reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witajcie:-)
U nas dziś deszczowo za oknem.:-(
Zuzia już zdrowa kaszel i katar przeszedł ale za to starsza teraz chora ehh.
U nas jakoś leci,starsza daje w kość nie słucha się kompletnie nie pozwalam jej długo oglądać bajek a ona podchodzi i sama sobie włącza.
Nie reaguje na nic co do niej mówię,poza tym jak jej nie powiem że ma iść siusiu to nie pójdzie albo pójdzie w ostatniej chwili i zsika sie w majtki,mam wrażenie że ona zawładnęła nami nie mam siły już jestem poprostu bezsilna:-(

Moja Zuzia od 23 spała do 6:30 starsza spała dziś w swoim łóżeczku to się wyspałam nawet.
Miłego dzionka laseczki pózniej Was nadrobie
 
Myślałam, że bardziej moje dziecię "zepsuć" się nie może. A jednak... Drugą noc z rzędu nie śpi, tzn. robi sobie przerwe taką 2 godzinną - bręczy wtedy i jęczy i nie mam pojęcia o co mu chodzi, głodny chyba nie jest. Karmię go w nocy bardzo często - no chyba, że z moim mlekiem coś nie tak się porobiło i mu nie wystarcza?
Poza tym w dzień też spać nie chce - wcześniej odkładałam do łóżeczka, smoczek do buzi, pielucha do przytulenia i dzieć spał. Teraz nic z tego - zasypia jedynie lulany na rękach. Ojojoj :confused:
Jedno już wiem, nie ma co narzekać, bo jednak zawsze może być jeszcze gorzej :baffled:

Tak myślę, a może podać mu w nocy wodę, może mu się pić chce? Bo ja już nie mam pomysłu, czy to faktycznie wszystko zwalać na zęby. Idę bo bręczy w łóżeczku zamiast spać.
 
Camilla ja też chwilami mam dość mojego Starszaka, czasami mam wrażenie, że robi mi specjalnie na złość...:dry: Też sie nie słucha...siku na ostatnią chwilę, ciągle bajki by chciał, najgłośniejsze zabawy zawsze wtedy jak Mała śpi...:sorry2:
 
WITAM:)

M wczoraj tyle załatwił u lekarza co nic :/ wysiedział się wkurzył się i zarejestrował na dzisiaj...no ale tak bywa bez rejestracji...

Alanek lepiej spał ładnie całą noc i gdyby nie ten katar czy to ze z uszka ropa leci to wyglada na zdrowe dziecko...tak jest z uszkiem że jak peknie to i ulga...podaje mu też Ibufen forte i pewnie etz swoje pomaga...

Dominis rzeeeeepie:/
Marcelek też coś łapie :(

Humor mam taki że ho ho :(


ZDRÓWKA WSZYSTKIM!

 
Dziweczyny a wy dzieci sadzacie w takich zwyklych krzeselkach?:confused: Czy one jakies specjalne bo moja jeszcze samodzielnie pewnie nie siedzi wiec nie wiem czy tak mozna czy jeszcze poczekac?
I mam pytanie czy wasze dzieci juz spia na poduszeczkach czy jeszcze poczekac?
U nas ladna pogoda,slonce i wiatr taki ze bez foli nie da rady wyjsc bo dziecko powietrzem sie dusi,:no: jutro juz maja te wichury przejsc mam nadzieje.:-D
 
Verita ja nie sadzam, bo niemam jeszcze krzesełka, ale są takie rozkładane, tzn z regulacją oparcia i tam dzieć jest tak na półleżąco więc chyba można:confused:
Moja Mała śpi na płaskiej poduszce bo ulewa...
 
reklama
Do góry