reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witch to ksiazkowo przybieralas[emoji4]

Kat trzymam kciuki[emoji4]

Monika tez bylam kilka godzin w szpitalu,godzine po zabiegu mnie wypuscili

Calineczka ,jak ja sie czuje,hmm generalnie objawow prawie brak ,ciagle mam plamienia ,chce byc dobrej mysli ale widomo martwie sie[emoji20]na pocztaku myslalam ,ze to impalntacyjne ale chyba nie [emoji20]narzie pozostalo mi czekac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia26 głową do góry!! Moja koleżanka plamila bardzo intensywnie i to ze skrzepami, była załamana bo 1 State mną za sobą, plami do tej pory - jest w 11 tygodniu, a dzieciątko rośnie i ma się dobrze!!! Ale powinnaś dużo odpoczywać :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety właśnie zaczęło sie od tego jak miała mieć ta operacje - Pod koniec listopada gorączka, kaszle itp. A zabieg szykował sie na 9 grudnia ale przełożyli właśnie ze względu na infekcje :( teraz kolejne Usg główki 22marca i decyzja co dalej, znowu czekamy...

Calineczka, moja Marysia ma guzka na główce - zauważyłam to zaraz po urodzeniu praktycznie. I tak juz 18miesiecy sie z tym bujamy, do skończonego roczku nie chcieli tego ruszać gdyż nie ma podejrzenia ze to guz zagrażający życiu - skończyła w lipcu roczek, w sierpniu byliśmy na wizycie i ustalili termin wycięcia na grudzień właśnie ale tak jak napisałam wyżej, nie doszło do niego ... :/
O kurcze jak mi przykro :(
Wiadomo co to w ogóle jest i z czego mogło się to zrobić?
Takie maleństwo i już musi przechodzić operację :(
Trzymam za Was kciuki, zdrówka dla małej :*
 
Gloria jak gluty nie są żółte albo zielone, mała nie ma gorączki to nic złego się nie dzieje. Zdrówka dla malej a tobie życzę powodzenia na obronie :D Po koniecznie zdaj relacje.

MashaFre strasznie długie terminy, oby wam teraz wyznaczyli szybszy i byście już to miały za sobą.

A my już jesteśmy po szczepieniu, oczywiście bardziej panikowałam od Ali bo ona nawet nie zauważyła, że jest szczepiona taka była zainteresowana pokojem pani dr. Oczywiście leżąc na brzuszku pięknie i długo trzymała główkę bez żadnych protestów więc matka wyszła na kłamczuchę mówiąc, że nie lubi leżeć na brzuszku. To samo u pielęgniarki środowiskowej, leżąc na brzuszku pięknie się rozglądała i gaworzyła :D Teraz smacznie śpi.

Dziewczyny jakiego kremu używacie na co dzień do buziaka maluchów? Ala zaczęła się bardzo ślinić i wkłada raczki do buzi przez co cała buzia jest w ślinie, aż ma czerwone podrażnienie. Pediatra kazała nam przemywać często buźkę wodą i natłuszczać na noc. Polecacie jakiś krem?
 
Masha bardzo mi przykro. Wiem jak to potrafi byś przejmujące. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie problemu.

Magdalena u nas tez miało być we wtorek szczepienie ale antybiotyk przez zapalenie ucha pokrzyżowal wszystko. Nie lubię jak się tak przeciąga :/ my na codzień nie używamy kremu chyba ze idziemy na spacer

CALINECZKA zagladalas na mój drugi wątek? Tam jest mój ciążowy wykres :) najczęściej przy ciązy temp jest ok 37 stopni ;)

Gloria zdrówka życzę.

Chciałam was zapytać o radę choć wiem ze i tak pewnie niewiele wskoram :( to się chociaż wyzale
Mój maluch wogole nie chce pić z butelki. Wcale a wcale. Jest ciągły płacz i odwracanie głowy. Okropnie mnie to stresuje i plecy mam całe mokre nie mówiąc o nerwach. Kiedyś pił ładnie, jak miał 5 tyg to zaczął gdy byłam z sepsa w szpitalu. Potem przy pierwszym katarze zrazil się i nie pił ale jakoś wywalczyłam mm 1x dziennie (dla zasady) Teraz jak miał zapalenie ucha to lekarz kazal tylko kp bo przy mm go bolało ucho. Niestety płacz na widok butelki pozostał. Ręce mi już opadają, nadzieja na butelkę nikla... i nie chodzi o mleko bo z lyzeczki i kubeczka pije ładnie. Chodzi i smoczek a mam już 4 rodzaje. Sama nie wiem co zrobić. .. ?! Macie pomysł?
 
reklama
Masha bardzo mi przykro. Wiem jak to potrafi byś przejmujące. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie problemu.

Magdalena u nas tez miało być we wtorek szczepienie ale antybiotyk przez zapalenie ucha pokrzyżowal wszystko. Nie lubię jak się tak przeciąga :/ my na codzień nie używamy kremu chyba ze idziemy na spacer

CALINECZKA zagladalas na mój drugi wątek? Tam jest mój ciążowy wykres :) najczęściej przy ciązy temp jest ok 37 stopni ;)

Gloria zdrówka życzę.

Chciałam was zapytać o radę choć wiem ze i tak pewnie niewiele wskoram :( to się chociaż wyzale
Mój maluch wogole nie chce pić z butelki. Wcale a wcale. Jest ciągły płacz i odwracanie głowy. Okropnie mnie to stresuje i plecy mam całe mokre nie mówiąc o nerwach. Kiedyś pił ładnie, jak miał 5 tyg to zaczął gdy byłam z sepsa w szpitalu. Potem przy pierwszym katarze zrazil się i nie pił ale jakoś wywalczyłam mm 1x dziennie (dla zasady) Teraz jak miał zapalenie ucha to lekarz kazal tylko kp bo przy mm go bolało ucho. Niestety płacz na widok butelki pozostał. Ręce mi już opadają, nadzieja na butelkę nikla... i nie chodzi o mleko bo z lyzeczki i kubeczka pije ładnie. Chodzi i smoczek a mam już 4 rodzaje. Sama nie wiem co zrobić. .. ?! Macie pomysł?
Nie widzialam, nie czytałam ;) gdzie tego szukać? :)

Jeżeli dzidzia nie chce pić z butelki to nic na siłę ;) gorzej by było gdyby w ogóle nie piło, ale jeśli pije z kubka to w czym problem? ;)
 
Do góry