reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

zastanawiam sie tez nad takim czyms..
Fisher-Price: Peek-A-Blocks Alphabet Blocks at KBtoys.com

lub tez takie gumowe samochodziki
Wheel Pals: Haulin' Harry and Zippy at KBtoys.com

podobno to jest tez fajne...:)
Busy Ball Popper at KBtoys.com

oj sama juz nie wiem ............musze sie zdecydowac na jedna ...dwie zabawki ..........znajac mnie pewnie jeszcze cos innego wynajde i kupie:)

acha .....bardzo polecam taki stolik edukacyjny ....Patryk spedza nad nim bardzo duzo czasu i bardzo go lubi:)
LeapFrog: Learn and Groove Musical Table at KBtoys.com
 
reklama
no i oczywiscie ...mam zamiar dołaczyc do paczuszki kilka ubranek ktore kupoilam patryczkowi na wiosne...........trzeba łaczyc przyjemne z pozytecznym:):):)....paczka bedzie wieksza hihihi
dziewczynki sory ze tak na raty pisze ale moj maly rozbojnik po domu pałaszuje i musze co chwileczke do niego leciec..........oj nie wiem skad on ma dzis tyle energii:):):).......wyszły mu razem wlasnie 4 gorne zabki :):).........moze na to konto ma tyle energii.....hehehe
 
Teresko widzę, że jesteś w Stanach, więc chyba możesz sobie pozwolić na kilka zabawek bo tam nie są drogie. U nas niestety muszę wybrać jedną porządną bo i ceny porządne za coś dobrego :sick: Cały czas myślę o szczeniaczku-uczniaczku z fisher price. U Was 21 dolarów a u nas 120 zł :wściekła/y:
Pozdrawiam
 
chaga widzialam tego szczeniaczka w realu za 109 (jesli to pocieszenie) ;-)

kaska:
co to za klocki sensoryczne :confused:

my tez myslimy nad prezentem, choc to bardziej "dla" nas niz malego bo bartek nie zdaje sobie jeszcze sprawy ze swieta=prezent :-) ;-) ale jak tu nie uczynic tadrycji za dosc :confused:
ach, no i wlasnie ta kolejka z ikei (bardzo fajna) prosta i nie droga (40zl) chyba bym wokol takich zabawek sie rozejrzala :-)
 
reklama
Do góry