reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie wczoraj poszalalam troche z mezem bylo martini i hunorki:)
@roki_1991 ja bym wolala miec jasna sytuacje i jednak zrovic bete niz zyc w niepewnosci chociaz masz bardzo wysoka bete i juz pozniej ona tak nie przyrasta jak na poczatku wiec tez beta nie daje jasnego obrazu
@mamcia2014 bardzo Ci wspolczuje z powodu zeba pocieszajacy jest fakt ze jest to 8gorna a noe dolna ja mialam wyrywanie zeba 14 listopada i do dzisiaj mnie boli jest lepiej ale odczuwam gojenie dziasla polecam Ci przeciwboloqy nimesil tylko ze on jest na recepte ale tez za duzo lekow nie bierz bo jesli zdecydujesz sie na wyrwanie to leki nie beda dzialac i bedziesz cierpiec. Polwcam tez plukanie jamy ustnej rumiankiem lub szalwia a gdy noc nie dziala to zagryzanie gozdzikow;) przerabialam juz chyba wszystko z tymi francami jeszcze mi jedna gorna zostala do wyrwania i jedna jeszcze sie nie wybila.
@K28 przepraszam ze dooiero teraz pisze bardzo Ci wspolczuje jak wszystkim kobietom co stracily upragniona ciaze. Mysle ze nie rezygnowalabym z naturalnego poczecia. czy robilas jakies badania po stratach? moze dziewczyny juz pytalay ale tyle tu stron naszkrobalyscie w ciagu jednego dnia zw nie sposob mi to nadrobic. Jaki styl zycia prowadzisz siedzacy czy masz aktywnosc fizyczna i jak sie odzywiasz trzeba sie zastanowic nad tym. Opisze krotko moja historie my zaczelismy starania od sierpnia 2016 roku zaskoczylo dopiero w listopadzie poronilam w 6 tyg nie ukrywam ze wowczas nie wiedzialam o ciazy czulam sie slabo i nawet nie dopuszczalam do glowy ze mozw byc ciaza nie wiem czemu skoro w sierpniu qrzesniu pazdzierniku sie nam nie udalo to jakim cudem teraz. Moja praca doprowadzila mnie w ciazy do zapalenia pecherza ponadto jakiegos orzeziebienia sie dorobilam bralam teraflu pilam tego duzo:( potem czekalam na okres nie dostalam i okazalo sie ciaza no ale tylko do 6 tyg. w swieta poszlam do szpitala no a w lutym zaszlam w 2 ciaze tym razem oszczedzalamsie ale rowniez zaczelam plamic trafilam do szpitala tam niby znalezli pecherzyk ale moj lekarz postawili diagnoze ze puste jajo mnie to nie pokoilo i poszlam na konsultacje do innego lekarza trafilam do innego szpitala i tam mialam byc czyszczona zabieg mialam miec nastepnego dnia ale zaczwly sie dziwne rzeczy ze mna dziac dopadl mnie bol bardzo silny nie umialam oddac moczu a w zabiegowym zemdlalam okazalo sie ze to peknieta ciaza pozamaciczna w 8 tyg zrobili mi laparoskopie do dzisiaj mam blizny i tez ciezko mi zapomniec moj prawy jajowod jest uszkodzony. Minelo juz 8 miesiecy starania rozpoczynam od nast roku narazie naturalnie z monitoringiem ale juz to olewam troche bo co mam zrobic powiesic sie ze to mnie spotkalo zyje dalej mam cudownego meza a dzieci nie wszyscy moga miec jesli sie uda to bede bardzo szczesliwa jesli jednak nie to takie zycie trzeba to zaakceptowac.
@Frezja_1 fajnie ze masz takie podejscie ale noe ryzygnuj moze nast moesiac okaze sie szczesliwy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@mamcia2014 mnie jeszcze nie boli ale mnie drażni ze ja mam bo mi teraz urosła jedna :/
@roki_1991 masz rację nie rob bety bo i tak nie porownasz przyrostu po jednym dniu , a beta w takich tyg rośnie wolniej pamiętaj o tym [emoji9]
@zosiak widzisz jak miłość kwitnie [emoji4]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@K28 witam Cię serdecznie. Przykro mi że Ty również dołączyłas do naszego grona. Naprawdę Ci współczuję Twoich strat. Co do badań to ciężko powiedzieć jaki ich koszt. Zależy co chcesz robić. Mutacje np taki podstawowy pakiet wysyłkowo za 330zl można zrobić. Ja w zeszłym tygodniu zostawiłam prawie 200zl w labo a robilam tylko homocysteine b12 kwas foliowy d3 estradiol i prolaktyne
Dziekuje za cieple slowa i za odpowiedz.
 
@roxie123 powiem ci ze chciałabym żebyś miala racje ale sama nie wiem. Pierwsza ciaza byla bardzo zagrozona od samego poczatku bralam leki i juz na pierwszym usg pokazaly sie krwiaki ktore z miesiaca na miesiac rosly. Takze lekarz nakazal lezenie i wstawac tylko do toalety i na wizyty. Tak wiec przelezalam. Lekarz mi mowil ze mam 50 procent na donoszenie no i jednak sie udalo. A ostatnia ciaze poronilam bo zarodek sie nie rozwijal. Czy moje ciaze mogly miec ze soba jakis zwiazek ze obie zagrozone? Teraz do okresu mam 8 dni i zobaczymy
 
W sumie to nie robilam żadnych badań. Moze teraz jaknie wyjdzie to sie za to wezme :/ krzepliwosc czyli to te mutacje? Cos mi sie wydaje ze w tym cyklu nie zaskoczę. Jak czytalam Twoje @roxie123 objawy to ja u siebie nie widze zadnych. Przy ostatniej ciąży moim wyznacznikiem byly tkliwe piersi. Niestety jak przestaly bolec to okazalo sie ze juz zaczelo sie poronienie. A teraz jak na razie nic sie nie dzieje
 
@membaris każda z nas jest inna ja też nie wiem czy mnie @ nie zaskoczy objawy sa ale może być biochemiczna np.
Nie każda ma objawy nie sugeruj się tym trzeba obserwować jak reaguje nasz organizm .
Tak pakiet w kierunku trombofilli czyli mutacje , v leiden , czas p. i k ale wiesz zależy czy chcesz próbować czy się badac

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak mi źle :(przyszłam do pracy, siedzę tu sama, myślę i tylko chce mi się wyć.... Ale dziś ostatni dzień, powiedziałam że biorę tydzień urlopu od poniedziałku, a jak wyjdzie zobaczymy...
 
Do góry