• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: surprise
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. S

    Styczniowe mamy 2027

    Hej My juz po wizycie dzidziutek troche podrosl, bo ma 2.28 cm 😆 na ta chwile wszystko dobrze
  2. S

    Styczniowe mamy 2027

    Nas puscili wczesniej do domu a od jutra wolne do piatku 😁 @Eveline.eve ale fajnie bedziecie miały 😁 Ja sobie chwile odpocznę i moze gdzieś pojde połazić z córką o ile przestanie padać deszcz.
  3. S

    Styczniowe mamy 2027

    Trzymam mocno kciuki ✊️
  4. S

    Styczniowe mamy 2027

    Gratulacje 🥰
  5. S

    Styczniowe mamy 2027

    No to ciekawie 🤣 to jest chyba najgorsze, ze zalezy od dnia od czego tym razem będą mdłości. Dopóki nie mialam mdlosci to biegalam ale jak mina tak całkowicie to znowu zacznę ale jakies ćwiczenia tez bym chętnie porobiła
  6. S

    Styczniowe mamy 2027

    Ooj współczuję Ci, oby szybko przeszło. Mnie znowu na widok mięsa odrzuca ale na mleczne to tez mam jakąś wyjątkową ochote Serki, zupy mleczne itp non stop jem 😅
  7. S

    Styczniowe mamy 2027

    No wlasnie lipiec/sierpien ale to skąd inni maja jagody ? 😂 u mnie sa ale jeszcze zielone wiec moze w następny weekend będą juz do zbioru 😁
  8. S

    Styczniowe mamy 2027

    Dzien dobry z pracy przy kawce 😁 Ja dzisiaj tez o dziwo bardzo dobrze sie czuje, ze jak wrócę to zrobie cynamonki 😜 bynajmniej taki jest plan. Wczoraj byliśmy w lesie zobaczyć czy sa juz jagody, bo miałam starszna ochote na jagodzianki, finalnie zrobiłam małosolne 😆 A jak Wasze samopoczucie...
  9. S

    Styczniowe mamy 2027

    Hej 😊 Gratuluję udanych wizyt ☺️ ja 17.06 mam kolejna wizytę juz u lekarza prowadzącego. Wrocilam juz po urlopie i po pracy czuje sie tragicznie, dni wyjęte z życia. Bóle glowy, mdłości i ogolnie średnie samopoczucie ale staram sie Was czytać na bieżąco
  10. S

    Styczniowe mamy 2027

    Tak to wiem 😊 tylko, ze nikt nic nie wie i nie chce aby na ta chwile wiedzieli
  11. S

    Styczniowe mamy 2027

    Trzymam mocno kciuki, musi byc dobrze nie ma innego wyjścia 😊 daj znac po wizycie
  12. S

    Styczniowe mamy 2027

    Przy tarczycy czesto ta ferrytyna jest niska. Ja juz jakiś czas temu wdrazylam sie w temat, bo mam hashimoto i wlasnie ta ferrytyna jest bardzo niska, czesto mam anemię. Teraz sie suplementuje i jestem ciekawa czy cokolwiek podskoczyła do góry, bo 4 tyg temu mialam poniżej 10. A ja chyba bede...
  13. S

    Styczniowe mamy 2027

    A ja dzisiaj odzyskałam siły 😁 wstalam przed 7 i narobiłam pierogów 😆 musze jeszcze jechac sprawy pozałatwiać i pozniej do końca dnia sie lenić 😜 ogolnie zarejestrowałam sie do lekarza u siebie w miejscowości i termin dopiero na 17.06 🫣 nie wiem czy tyle wytrzymam i nie pojde wczesniej prywatnie
  14. S

    Styczniowe mamy 2027

    W każdym laboratorium sa podobne normy, co nie znaczy, ze jest prawidłowy. Tsh u kobiety powinno wynosić od 1.5 do 2.5 o ile sie nie mylę. Zrób sobie jeszcze ft 3, ft4 i atpo wtedy lekarz bedzie mial lepszy podgląd co dokladnie sie dzieje.
  15. S

    Styczniowe mamy 2027

    Zazdroszczę Wam tej siły na sprzątanie, bo ja dalam rade tylko umyc włosy i wiem tyle, ze kawa to zły pomysl 😅 dobrze, ze mam jeszcze tydzień wolnego to moze akurat sie lepiej poczuje.
  16. S

    Styczniowe mamy 2027

    Dzien dobry Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊️ Ja w poniedziałek idę zrobic badania, bo nie dosc, ze mam hashimoto to mam niskie żelazo i ferrytyne ale ten lekarz nie wypisał mi żadnych badań, bo zrobi to lekarz prowadzący 🤷‍♀️ Dzisiaj miałam tak straszna noc, w brzuchu mnie kręciło i...
  17. S

    Styczniowe mamy 2027

    Moje dzieciaki jeszcze nie wiedzą. O ciazy rozmawialiśmy, cos planowalismy i jest. Jak sie udało, to czuje jakies wlasnie przerażenie i duzo myśli co to bedzie teraz 😆
  18. S

    Styczniowe mamy 2027

    Ooo jak fajnie, to nie jestem sama 😁 a jak sie z tym czujesz ? Dzieci juz wiedzą?
  19. S

    Styczniowe mamy 2027

    Hej Czytałam Was z krzaczorów ale pora sie przywitać 😁 Mam 34 lata i dwojke dzieci (13 i 9 lat) Dołączam do grona styczniowych mam. Dzisiaj byla pierwsza wizyta. Okruszek kilka dni młodszy niz wychodzi z miesiączki ale serducho bije wszystko póki co jest dobrze 😊 termin na 24.01.
  20. S

    Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

    martaik dobry ?! juz nie wiem ktoremu lekarzowi ufac i ktory tak naprawde jest dobry :) ale okaze sie w 'praniu' jak narazie glowa do gory i bede leciec dalej :)
  21. S

    Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

    martaik no tylko ze ja przed tabletkami mialam @ co 40 dni co 30 ronie i on po tym to stweirdzil :baffled: ze kobieta jak ma @ 40dniowe to jest to juz choroba ze zadko kiedy to sie zdaza itp eh chociaz moglby mi jakies badania wypisac a tu nic. No zobaczymy jak to bedzie. Na 28 mam wizyte wiec...
  22. S

    Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

    hej to znow ja :( dostalam takiego dzis psikusa od gineloga ze rycze jak bobr :( po badaniu chcial mi zrobic usg ale nagle sie zepsulo ehm :( usiadlam z pewnoscia ze powie mi ze mam isc na badania hcg a tu dupa. Po rozmowie ze mna stweirdzil ze nie mam jeajeczkowania ani owalacji a to sie wiaze...
  23. S

    Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

    Czesc dziewczyny ; ) juz sie troche w tym wszystkim pogubilam we wrzesniu odstawilam tabletki antykoncepcyjne i od tamtej pory @ plata mi figle ;p no ale przejde do sedna sprawy. 21.02 kochalam sie z moim partnerem i po 2-3 dniach zaczely mnie strasznie sutki bolec myslalam ze umre przy kazdym...
Wróć
Do góry