reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Marii19 nie stresuj się tak bardzo...wierzę że będzie wszystko dobrze i obędzie się bez zatrucia ciążowego.
Evelinia dobre z tym posikaniem zanim rozepniesz ogrodniczki.
Safiya trzymam kciuki za Twoją wizytę.Ja też uwielbiam moje spodnie z golfem.
No ja muszę jakiś płaszczyk wiosenny kupić bo mam tylko kurtkę dżinsową bo w drugiej obcisłej się już nie zapnę...guzik na brzuchu się odpina.A to w ogóle nie fason ciążowy.
To u Was 25_pixels dłuższe wakacje bo u nas rok szkolny do końca czerwca a już 15 sierpnia wracają do szkoły.Ja to w ogóle nie wiem jak się z tym porodem wyrobię skoro termin mam na 9 sierpnia.Cała nadzieja w cesarce.
Ja lubię klapki ale butów z obcasami nie uznaje odkąd mam dzieci.Na bieganie po placach zabaw odpadają

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kotomiś wiemy doskonale, co czujesz, a bywa i tak! Wyrzuciłaś to z siebie i możesz to zrobić w każdej chwili :happy2:
@luska1979 szukałam i znalazłam Twój wynik! Bardzo się cieszę!

Ja dziś kupiłam jeansy z golfem, leginsy ciążowe i bluzeczki :happy: Bardzo się cieszę, aczkolwiek 300 zł poszłooooooo ... :eek: to będą moje ulubione jeansy!

Jutro mam wizytę u gina na 17:40 - trzymajcie kciuki, fotkę wrzucę wieczorem:laugh2:

Udanej wizyty
maluszka zobaczysz
 
Kurcze wy tak piszecie ile to kupiłyście,a ja na chwilę obecną nic nie mam muszę te leginsy kupić koniecznie ,na górę coś się zawsze znajdzie to luźniejsze koszule ,długie tshirty takich rzeczy troszkę mam o lato też się nie martwię, bo to jeszcze kawał czasu ☺
 
@kotomiś i @Evelina ja muszę coś kupić juz teraz. Od stycznia zaczynają u mnie sprzedawać wiosenne rzeczy. Jak się nie ogarnę już teraz, potem nie będzie w czym wybierać, albo mojego L rozmiaru nie będzie. A ja nie lubię po mall (u was to chyba galeria) chodzić. Mam tu obok drugi pod względem wielkości w kraju mall/galerię. Jak mam tam iść to mnie szlag trafia. Tyle ludu zawsze. A ciuchy i tak na jedno kopyto. Nie ma to jak europejskie ciuchy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)) Luska1979 wiedziałam, że będzie dobry wynik!! :) i pewnie w brzuchu mały mężczyzna mieszka ! :) Kotomis mam nadzieję, że gorszy humor minął już bezpowrotnie;)) najlepiej się wypłacać później jakoś tak lżej;-) Marii19 napewno się wszystko unormuje. Najważniejsze, że masz fajnego gina, który pilnuje co i jak ! :) 25_pixels też uwielbiam buty na obcasie i zrobiłam nawet przegląd szafy i poza sandalkami na płaskim obcasie i trzema parami balerin wszystko na obcasie.. i nawet buty muszę chyba jakieś kupić.. masakra. A co do ciążowych zakupów to mam spodnie z golfem o leginsy a góry i tak zawsze preferowałam luźne więc mam zapas ;)) w ogóle to dzień dobry we wtorkowy poranek i udanych wizyt dIs :)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Hej ja tez mam luz z ciuchami bo kupiłam 2 pary spodni i leginsow na górę coś tam znajdę a jak nie to na targ do rumunow podjadę i bluzeczki po 10 zł sobie kupię sukienek letnich mam sporo wiec luz kurtke mam z przed odochodzenia i płaszczyk owersize wiec tylko balerinki i sandaly na lato bo trampki mam :)
 
Te ciazowe ogrodniczki kojarza mi sie z filmem "I kto to mowi", kojarzycie? :D

Ja musze tylko spodnie kupic wieksze, bo bluzki i tuniki zawsze nosilam luzne a teraz nie bede sie wstydzic jak zacznie mnie opinac tu i tam, w koncu ciazowy brzuszek :) jedynie na lato sukienki kupie, teraz nie nosze bo nienawidze rajstop. Chyba ze dorwe jakies ciazowe, ktore sie nie roluja.

Noo właśnie mi też, ale jak dla mnie to wyglądały strasznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Evelinia życzę Ci tej kobietki.
Hola takie koszule to super ciuch na ciążę...muszę czegoś takiego poszukać.
Mi takie ogrodniczki ciążowe za bardzo mi się nie podobają.
25_pixels ja mam plan pracować właśnie aż do wakacji dziewczyn czyli do końca czerwca...ale nie wiem czy dam radę tyle wytrzymać w pracy.Może jednak wcześniej pójdę na zwolnienie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A pewnie coś znajdziesz w uk bo to głównie h&m i atmosphere, mają super leciutkie tkaniny ale nie są przejrzyste.
 
Do góry