reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Merlin pewnie, że będzie dobrze ;)
musi być
maluszek pewnie za tobą tęsknił i nic nie jadł dlatego ;)

fajnie, że masz jazdę za sobą :-)

dobranoc kobitki!!!!
 
reklama
Doloress- Super- niech sie dalej i jak najdłużej tak dobrze układa:tak:
Awersja- Wyobrażam sobie jak musisz być tym zmęczona..ale tak jak Ci dziewczyny piszą to minie ;-) Sił Ci życzę ;-)
Merlin- Eee tam 1 pieszy to jeszcze nie tak źle:-p Ja za pierwszym razem oblałam właśnie przez pieszego..Tak że uważaj na tych osobników bo nie znasz dnia ani godziny kiedy taki wejdzie Ci na drogę ;-)

A u nas jak to zwykle w sobotę.. posprzątaliśmy i się byczyliśmy. Nigdzie nie wychodzimy bo Arturek ma katar i nie chce go narażać teraz na coś poważniejszego. Dziś poszedł spać o 20 i jak na razie śpi choć dośc niespokojnie..I znowu śpi we wózku..ehh on ma tam swoją ulubiną pozycję jak tylko go do niego włoze to ten sie ukąłda i czasem nawet zaraz zasypia. Na rękach nawet tak nie lubi jak we wózku..A tu już mu nogi z niego wychodzą prawie:szok: Chyba spacerówkę zamontujemy i może się przyzwyczai.

Arrtur znowu mi dziwnie je..je 80ml czasem 50 ml a innym razem wydula 150..:crazy: Nie wiem mam nadzieje że to ząbki i jak na razie nie panikuje.
 
diabel wcielony spi. zjadl 170ml :szok: ale dzis kazda proba napojenia konczyla sie nieziemskim wrzaskiem wiec od 16 do 19 z kawalkiem koncert zyczen. ja wymiekam. wpakowalam go do hustawki w desperacji i zasnal na 40min w ktorych ja zjadlam 2 kanapki i cappucino wypilam.

nie chce pic to nie. ja tez sie obrazam ;)

Awersja tulam.
Doloress fajnie masz :) ja nie mam takiego sklepu a warzywka i inne rzeczy dla dziecia bym z checia kupila.
Axa wyjdz z krzaczorow zakaz nadal trwa?


jade jutro na zakupy dla malego. to moje drugie wyjscie samej od hm poltora miesiaca.
 
moja za to właśnie obraziła się na cycusia...
obudziła się przed chwilą z płaczem i nie chciała cycać, uwielbiam poprostu przygotowywanie mleka przy "włączonej syrenie"
na szczęście zjadła 30 ml i znów śpi... kolejna pobudka pewnie koło 1
 
ja sie ciesze ze moj ma juz bardziej stale pory karmienia. teraz tylko musze obmyslec jak mu wprowadzic kaszki itp znaczy czy na 'sniadanko' czy na 'kolacje'. tak zeby to mialo rece i nogi :)
 
reklama
Witam dziewczynki my dalej chorzy dziadostwo nie przechodzi jeszcze Szymon do nas dołaczył tylko m zdrowy:dry: .Ide poczytac co u Was miłej niedzieli :-)


AWERSJA pociesze Cie moja tez od jakichs 2-3 tyg taka spi w dzien po 15-30 min ,tak jak przedtem polezała na macie czy w łozeczku to teraz mowy nie ma cały czas musi ktos przy niej byc to wtedy sie cieszy gada i usmiech gdyby nie uszy dookoła głowy a jak sie strace chodzby do toalety to ryk jakby ze skory obdzierali...
 
Ostatnia edycja:
Do góry