reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Chyba bez sensu, żeby teraz każda z nas pisała, że chce dołączyć do wątku prywatnego. Taka propozycja: @ol.gol napisz tu jakiegoś posta jeśli chcesz się zająć ogarnięciem tego i każda, która chce dołączyć polubi tą wiadomość. Wtedy łatwiej będzie zrobić listę. A jak już się zbierze większość to wtedy tą listę wyśle się do admina i już.
(Jeśli uważacie, że to głupie to olejcie propozycję ;) )
 
U mnie też tylko pęcherzyk, ale kazał mi się nie przejmować. Podobno to bardzo skrajną sytuacja gdy wytworzy się pęcherzyk a potem nie będzie zarodka. I tego się trzymaj :)
A jak duży pęcherzyk?
No właśnie mi nie powiedział. Nie mam zdjęcia tylko patrzył że według tygodni by się zgadzało a jestem 6-7 tydzień. Jutro pójdę na betę i w piątek i zobaczymy czy w ogóle jest i jaki jest przyrost
 
Chyba bez sensu, żeby teraz każda z nas pisała, że chce dołączyć do wątku prywatnego. Taka propozycja: @ol.gol napisz tu jakiegoś posta jeśli chcesz się zająć ogarnięciem tego i każda, która chce dołączyć polubi tą wiadomość. Wtedy łatwiej będzie zrobić listę. A jak już się zbierze większość to wtedy tą listę wyśle się do admina i już.
(Jeśli uważacie, że to głupie to olejcie propozycję ;) )
dobry pomysł :) kto na prywatny ten post lajkuje 😎
 
Ja teraz jeszcze starszemu przedszkole nowe ogarniam bo dojeżdżam 30 km do pracy i mały że mną do prywatnego przedszkola. A później po porodzie ciężko by było tyle go wozić w 1 stronę godzina czasu 😉 a się z wnioskiem spoznilam. Na pewno się dostanie do 1 do którego mamy 10 km a na 2 czekamy zobaczymy ale tu by było 2km. Szkoda mi tego jego przedszkola bo jest naprawdę super 😉 no ale cóż 😉
 
reklama
Ale mnie wczoraj przeorało, do 3 w nocy bolała mnie głowa,zalewały poty , słabo mi było jak by jakieś choróbsko, dziś na szczęście ok 😊

Sosna, tak mi przykro ❤️ nie wyobrażam sobie co musisz czuć 🥹

Ludek , a masz pęcherzyk żółtkowy? Jeśli masz to może do zapłodnienia doszło później i zarodek będzie lada chwila. Trzymam kciuki
 
Do góry