reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Maarta nie jestes sama :-p Na pewno dziewczyny w rozjazdach sa i po powrocie wszystko nadrobia :tak::tak:

Wydaje mi sie ze Amelka lada dzien pojdzie na nogi, caly czas probuje juz wstawac i robic kroki. :cool2: No i coraz lepiej jej to wychodzi :-)
 
reklama
Natala super!!! Gratuluje!!!!!
U nas z chodzeniem to zmianilo sie wszystko zdnia na dzien, Antos próbował próbował i jak wstał tak już chodzi, co prawda chwieje sie jeszcze na wszystkie strony ale juz jest coraz lepiej!!!
 
Witam się...:-)

Lenistwo mnie ogarneło.... cały czas sa u mnie teście... leże i jest ok tesciowa skarb wszystko robi i jeszcze Julką się zajmie... :-) ale...

Spóźnione STO LAT dla AMELKI!!!

Natala jaka ona sliczna i spineczki daje sobie wpiąć...:szok: Moja Smoczyca robi wielką afere jak do niej podchodze ze spinką albo gumką :frown: :growl: :growl: :growl: :angry:
Marta ale Antoś miał imprezke! szok... tyle gości i fajnie że się udało :tak: :-) :-) :-)
No to miłego dnia! Pa! :-)
 
Grubelku nie wazne ze spoznione, wazna jest pamiec. Dziekujemy ;-)
W sumie ja tez sie zawsze dziwie ze Amelka nigdy nie protestuje jak jej chce cos zrobic z wlosami (chyba wie ze wyglada wtedy slicznie :-)). Dzis nawet dala mi podciac sobie grzywke bo leciala jej strasznie w oczy :tak:
To dobrze ze masz taka kochana tesciowa, ja tez marze o takiej :laugh2: (moze mi jej kiedys pozyczysz na troszke) :-D Lez w lozeczku i wypoczywaj, niczym sie nie przejmuj...
papapa
 
No to i my się meldujemy :-)
W domu zamieszanie, bo mamy gości. Moja mama w tym roku obchodzi swoje imieniny przez 3 dni ;-):laugh2:

Hania dziś pierwszy raz przewróciła się z własnej woli na brzuszek :cool2:

Napiszę coś więcej może jutro, bo dziś muszę juz pomykać. Pa pa!
 
KOCHANA AMELCIU W DNIU TWOICH URODZINEK ŻYCZYMY CI ZDRÓWKA ORAZ SPEŁNIENNIA MARZEŃ


KOCHANE PRZEPRASZAM ZA SPÓZNIONE ŻYCZONKA

witam
u nas weekend długi mija rodzinnie . teraz nawet nie mam jak wam opisac co i jak bo r. poszedł z maja na spacer a ja musze odkopać mieszkanko. odezwe sie dopiero wieczorem . ściskam was ..... grubelku jak u ciebie ?jak sie czujesz?marta nie jestes sama ja myslami byłam z wami .
 
Witam dziewczyny!
Teściowie pojechali więc mam chwile... Maż i Julka śpią... :tak: ;-) U mnie wszystko ok... wyprawka przygotowana, łóżeczko prawie gotowe... nabyłam nawet leżaczek i koszyk wiklinowy do spania na pierwsze 6 m-cy no i dostałam od teściowej kase na pościel do normalnego łóżeczka dla maluszka... :-) Bardzo się cieszę i zaraz pewnie rusze na allegro... :tak: :happy: Poza tym leże i wcinam w ramach kary za nie pojawianie sie na BB ;-) :-D :-D :-D
No to sie jeszcze pochwale nowymi zakupami...
i miłego dnia dziewczynki!
 
grubelku - sama przyjemnośc patrzec na takie zakupki:laugh2: wklejaj co tylko sie da.

dobra znikam bom mgłoda / zaraz r. przytarga conieco z pizzerni. ;-) ;-) ;-) a (_|_) rośnie:laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
reklama
uuuuuuuuuuuuuuuuuu ciezka sprawa. nikogo nie ma ???????ej kochane a było juz tak pieknie . nawet kinga juz nie zaglada. nie mówie o liderce nineczcce. co witała nas codzien jako pierwsza. i az miło było czytac. a tu nikogo?
:sick:
 
Do góry