reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Donka28 gratulacje i witamy po drugiej stronie ;-) Życzę duuużo cierpliwości i jeszcze więcej siły :-)

Podziwiam te mamy, które karmią swoje bliźniaki piersią. Ja jestem tak wykończona ostatnią dobą, że przed chwilą nalałam wody do butelek i zamiast wstawić je do podgrzewacza, wrzuciłam tam smoki:baffled: Chłopaki od wczoraj przechodza jakiś bunt pija max po 60ml co 1,5-2 godz. A jedza tak łapczywie, że potem po pół godziny nosimy i klepiemy, zeby im się odbiło. A do tego te kolki.....
 
reklama
Madziu tu nie musisz miec zadnej zgody nikogo, zadnego dr, decyzje o szczepieniach podejmujecie Wy jako rodzice, nawet lekarz ogolny nie oglada dziecka przed, odradza sie tylko gdy dziecko goraczkuje z powodu jakiegos wirusa jak bedziesz miala jakies pyt na temat szczepien tu to daj znac- moj tesc sie miedzy innymi tym zajmowal 30 lat :D
 
Ja tez karmie tylko mm, moj pokarm zanikl po 3 dniach, a cale 3 dni w szpitalu dziewczynki byly przy piersi inic nie pomoglo, ani laktator, ani herbatki, ani masaze. Czulam sie z tym bardzo zle, ale na mm dziewczynki maja juz pol roku, rozwijaja sie prawidlowo, wiec nic sie nie martw, bedzie dobrze :-)
 
Ja nadal system mieszany, tzn. 5 razy butla a dwa razy dziennie jeszcze cyc, ale widzę, że już coraz mniej mleka i Kamil się strasznie niecierpliwi przy cycu, że ciężko idzie.
 
donka28 nareszcie:p GRATULACJE:)
u mnie niestety żadnego karmienia cycem nie było. Moje maleństwa nadal są w szpitalu, więc nie było mowy o tym, żeby one mi wspomagały produkcję, a laktatorem nie dawałam rady. Tylko wyciskanie na siłę, więc dostałam od lekarza tabletki na zanik mleka:(
 
Zuzik waży 5250g, Szymko 5180g :-)
Jutro możemy jechać do audiologa a w gratisie dostaliśmy skierowanie na rtg klatki piersiowej Szymonka – pani doktor chce wykluczyć zapalenie płuc … nawet nie chcę myśleć o tym że mogłoby się to potwierdzić …
A w niedzielę chrzcimy maluchy
 
reniag - bo młody rzęzi przy oddychaniu , ma jakiś lekki kaszelek i na wszelki wielki dostaliśmy skierowanie na rtg ...
 
reklama
Do góry