reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Postaram się jutro nagrać tego mojego żywiołka ☺.
Masz na 3 dziurkę? Bardzo dużo, od początku miałam na drugą. Ciekawe jak u pozostałych dziewczyn. Z butami nadal się wacham bo nie wiem jak zniosą takie brzydkie czerwone odgnioty u córci.
Mysia1992 jak tam u Ciebie?
 
reklama
Tzn wczoraj dałam na3 dziurkę ale w nocy zmieniłam na 2 i się budzil co chwilę bo miał tą sztywna szynę założona zaraz wstawię zdjęcie jak miał od początku a jak ja mu zmieniłam na 3 dziurke

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516650295-fcbdb0912f5a78dc-aaaaaa.jpeg
tak miał od samego początku ustawiona czyli na 2 dziurke

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1516650342-6744e71df198d585-aaaaaa.jpeg
a tak ma na 3 dziurkę i wczoraj jak tak miał to było ok nie protestował a jak zmieniłam mu na 2 dziurke to już się budzil i plakal

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.Mam synka z prawą stopką końsko szpotawą.Na początku leczliśmy się w Lęborku tu gdzie mieszkamy.Mieliśmy aż 10gipsów i żadnych efektów.Uciekliśmy do Gdańska.I tam się leczliśmy.Znowu gipsy tenotomia i gipsy.Teraz mamy szynę na noc.Ostatnio byliśmy w Łodzi na konsultacji u innego lekarza.Wszystko jest O.k.Z całego serca POLECAM dr.Pruszczyńskiego z Łodzi.
 
Witam ;-)
Kochani powiem Wam, że ja chyba za bardzo panikuje. Dzisiaj się popatrzylam przez dłuższy czas na synka stopkę. I zobaczcie on chyba tak już ma, że tak sobie staje, bo mamy prawe SKS, a w dniu dzisiejszym to synek dużo gorzej staje na nozce zdrowej lewej, więc chyba taki jego urok ;-) mąż mi mówi że jest wszystko ok i żebym dała spokój, bo jest ok synek staje na całej pięcie itd. Dajcie znać co sądzicie o zdjęciu ;'
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-01-26-22-01-41-1.png
    Screenshot_2018-01-26-22-01-41-1.png
    61 KB · Wyświetleń: 168
Mysia1992 uwierz mi że nie tylko ty wariujesz bo ja też zaczęłam schizowac bo synek od kilku dni jak staje i patrzy np w bajkę to często SB skręca lewa stopkę do środka tzn robi podobnie jak twój synek a po chwili staje już normalnie albo np opiera się na łóżku i SB wygina te stopki w każdą stronę powiem ci że wydaje mi się że robią tak specjalnie i szczerze gdyby nie to że mój synek ma SKS to bym w życiu na to uwagi nie zwróciła i to chyba po prostu siedzi mi w głowie i teraz jak tylko widzę że synek coś nie tak robi ze stopami to odrazu panikuje i myślę że ma nawrót. A co do twojego synka wydaje mi się że to specjalnie tak robi albo mu tak wygodnie tym bardziej że zdrowa stopę układa tak samo

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysia1992, Milenka887 zawsze będziemy mieć schizy. Ja staram się podchodzić spokojnie u mnie teraz mąż schizuje ☺. Milenka887 nie udało mi się narazie nakręcić filmiku. Jak widzi telefon to w 5 sekund biegnie go zabrać.
 
reklama
1517002180-3e934dd0b23332f6-aaaaaa.jpeg
a tak też często robi a mnie to po prostu przeraża jak widzę jak on SB te paluszki zawija do środka chociaż zdrowe cięcie też tak robia ale u niego jak widzę jestem przerazona

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry