reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

Czarna rewelacyjnie napisane... ja juz dawno przestałam odkładać życie na po diecie.... tu też zgadzam sie z Kota... glodzić się nie będę , objadac też, a co będzie wagowo, to będzie :-)
 
reklama
Ja mam 17o wzrostu i 64 kg. W poprzedniej ciąży startowałam z takiej samej dobiłam do 91 ;] urodziłam miesiąc wcześniej, jakbym donosiła do końca to może 100 by pękła :p Wracanie do wagi sprzed zajęło mi rok i nie pomogła dieta karmienie piersią bo akurat mojemu dziecku nic nie szkodziło i jadłam prawie wszystko.
 
cat ballou u mnie też Tymonowi nic nie szkodziło (ja nawet nie wiem co to jest kolka bo mały nigdy nie miał) i też przy karmieniu jadłam wszystko, ale kg i tak mi spadały. Ja wogóle mam tak, ze jak w wieku 17 lat osiągnęłam swoją docelową wagę 48 kg to zaczęłam tyć dopiero w ciąży:tak: i naprawdę w żaden sposób sie nie ograniczam, jem to na co mam ochotę, w ilości w jakiej chce i o naprawdę dziwnych porach.
 
To ja z kolei jestem całe życie na diecie jak miałam 18-20 lat wazylam ok 55 i to moja ulubiona wagaa :) Po ślubie juz nie schodziło poniżej 60.
 
Uuuu... Chyba jestem największa :-) 169 cm - 66kg. W poprzedniej ciąży miałam 25 kg na plusie, w tej mam zamiar jednak trochę uważać na to co jem - pamiętam jak fatalnie się czułam z tym nadbagażem, rodzić też lekko nie było. Panie w szpitalu myślały, że będą bliźniaki odbierały :-D
 
nineczka no to startujemy z tej samej wagi i wzrostu ;-)
a przed pierwszą ciążą ile ważyłaś i czy udało Ci się wrócić do wcześniejszej wagi ?
 
W pierwszej ciąży startowałam z 64 kg i niestety - 3 lata zrzucałam nadwagę :no: Nie karmiłam piersią, a to podobno przyspiesza zrzucanie nadmiernego balastu ;-) Na szczęście pamiętam, jakie błędy popełniałam i mądrzejsza o te doświadczenia zamierzam uważać. I nie chodzi mi o wygląd, ale o zdrowie, kondycję i samopoczucie.
 
reklama
No to ja zacznę:

2012-11-15 20.10.15.jpg dla porównania 6tydz. 5 dzień
2012-12-03 18.45.25.jpg
2012-12-03 18.46.29.jpga to dzisiejsze
 
Do góry