reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlop wypoczynkowy po macierzyńskim

rybkaaa3

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2009
Postów
549
Witam serdecznie, jestem mamą dwójki dzieci - jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony
22 czerwca 2009 r urodziłam pierwszą córkę- poszłam na urlop macierzyński - dalej na wypoczynkowy i na wychowawczy który trwał do 30 kwietnia 2011 r (urlop wychowawczy był podzielony na dwie "części", planowo miałam wrócić do pracy 1 maja 2011 )
Zaszłam w drugą ciąże i od dnia 1 maja 2011 byłam na zwolnieniu. Urodziłam 22 sierpnia 2011 r
wykorzystałam już urlop macierzyński podstawowy , obecnie jestem na macierzyńskim dodatkowym do dnia 5 lutego 2012

Mam w związku z tym pytanie
czy należy mi się urlop wypoczynkowy za rok 2011 (od 1 maja 2011 do 22 sierpnia 2011 zwolnienie) i za 2012 ? jeżeli tak to w jakim wymiarze (mój staż pracy mniej niż 10 lat )
Pozdrawiam !
 
reklama
Witam serdecznie, jestem mamą dwójki dzieci - jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony
22 czerwca 2009 r urodziłam pierwszą córkę- poszłam na urlop macierzyński - dalej na wypoczynkowy i na wychowawczy który trwał do 30 kwietnia 2011 r (urlop wychowawczy był podzielony na dwie "części", planowo miałam wrócić do pracy 1 maja 2011 )
Zaszłam w drugą ciąże i od dnia 1 maja 2011 byłam na zwolnieniu. Urodziłam 22 sierpnia 2011 r
wykorzystałam już urlop macierzyński podstawowy , obecnie jestem na macierzyńskim dodatkowym do dnia 5 lutego 2012

Mam w związku z tym pytanie
czy należy mi się urlop wypoczynkowy za rok 2011 (od 1 maja 2011 do 22 sierpnia 2011 zwolnienie) i za 2012 ? jeżeli tak to w jakim wymiarze (mój staż pracy mniej niż 10 lat )
Pozdrawiam !

Za 2011 nalezy się 18 dni urlopu (za 8/12 roku, bo 4 m-ce była Pani na wychowawczym), za 2012 pełny wymiar czyli 26 dni.
 
Do góry