genna
Fanka BB :)
Kwiatuszq wiadomość super
teraztylko czekać co dalej, ja jutro dzwonię do swojej kliniki jakie kroczki przed nami
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Czarna oliwki, raczej nie bedą, bo są dość drogie i nie zawsze konieczne do ivf, jeżeli juz to we własnym zakresiehej
Dziewczyny wytłumaczcie mi czy badania genetyczne ( kariotyp, AZF, CFTR ) będą objęte dofinansowaniem czy to we własnym zakresie?
Ja co prawda na razie jestem w trakcie serii IUI ale już myślę o ivf i zastanawiam się czy nie zacząć robić jakichś badań.


dzwonili wczoraj do mnie z kliniki że mamy przyjechać na wizytę kwalifikacyjną
:-)
