reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam dziewczynki


Na początku chciałabym pogratulować naszej Aleksis - fajnie, że juz Janis jest z nami.


maiev dasz radę, początki są cieżkie, ale trzeba jakoś to znieść.


Emka nie ma się co marwić na zapas, skoro nawet lekarze tak twierdzą to będzie ok.


Muma ja się też raczej nie nastawiam na to, że jakoś bardzo odpocznę na urlopie, bardziej, że spędzę czas z dzieckiem i emkiem. Tak patrzę na suwaczek to jeszcze tydzień i fru witaj przygodo.


Ja zrobiłam leczo, trochę podjadłam i odpoczywam na kanapie. Dziś synek pospał do 8:15, wiec tata go nie zawiózł do babci bo juz go nie było. My sami pojechaliśmy autobusem - on miał frajdę, bo lubi jezdzić, a to tylko 1 przystanek i wróciłam piechotą do domu.
Na dworze pada, obiad jest, więc jeszcze tylko mnie czeka z spacer z psem a potem tylko leżenie do 17.
 
reklama
Ahoj kobitki :-)
Na wstępie chciałam Pogratulować Aleksis :tak: Janisku Witamy po drugiej stronie brzucha :tak:

Ja jak zwykle latam od rana a popołudniu padam i śpie co by meczy nie oglądać :-p

Gatto ani się obejrzysz a już będziecie śmigać na urlopik :tak:I wreszcie wypoczniesz.

A ja dzisiaj Curry z kuraka gotuję dla mojego eM. Taki sobie objadek zamówił :blink:

A i jeszcze jedno : jak wy te brzuchowe fotki robiłyście bo mi ni jak nie wychodzą :zawstydzona/y:

Pozdrawiam z zachmurzonego wschodu
 
Melduję się, że wpadam do was, tylko nie piszę.

Aleksis kochana Janis jest śliczny, chłopak na medal normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Aleksis gratulacje!!!! ;)

Muma ;*

W znajomych uczule!
Dobrze z mężowi udalo sie znalezc tego wyzwalacza hałasu ;) ja ostatnio u rodzicow jeża pomyliłam ze szczurem i uciekłam z za domu jak z motorkiem w D... ;)

Gatto rownież dzięki za dobre słowa ;*
To czym sie zajmujesz ze taka zabiegana jeszcze ? ;)

Dzis leże odpoczywam jutro ostatnie rzeczy bedziemy zabierać ze starego mieszkania ;)))
 
hej dziewczyny!!!
yyyy nie wypisałyście mnie jeszcze, nie?:sorry2::-)
Chyba pierwsza moja taka dłuższa przerwa...w sumie to nie wiem od czego tak się porobiło. Trochę Julek dokazuje, ja jakaś śnięta łażę, w głowie już mam wyjazd, jak to wszystko zaplanować, bo pobrać na taką długą podróż itp. Do tego nadal udzielamy się towarzysko:tak:No i tak jakoś ten czas leci, ze nie ma kiedy usiąść i napisać w spokoju...
Tak jak pisałam wyżej, Julek jakiś maruda, na ręce i na ręce...W nocy niby śpi, ale coś płacze przez sen, wnerwia mnie to, bo ani nie jest do spania ani do wstawania i nie wiadomo co robić. Kładzie się na mnie na brzuchu i cyckach i tak niby kimiemy. W dzień śpi ładnie, kiedyś 3 godziny i musiałam go wybudzać. Wieczorem szalał do 22:30..za długo w dzień pospał. Tak więc nie wiem co to jest, zęby nie, bo by w dzień nie spał. Może ma za dużo wrażeń po tych spotkaniach i placach zabaw?
Powoli się przekonuje do dzieci, choć dalej woli chodzić dookoła nich niż się z nimi bawić. A jak już któreś do niego biegnie, to ten w nogi i ryk :baffled: No i zaczął rzucać w innych a to piłką, a to nazrywa trawy i buch! w dzieci...Nie wiem czy rzuca piłką, bo chce się bawić czy rzuca, żeby uderzyć:baffled: sądząc po minie, to raczej to drugie:crazy: a już najlepiej mu się rzuca w Gabrysia, bo tamten się nie rusza prawie, to łatwo mu wycelować prosto w głowę, zresztą niemałą;-)ja go od razu odciągam za rękaw i kładę do głowy, że tak nie wolno, że Gabryś nie umie z nim rzucać itp.Ale K. jest zbulwersowana, że mój taki łobuz:baffled: no i że dzikie odgłosy wydaje...z czym się nie zgodzę, bo widzę inne dzieci i mój normalnie się odzywa, jak każde dziecko w jego wieku. No ale że jej taki mruk, nic nie gada, nie gaworzy, nie piszczy, to jej sie wydaje, że mój jakby z dżungli uciekł:-p:laugh2: ja tam się cieszę, że żywe dziecko mam;-):-)
hmmm co tu jeszcze....ahaa już zaklepane, 12 lipca jedziemy do Pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eM wczoraj kupił bilet na prom...no zobaczymy jak to przeżyjemy:baffled:
Kochane, muszę kończyć teraz, bo obiad mi się gotuje dla Julka. Wieczorem postaram się odpisać każdej z osobna, ok?
Trzymajcie się cieplutko!!!! miłego dnia!!!!:-)
 
Teraz mamy czasy kiedy średnia wieku kobiet w ciąży będzie około 30stki co nie oznacze, że to jest dobre, ale myślę, że 30stka w niczym nie zagraża :-)
 
Hejka :-)

katiuszka - no łelkom bek :-D I proszę się już nie ociągać więcej ;-)
Juluś sobie radzi, ciesz się matka, Gabryś ma dużą główkę i widocznie takie skojarzenia od tego dzieciom się robią, że trzeba w nią celować:-p A serio, pewnie papuguje po starszych kolegach trochę, nie ?

I w ogóle wszystkie Panie ociągające się proszę się zmobilizować bo widzicie co się tu dzieje, chwila moment i się wątku nie rozpozna :-p

aleksela -
napisz coś o sobie, po 30stce jesteś, starasz się, zamierzasz zostać z nami ??? :-)

caterina - a dokąd tak latasz do południa ?? ;-) A zdjęcie brzucha robi się tak, bierze się telefon lub aparat, staje przed lustrem, patrzy się w odbicie z uśmiechem kontrolując jednocześnie co tam widać będzie na focie i pstryk !! Gotowe :-):tak:

EMka - Ty powoli zwalniaj kobito, czas trochę odpocząć, za 12 tygodni koniec swobody :-p

Jutro zakończenie roku, jupi !!!! Nie będę się sama użerać z Glutonkiem :-D

Miłego dnia Dziewczynki, czekam na Wasze wpisy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Gatto rownież dzięki za dobre słowa ;*
To czym sie zajmujesz ze taka zabiegana jeszcze ? ;)
yyyyyy, dzieciem :-D:-D

Katiuszka no ladnie! ja tez sie udzielam towarzysko, ciagle na kawce z kolezanka (bez drineczkow:laugh2:) a potem prasowanie czeka:laugh2:

Aleksela moglabys rozwinac temat, bo nie bardzo zrozumialam:baffled:

Buzki dla wszystkich!! To juz czwartek, jeszcze go przezyc, potem piatek i weekend!!!!
 
reklama
Do góry