reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Aleksis niby jest na Zalando, ale nie wzruszają mnie tam te ciuchy i dlatego pytam. Jakieś tylko ze zwierzaczkami, robaczkami i innymi dziabongami...

Uuuu....gratuluję zakupu fury!
 
reklama
hej wieczornie

właśnie skończyłam robić zamówienie dla Babć i Dziadka Patrysia.. myślę ze będą zadowoleni.. :tak: moja Mama dostanie specjalny zeszyt z Wnusiem, zeszyt bo Mama skrzętnie spisuje pewne cyferki.. dostanie też taki notes/magnez na lodówkę, Teściowie dostaną notes/magnez na lodówkę..

Muma!!! no to gorrrącego wieczorku życzę :tak::-) a z Julki to chyba jesteś baaardzo dumna, no ale cóż się dziwić, po Mamie jest taka, po Mamie :tak::-)
Aleksis łoooo gratuluję wyboru i zakupu karocy dla Księcia :-)
Tere hehe 'dadu' :-) szwagierka mojej Siostry opowiadała jak to jej synek jak był mały (teraz już pełnoletni jest, zaręczony) w kółko powtarzał 'kuwa je.ba' można się domyślić że chodzi o dwa słowa, mianowicie 'k.ur..wa je.ba.n.a' a ze mówił to wszędzie i w sumie tylko ona znała znaczenie próbowała kiedyś go udobr.uchać w pociągu, gdzie malec wołał na całe gardło 'kuwa j.eba' a ona do niego 'skąd ja ci wezmę kawałek chleba..' :dry: ale poniekąd to po części wina rodziców, po co walą ostrymi słowami przy dziecięciu..
Gatto przygotowana jesteś na noc z chrapiącym eMem??? kołdra nowa kupiona? ;-)
Katiuszka a do Ciebie już te mrozy ze stanów przyszły, czy co się dzieje.. jakoś cicho bez Ciebie.. :sorry:

a do nas przyszła książka o piratach.. już nie pamiętam kiedy ostatnio mnie tak coś zadziwiło.. patrząc na zdjęcie w necie myślałam ze to taka kartonowa książeczka typu jak te empikowskie Tuwimy i Brzechwy a ta książka po otwarciu długa jak Patryś :szok::-) ale śliczna, kolorowa, Patryk aż się trząsł jak ją oglądaliśmy i Mu czytałam.. armaty huk wypróbowałam w kuchni, nie będę naciskać narazie tego guziczka :baffled: sama się przestraszyłam tego wybuchu.. ;-):-) także jesteśmy zadowoleni z piratów :tak:
 
Ostatnia edycja:
Tere fere a nie kupujesz ciuszkow z Coccodrillo?? tez sa superowe!!

Ani@k ostatnio mloda daje w kosc to i tak nie spie. Ostatecznie spie bo jestem padnieta na ryj i nie slysze, a jak slysze to go kopie i czesc.
Zebol nadal nie wyszedl choc jest tuz tuz.

Jestem padnieta....
 
Ani@k hehehehehe dobre z tymi słowami. Mój chrześniak mówił ciągle "ooooo nieeeee"... chcesz siku?-oooo nieeee, chcesz kupę?-oooo nieeeee, idziemy do dzieci?-oooo nieeee, chcesz piciu?-oooo nieeeee
No to ja pytam brata co on tak się nakręcił?! A on: ciesz się, że tak gada a nie inaczej, bo syn kumpla ma fazę na "nie wku.rw.ia.j mnie". Byłoby wszystko dobrze, gdyby nie babcia. Ubieraj się!-nie wk.ur.wiaj mnie! Jesz śniadanko?-nie wku.rw.iaj mnie.....
 
Gatto uwielbiam cocodrillo! Jak tylko jestem w jakimś markecie co mają tam swój butik to obkupie bobucha jak głupol!

Idę spać chyba powoli. Wyśpię się za Ciebie trochę.
 
Gatto ooooo współczuję.. dziś Patryk też dawał znać ze Mu chyba ząb lada dzień bedzie w końcu wyjdzie..
Tere hehehehheheheheee :-) nie mogę.. co przeczytam to się śmieję.. 'nie w.kur.wiaj mnie' :laugh2: oj będę się musiała mocno starać aby Patryś mówił 'po polsku' a nie łaciną..;-)
 
hahahahha, dobre te dzieciaki!
u nas sie nie przeklina, to mam nadzieje, ze nie nauczy sie wczesniej niz w przedszkolu hahaha
Milalam takiego jednego, co sie mnie pyta: a wiesz (tu dzieci sie do nauczycielek w przedszkolu zwracaja po imieniu lub dodaja maestra-znaczy Pani i na ty:rofl2:) co moja mama mowi ciagle? ja: co? Cazzo!!:-):-)i usmiech:tak: (to brzydkie slowo i znaczy to co chlop ma miedzy nogami w formie wulgarnej, to slowo na ch..:-D) zatkalo mnie:-D

Ja tez lubie coccodrillo!! :tak:
 
hej Babolki!!!
jestem, jestem...ale jakoś nie mogłam się dzis wyrobić, żeby coś skrobnąć, choć czytałam na bieżąco. Mały trochę płaczliwy, gryzie się po dłoniach:baffled: co zasnie, to się budzi z płaczem. Dałam Nurofen i śpi...zebiska jak nic:baffled:
Poza tym pół dnia przesiedziałam w necie na czytaniu o szczepionce na odrę, świnkę i różyczkę. Tu jest ona wpisana w grafik szczepień na 12-13 miesiąc pierwsza dawka, no i nie wiem czy się godzić czy nie...Na mamuśkach z uk prawie wszystkie szczepią, ale też się boją...Gdzieś tam któraś wyczytała, że moze powodować autyzm..inne znowu, że nieeee....Ranyyyy no i bądź mądry. Chyba zaszczepię jednak...
aaa no i też coś szukałam na Dzień Babci i Dziadka...ale chyba wyślę normalne "angielskie" kartki i tyle...Moja mama dostała już kalendarz na prezent świąteczny, więc ma radochy, że hoho...a druga babcia średnio się wnukiem interesuje, to nie będę ją na siłę uszczęśliwiać:crazy:
Kochane, sorry, że nie odpisuję po kolei, ale eM mi tu ględzi, że mu stukam w klawiaturę, a on musi spać..:baffled: Postaram się jutro nadrobić zaległości, ok?
to do jutra!!!! paaa
 
reklama
Do góry