reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej

Anula
no i bardzo fajnie mam nadzieje że niedługo stworzycie fajną rodzinkę:)

Liza
znowu?? Eh dzieci ze szkoły non stop coś przynoszą:) A u mnie dziś tak cieplutko:) Podobno 6 grudnia ma być 13 stopni:D:D

Koniczynka
to ładnie... Było na ławeczce:/ Może się jej wchłonie... Moja miała taką narośl na sutku jak poszłam do dermatologa to powiedziałą że teraz i tak nic nie zrobi bo jets za mała potem chyba po 3 tygodniach sama odpadłą:)

Mariolcia oj już dobrze że jesteście w domu... Ja pamiętam jak byłyśmy jak Domka miała 7 miesięcy o jak ją kuli i nie mogli się wkuć chyba z 5 razy się wkuwały i jak patrzyła na mnie jak ją trzymałam ja płakałam razem z nią i pielęgniarki chciały mnie wyprowadzić. Potem jak miałyśmy wychodzić i do tej samej sali poszłyśmy na zdjęcie welflonu to dostała takiego ataku paniki oj nigdy więcej szpitala... Dobrze że mały ma już apetyt i żółtaczka przeszłą:)

Malwina
fajnie że nocka udana:)

Kamma współczuję nocki i tak jak dziewczyny piszą zielony to na koniec infekcji...:)

Beja
u mnie też pięknie jak na wiosnę:) Gratuluję ząbka:)

Burzowata 67% to nie źle przecież w maju na pewno lepiej będzie:) Dobrze że nocka lepsza:)

Herbata bo to raz czyszczę dywan?? Hhahaha jeszcze maleńka jest za jakiś czas jej się unormuje:)

Gosdia
mam nadzieje że zaszczepisz ją:) Hmm chyba dobry obiadek miałaś:)

Snoopy no dzieci są różne i czasami rodzeństwo to przeciwieństwo ale życzę jak najlepiej:) Już czujesz ruchy w brzuszku?? Ale fajnie:) Ja chyba trochę później:)

Młoda mi też się podobało w blondzie ale zblednij do takiego koloru jak się zdecydujesz:)

U nas luzik C kupił komputer i mam spokój :D przynajmniej mi nie patrzy co z Wami pisze. Domka szaleje ale jeszcze siku w majty dziś nie było tylko z kupką nie zdążyła;/
 
reklama
Kasiek,Liza,Młoda ale jak infekcja może się kończyć skoro dopiero się zaczyna? :sorry2: ;-)i dobrze mi się kojarzyło, zielony katar to objawy bakteryjnego zapalenia czyt. anginy zapalenia krtani, zapalenia górnych dróg oddechowych ;-)
Na szczęście trochę się katar uspokoił ,dalej się leje ale już nie tak intentywnie zielony, gorączkę zawalczyłysmy i na razie będziemy radzić same :tak:

Beja gratuluję ząbka :-)

Kasiek gadają że do połowy stycznia ma być taka pogoda, czyli czekają nas święta bez śniegu :szok: moja 77 letnia babcia mówi że takiej jesieni nie pamięta :no:

Młodaa mi się w ciemnym podobasz ;-)
 
Kasiek gadają że do połowy stycznia ma być taka pogoda, czyli czekają nas święta bez śniegu :szok: moja 77 letnia babcia mówi że takiej jesieni nie pamięta :no:
natknełam sie na wypowiedź:)
moja babciaa ma 92 lata i mówi że to zlota Polska jesień:)zima dopiero powinna przyjść w końcu grudnia.
Jakby nie patrzeć narzekamy,że zimno....a zima powinna trwać od 21 gudnia do 21 marca i TAK TRZYMAĆ!
mamy jesień:eek::-D:rofl2::rofl2:
 
Na szczepieniu i po szczepieniu ok. Mój mikrusik ma 78cm i 9650kg:-D
Za to jeszcze nie śpi :dry: Już nie mam na nią siły. Emilka ma chyba jakiś nasilony lęk separacyjny:sorry: Przy mnie nie chce kłaść się na drzemkę (jak zostaje z P. lub moimi rodzicami zawsze ma drzemkę, nawet 2-3h), wczoraj nie dała się wykąpać i położyć P., tylko ja to musiałam zrobić (i zasnęłam z głową w Emilki łóżeczku...), dziś zasnęła uwieszona na mojej szyi, a jak się jakoś wyswobodziłam, to wkrótce Emilka wstała i nie śpi do teraz:dry: do pracy muszę się wymykać, bo inaczej jest histeria...W domu słyszę ciągle mama, mama...
Nigdy tak nie było.
Zastanawiam się, czy to dlatego, że ostatnio miałam sporo czasu dla Emilki (urlop w październiku, w listopadzie też miałam dużo wolnego) i teraz jej tego brakuje:confused:
 
Kamma Ewusia a mi całkiem dobrze że tak ciepło i przyjemnie i się nie obrażę jak będzie tak do połowy stycznia:)

Koniczynka to ładnie mierzy i waży:) Wiesz co moja w tym samym wieku miała taką samą fazę jak Twoja Emilka też tylko mama i mama nigdzie nie mogłam pójść na szczęście przeszło jej:) Cierpliwości:)
 
reklama
Hej hej heloł :-D

Młody zjadł wczoraj mleczko po 17stej i zasnął koło 18 stej :-) i uwaga obudził sie po 6 i kręcił sobie szczebelkiem od łożeczka a teraz lezy i piszczy ;-) ;-):-) . Ja sie sama przebudziłam o 4.30 zobaczyc czy młody wogole oddycha ze sie nie budzi . Ja patrze a młody w najlepsze sobie śpi na brzuszku ;-):-)

aa i najlepsza akcja jaka mi sie wczoraj trafiła :-).
Odchodze juz od kasy w TESCO zmierzam do wyjscia a taka malutka dziewczynka siedzi w wozku sklepowym i jedzie z tata przede mną i na całe TESCo krzyczy do mnie : " Ciocia ciocia " a tata jej mowi to nie jest ciocia to ta w pisk i w smiech ;-):-). KOchana;*

no i spać mi sie nie chce :-D
a dzisiaj mam wizyte u dermatolog ;-).

patrycja , gosia , Herbatka , liza , umi , mloda93 , anula , fifusek , kasiek Vi , Out , KOniczynka , Gosia , Malwina , Beatka , Kama . , Lenka , Sali , Mariolcia , Wampi , Lolkak , i reszta wspanialych WIELKI BUZIAK ; * i wstawaćproszę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry