reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Violcia u ciebie nic nie widać , dzidzia jest zle ułożona.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t3d [emoji235]
 
Piękne te wasze dziodziole hehe powoli będziemy odgadywac plcie :D
Sisiak do góry chłopak, sisiak prosto dziewczynka hahha będę się przyglądać na prenatalnych u siebie.

Dziewczyny bolą was żołądki ?
 
Mnie zoladek bolal 2 dni temu. No i non stop bulgocze tj u Was ;)
Pezehece z tymi sisiakami [emoji16] zobaczymy czy sie sprawdza te prognozy potem [emoji6]
Ja wlasnie zrobilam obiad i odpoczywam..
Hajmal dwukrotnie operowal mnie ten sam super chirurg ale na powstanie zrostow to wplywu nie ma. Blizne mam niemal niewidoczna pozioma na wzgorku lonowym. Bol tego zrostu mialam diagnozowany kilkarazy z wieloma baaniami usg i hormonow i nic nie wychodzi wiec lekarze uznali ze zrost i tyle..
Przy tej cc chyba kupie ta hiper-mega-droga masc na zrosty ktora aplikuje chirurg przy operacji, no chyba ze on mnie od tego odwiedzie, ale boje sie juz tych zrostow [emoji21]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ela sa jeszcze jakies plastry opatrunkowe na wierzch. Z tym ze wydaje mi sie z najwazniejsze jest wietrzenie. Jednak jak przyschnie to sie ladnie goi

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) dzisiaj coś mi się zaczęło dziać i nie wiem o co chodzi, mianowicie przy schylaniu się mam taki dziwny ból jakby w klatce piersiowej lub z tyłu pleców między łopatkami, w ogóle nie wiem co to może być, nigdy czegoś takiego nie miałam...
 
Beczulinda No właśnie pamietam ta wiadomość dlatego pytam :)

Agatki jeszcze nikt nie chciał dotykać mojego brzucha ale ze ja bardzo tego nie lubię to już obmyślilam cały plan jak powiedzieć ze sobie nie życzę :D


Om 11 tc 5 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 10 tc 4 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Hej dziewczyny :) dzisiaj coś mi się zaczęło dziać i nie wiem o co chodzi, mianowicie przy schylaniu się mam taki dziwny ból jakby w klatce piersiowej lub z tyłu pleców między łopatkami, w ogóle nie wiem co to może być, nigdy czegoś takiego nie miałam...
Ja tak mialam dwa dni temu i samo przeszło.

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
reklama
Beczulinda No właśnie pamietam ta wiadomość dlatego pytam :)

Agatki jeszcze nikt nie chciał dotykać mojego brzucha ale ze ja bardzo tego nie lubię to już obmyślilam cały plan jak powiedzieć ze sobie nie życzę :D


Om 11 tc 5 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 10 tc 4 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307][/QUOTE podzielisz się ze mną tym planem? Już się boję weekendu. Przyjeżdża w niedzielę moja przyjaciółka i ona już w 7 tyg jak była to non stop trzymała rękę na moim wkleslym jeszcze brzuchu... teraz już trochę to widać i pewnie znów będzie to samo...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry