reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Masha no właśnie....każdego dnia sie tu zagląda.....to już uzależnienie ;) ..i przeliczajac,to w lutym mina 3 lata jak trafiłam na to forum :o A wydaje się jakby to było niedawno.
Dużo dziewczyn poznikalo....a szkoda.
 
Ja tu śmigam od 2009 dużo dziewczyn odchodzilo przez ten czas do wielu się człowiek przywiazal ja sama też zniknęłam na jakiś czas i teraz żałuję bo wiele dziewczyn się martwilo, ale byłam trochę na staraczkach i potem w ciąży mi się zdrowie trochę zrujnowalo i nie miałam nawet dostępu do neta wtedy dopiero po porodzie zaczęłam na nowo wsiakac w forum i powrocilam tutaj bo wiedziałam, że na pewno jest jakiś super skład tutaj tu zawsze jest ktoś życzliwy i już się do Was przywiazalam :)
 
Mamcia ogólnie na bb jestem od 12 listopada 2012 r. :) Też udzielalam się w staraczkach i gdzieś jeszcze (nie pamiętam już gdzie).

Moje dziecko dziś ma problemy z zaśnięciem.....jeszcze się kula po łóżku :)
 
Dziewczyny co do wagi to ja po cc zrzuciłam jedynie 3 kg, nadal mam 7 na plusie :o
Też już odstawiłam chusteczki nawilżane, pupę przy zmianie pieluszki przemywam bawełnianymi chusteczkami nawilżonymi ciepłą wodą i dzisiaj po kąpieli zasypałam jej pupcię mąką ziemniaczaną. Pupkę smaruję bephantenem tylko te malutkie ranki sudocremem, oby szybko przeszło.
Gloria jakim mm karmisz Marcysię? Jej kupki są stałe czy rzadkie?
 
No widzicie a u Olka zawsze po bepanthenie i alantanie coś wychodziło :-) Co dziecko, to inaczej .
Masz rację Alza,ja nigdy nie zapomnę jak pani w aptece z braku sudocremu dała mi polski,tańszy zamiennik twierdząc,że skład jest ten sam,no i oczywiście nie był!mimo,że miał konsystencję maści nie kremu,nasmarowałam małą przy przebieraniu,a na zmianie pieluszki okazało się(po 3h) ze dupcia jest odparzona na maksa,aż pojawiły się ranki:szok::szok:
 
Magda - karmie bebiko 1 poniewaz takie dostawala w szpitalu i dobrze je przyswaja, smakuje jej i przybiera na wadze wiec lekarz powiedzial ze nie ma potrzeby zmieniac. Jest najtansze (ok 15zl w biedronce), wszedzie dostepne i mala nie ma kolki ani sensacji zoladkowych. Wiec poki co mam sie go trzymac. Jedyne na co trzeba uwazac to zeby w poczatkowych dniach nie robic zbyt gestego, jak sypalam 3 miarki na 90 ml to mala dostala zaparcia i wyla caly dzien az kupilismy czopki z gliceryna i wreszcie zrobila wtedy gesta kupe i jej ulzylo. Od tej pory sypalam 2,5 miarki i bylo dobrze. A teraz daje 3,5 bo sie nie najadala. kupe ma taka srednia bym powiedziala, ni to gesta ni to wodnista. Cos jak musztarda sarepska lol zobaczysz sama jak Twoja mala bedzie reagowac i nauczysz sie proporcji metoda prob i bledow. No i trzymaj sie jednej wersji bo jesli np ty robiac mleko dasz 3 miarki a maz bedzie dawal 4 to bol brzucha murowany...
 
Dziewczyny dziekuje za wsparcie , za miłe słowa jest mi to bardzo potrzebne , ponieważ przez cały dzien jestem sama z tym problemem bo mąż wrócił do pracy. Wiem ze Alanek jest aniołkiem czuwa nademna ale i tak bardzo mi go brakuje już tak niewiele zostało nam do rozwiązania ciazy, nigdy nie sądziłam ze kiedy kolwiek pochowam swoje największe szczęście mojego kochanego synka. Żył tylko dwa dni a czuje jak by był ze mną całe wieki i ta tęsknota ten ból jest straszny.
 
reklama
Do góry