsze mam na coś złego:( znów ten grób a jego boku wystająca trumna odkryta...... po prostu mam dość!!
tak mnie napitalają jajniki... czy to przez te jajniki?? w 1 ciąży tak nie miałam, a tamta była podwójna... więc o co chodzi?:(
 
Lady MK, a wyobrazasz sobie ze Twoj mezczyzna mruczy przez sen "Moja buba... moja gruba..."? Bo moj tak potrafi. Wezmie, przytuli i tak pomrukuje cos pod nosem... No i nawet wsciec sie nie mozna.
laugh.gif

Ilona, po prostu ciaza! Jak chcesz spac to spij - to norma.
 
reklama
Do góry