reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Edytka piekna waga juz :)
hmm a moja gwiazda to nie wiem ile wazy teraz nawet

Sylwia no i super z tymi prezentami, na pozniej sie przydadza, moja tez ma taki rowerek do pchania i tez narazie stoi bo zimno i tak, a klockow to nawet moja w dobre otwory nie wklada jeszcze, ma takiego grzybka z 4 otworami o roznym kstalcie, to pokico wrzuca przez nie takie male klocki drewniane, obojetnie w ktora dziure bo w kazda wejda :D i zabawe ma :)
 
reklama
Rodzaca, witamy ;)

Sylwia polecam ;) my mamy takie:
Link do: KOLOROWE KLOCKI DREWNIANE W WIADERKU SORTER 100szt
mala najpierw srednio zainteresowana, potem frajde miala zeby chociaz gdzies przekladac te klocki do jakiegos pojemnika wrzucac czy cos,potem, tez frajda bylo rozwalanie budowli ulozonych przez rodzicow, a ostatnio zaszokowala nas, z tych malych kostek zbudowala sama wieze z 7 klockow, no normalnie az oniemialam :p
 
Mam pytanie jak w temacie czy cukrzyca ciążowa mija wraz z porodem czy też trzeba później się badać i dalej kontrolować cukier?

Napisane na SM-T230 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosia po porodzie powinno się wykonać krzywą cukrową. Czasem jednak lekarz zleca tylko cukier na czczo. Często po porodzie cukrzycą mija. Jednak zawsze istnieje prawdopodobieństwo ze jeśli miało się cukrzycę w ciąży to jesteśmy narażeni na cukrzycę normalną.
Wszelkie instrukcje odnośnie tego co po porodzie powinien udzielić lekarz diabetolog.
Mi np mówiono ze cukrzyca raczej minie więc mam jeść już normalnie bez diety i tylko potem zrobić bad . Po 6 tyg. od porodu. Cukier zmierzylam tylko kilka razy
 
Do góry