reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ooo lubię przeprowadzki:) Chociaż mając tyle na głowie co Ty teraz to pewnie by mi się odechcialo. Kiedy macie tą przeprowadzkę? I mamusiu ogarnij temat kolana bo za chwilę to nic nie zrobisz. A z kolanem nie ma żartów, więc do lekarza marsz. Może mama lub teściowa pomogą skoro męża masz tylko na weekendy. Co do diety to już dużo wprowadzilas. Jak wrażenia? Kurcze, wizja następnego szczepienia dopiero w okolicach 18 m-ca mega przyjemna. A ile już razy się szczepiliscie? My dwa razy, trzeci raz idziemy pod koniec października, a później to nie wiem.
W październiku się przeprowadzamy,nie chcę pomocy teściów bo uważam,że sama świetnie sobie radzę,chcę uniknąć komentarzy,że Patryk wyjechał i sobie nie radzę czy coś w tym stylu.Moja mama czasami zagląda to akurat jak bawi sie z małym to ja nadrabiam sprzątanie a tak to Aleks w nosidełko a ja robię.Co do diety to Aleks bardzo polubił nowe rzeczy oprócz ziemniaka.Z kolanem pójdę póki co robiłam rtg i okazało się,że rzepkę mam przesuniętą,zobaczymy co powie lekarz byłam wcześniej u dwóch "speców" bez patrzenia na rtg stwierdzili,jeden:zapalenie więzadeł a drugi stwierdził hondromalację rzepki,masakra pójdę teraz do sprawdzonego lekarza to może w końcu się dowiem co mi dolega.Szczepiliśmy się: 1raz(BCG i wzwB)2raz(hexa)3raz(synflorix)4raz(hexa i rotarix)i teraz będzie miał hexa,rotarixa i pneumokoki.
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Filipka,super zdjęcie.:D
Jahjahbob:Myślę,że kiedyś postaramy się o drugiego dzidziusia,no chyba,że wcześniej się trafi :D. Ja bym bardzo chciała mieć dwójkę najlepiej parkę.Pamiętam jak moja mama po porodzie zapytała"No to kiedy drugie" a ja jej odpowiedziałam,że jak zapomnę o porodzie :D oczywiście szybko zapomniałam dzięki Aleksowi :D
Dziewczyny,które karmią piersią mam pytanie jak u was z okresem bo u mnie był miesiąc po porodzie i do dnia dzisiejszego brak..
 
@Madziołek. Ja tez kp i jeszcze poki co okresu brak. To dobrze, nie narzekam:-) takze juz 13 miesięcy nie bylo okresu. Tyle, ze krwawienie w pologu to taki okres zycia jest;-)
Ja sama nie wiem jak z drugim dzieckiem, ale w razie czego wcale nie obrazilabym sie na kolejna dziewczynkę. Bylaby Paulinka, kolejna księżniczka z pazurkiem:-) a jesli mialby byc maly ksiaze to Kajetan :-) a u Was?
 
Jahjahbob to spokojnego pobytu życzę. Czas ucieka bardzo szybko. Wszyscy mi mówią że Filip wygląda na starszego niż jest :). No ale tato jest wysoki to i syn duży ;).

Wydatki przy dwójce dzieci spore. Ale może jakoś to udźwigniemy, zresztą myślimy z mężem i zmianie pracy. Mamy obydwoje umowy na czas nieokreślony ale szukamy czegoś lepiej płatnego. Może się uda.

Madziolek to trochę tych szczepień było. Ehh temat tesciowej do temat rzeka u każdej z nas:biggrin2:. Ja też bym swojej nie poprosiła o pomoc, i ze względu na gadanie i brak zaufania. Nie zostawilabym Filipa pod jej opieką.

Jeżeli byłby drugi syn to Fabian albo Miłosz. Jak dziewczynka to Matylda, Marlena lub Marcelina:)

A zdjęcie nasze z sesji. Robimy sobie w każdą miesiecznice sesje:). Tylko teraz to model mi ucieka i jest niepokorny;)

Ja karmię mm, a miesiaczke już miałam dwa razy. A już się przyzwyczaiłam że jej nie ma
 
Dziewczyny natknęłam się na ciekawy artykuł dotyczący gorszego nocnego snu naszych dzieci. Jak macie ochotę to poczytajcie sobie o regresie snu 4 miesiąca :). Coś może w tym być ;)
 
Witam :) Miłego dnia wszystkim życzę.
Właśnie przeczytałam ten artukuł,też uważam,że w tym coś jest.Aleks ostatnio gorzej śpi i więcej marudzi.W nocy pełza po całym łóżeczku dopóki nie dotrze w róg,wtedy zaczyna płakać.Dzisiaj nawet 2 razy podczas snu udało mu się obrócić z brzuszka na plecy.
 
reklama
Do góry