reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
cytryna hmm moze nawet nie wiesz ,ze mialas :-p Jak bylam ostanio u gin. siedziałam na "samolocie" :-D a ona się mnie pyta dlaczego nie wzielam no-spy jak mialam skurcze a mnie zatkało jakie skurcze??
 
no tak tak nawet nie poczujesz ;) swoją drogą z jednej trony fajnie a z drugiej to sama nie wiem... Dwa lata temu jak poszliśmy z moją szwagierką na porodówke , czekając na poczekalni wpadła dziewczyna wrzeszcząc ,że czuje główke.:szok: Personel szybko się nią zajął ale jedna z położnych bardzo krzyczała ,że jak to można nie czuc ze się zbliza porod że jest bardzo nieodpowiedzialna i takie tam:baffled: Moim zdaniem to z tą położną chyba było coś nie tak bo przeciez z tego co wszyscy wałkują i co się słyszy porody są przeróżne:tak:
 
monysia bardzo wspolczuje... trzymam && zeby mamie jednak nie dolegalo nic powaznego. a Ty nie masz przypadkiem dzis urodzin? jesli masz to wszystkiego najlepszego i szybkiego, bezbolesnego porodu choc mozliwe ze cos pokickalam :-p
 
Hej laseczki:)
Mam nadzieje ze któraś dziś się rozpakuję bo Wam wleje w dupsko :p

Pierwsza samotna noc zaliczona i powiem że nawet udana :D Mały spał pięknie, dwie zmiany pieluszek tylko a kupy po brzegi :)
Dziś kąpiel wrrr mam nadzieje że nie będzie tak źle.

Takie pytanko do mam które posiadają koty!!! Jak reaguję na maleństwa?? mój niby nic łaził przyglądał się a dziś syknął na małego, kurde wystraszyłam się:( I tak idąc spać zamykamy się w sypialni ale tak być nie może:( Macie jakieś metody na przyzwyczajenie kota do dzidzi??
 
mileczka - jak dla mnie to przygotowanie do porodu się u Ciebie zaczęło ;-)

justyś - niestety z kotami to raczej kiepsko jest się dogadać :dry: i chyba zostanie Wam zamykanie sypialni, my też tak robiliśmy bo w nocy nie jesteś w stanie sprawdzić co kot robi jak śpisz :tak:
 
jak syknął to znaczy że się boi dziecka. Mój syczy na siostrzeńca mojego i się chowa przed nim po wszystkich dziurach:)

ale maleństwo jeszcze w brzuszku siedzi więc nie wiem jak będzie reagował na taką kruszynkę, w każdym razie nie bierzemy pod uwagę zamykania drzwi przed nim. Jeśli będą problemy to u weterynarza kupuje się koci feromon do gniazdka który jest nie wyczuwalny i nieszkodliwy dla ludzi a powoduje że koty maksymalnie odpływają i mają wszystko w d..ie :)
myślę że to powinno wystarczyć
 
u mnie znowu jedna taką miłością zapałała do młodej, że pakowała się jej do łóżeczka a to w nocy niebezpieczne bo może dziecko przydusić więc drzwi trzeba było zamykać na noc i tyle :tak:
 
reklama
Do góry