Dzien dobry
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊️
Ja w poniedziałek idę zrobic badania, bo nie dosc, ze mam hashimoto to mam niskie żelazo i ferrytyne ale ten lekarz nie wypisał mi żadnych badań, bo zrobi to lekarz prowadzący 🤷♀️
Dzisiaj miałam tak straszna noc, w brzuchu mnie kręciło i...