reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie kochane trzydziesteczki :-)

Ja tak na chwileczkę tylko, ale na pewno to rozumiecie ;-)
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków za nas. Bardzo się przydały :tak:
Maja jest z nami w domku i z tego teraz najbardziej się cieszę. Muszę jeszcze nabrać sporo sił po tych wszystkich szpitalnych torturach.
Będę próbowała w miarę możliwości pisać tu do Was :happy2:
Zaraz powrzucam parę fotek na zamknięty :-)
Jestem tak zakręcona że nawet zapomniałam jak wygląda internet :-D

Wszystkim mamusiom którym nie składałam gratulacji GRATULUJĘ :-)
 
reklama
Kochane my już po :happy2: Wszystko jest w porządku, Maluch rośnie ładnie, dr wymierzył go z każdej strony, nieustająco jest jakby tydzień starszy, no i.. wciąż jest chłopczykiem :tak::-D Już na 100%, bo widzieliśmy siusiaka:-D Tak więc mamy Franka :-):-):-) A! I dostaliśmy płytkę z USG :-)

Esch dzięki Kochana;-) A jak czuje się ta dziewczynka? Mam nadzieję, że wyjdzie z tego, młody organizm się zregeneruje, byle by tylko jakiś poważnych trwałych uszkodzeń nie było :baffled:
Monik witajcie :-):-):-) Zaraz biegnę na zamknięty ;-)
Antilko a może już czas troszkę odpocząć..? ;-)

A my dzisiaj w drodze na USG wstąpiliśmy do sklepu z wózkami i obejrzeliśmy te, który upatrzyłam ;-) Fajny facet nam się trafił, bo super nam wszystko opowiedział o tym modelu, no i chyba (pomimo ceny..) go kupimy. Co najważniejsze wózek jest mały i lekki, a przy okazji bardzo ładny ;-)
 
Monik bardzo się cieszę, że już jesteście z malutką w domu:-)
Moniolek, mam nadzieję, że mąż szybko wróci do zdrówka. Jeżeli karmisz piersią to ryzyko zarażenia się małej jest niewielkie, od razu produkujesz przeciwciała na krążące wokół wirusy.
Alek, super wieści, ogromnie się cieszę!:tak::tak::tak: No to teraz masz już z górki :-D
Jak jest ładna pogoda to uciekam na leżak rehabilitacyjny do ogródka, chociaż na pół godzinki.
Esch, smutne strasznie to co napisałaś. Jak się czuje ta dziewczyna? Czy lepiej?

Pozdrowienia dla pozostałych trzydziestek!

Byłam wczoraj u tutejszej ginki, wypisała mi L-4 do 05 listopada. Za tydzien USG. Bardzo się denerwuję, raz wydaje mi się, że czuję dzidzię, a raz że nie.
Wzięłam się za robienie korekt do tłumaczeń z angielskiego, kiedyś się tym zawodowo zajmowałam, a teraz postanowiłam wrócić do tego, żeby mieć poczucie, że robię coś pożytecznego. Oczywiście tylko dla bliskich znajomych, nie mogę ryzykować, jestem przecież na L-4.
 
Cześć Kochane :-)

Próbowałam wczoraj cos napisać ale wciaz mnie wywalało z bb:wściekła/y: i dałam za wygraną....Może dzisiaj mi sie uda?

Monik jak fajnie ze juz jesteście z Majeczką w domu:tak: Najważniejsze ze wszystko ok i z kazdym dniem bedzie coraz lepiej:tak: Zbieraj siły, bo faktycznie sporo przeszłaś. Jeszcze raz SERDECZNIE GRATULUJE:happy::happy::happy:

Esch pryzkra wiadomosc:-(, jak sie czuje ta dziewczyna o ktorej pisalas.

Alek bardzo sie ciesze, super wiadomosci :tak:No i gratuluje Chlopczyka :happy2: Widze, ze zakupy tez juz rozpoczete ;-)

Maniolku spoznilam sie.........ale ja tez zycze Ci wszystkiego najlepszego!!!!!!!!
Dla męza tez szybkiego powrotu do zdrowia.
Sensi jestem pod wrazeniem, super organizacja:-)

Vinniki :-) odpoczywaj i niczym się nie martw.

Antila no fakt, i ja zdalam sobie sprawe, ze nie ma odwrotu:-)
Damy rade, prawda;-) Czy Ty jeszcze chodzisz do pracy:sorry2:

U mnie bey wiekszych zmian. W nastepny piatek wizyta kontrolna, juz bez badan laboratoryjnych (podobno wszystko co trzeba bylo juz porobione). Zobaczymy co powie moj gin. Poki co nie mam prawie zadnych objawow:baffled: Tak sobie mysle, ze skoro ciaza byla podtrzymywana przez 20 tygodni to teraz Maluch moze nie chciec wyjsc:-p:szok:.
Przy okazji mam pytanie: od kiedy mozna zaczac pic herbatke z lisci malin ?

Pozdrawiam caly watek:happy:
 
Alus, bardzo mnie ciesza takie wiesci:) czyli mozesz kompletowac wyprawke dla chlopczyka:) fajowo! wlasnie, jaki wozek wybraliscie? a mezus sie przekonal do wspolnych zakupow? jesli nie, to sie nie martw... rzadko ktory facet to lubi... moj jak musialam lezec przed rozwiazaniem i nie moglam sama dokonczyc wyprawki zrobil duze zakupy w 1,5 godz. a ja jak to kobieta pewnie bym tam pare godzin siedziala, wiec Twoj M pewnie tez nie ma ochoty na dluugie zakupy i zastanawianie sie nad kolorem poscieli do lozeczka:) moza najpierw jedz sama, porozgladaj sie, a potem w dwojke tylko kupic to co juz wybralas:) buziaki!
vinniki, lez grzecznie, na pewno wszystko bedzie dobrze:) i fajnie, ze masz jakies zajecie, to wazne:)
vonko, ja herbate z lisci malin pilam pozno bo jakos tak na pare dni przed terminem zaczelam no i gdzies okolo 1,5 tyg piłam. to na pewno nie zadziala od razu, ale chyba jednak ma jakies pozytywne dzialanie na szyjke macicy skoro u mnie tak szybko doszlo do rozwarcia:) mysle ze mozesz zaczac pic od 38 tyg. co do kosmetykow... hmmm my uzywamy do kapieli oilatum, a do pielegnacji krem balneum, ale dobre sa tez serie emolium i balneum - to z tych delikatnych. oliwke mielismy bambino, ale jak sie zaczely te problemy skorne to nawet ja odstawilismy i smarujemy zwykla oliwa z oliwek od czasu do czasu. na pewno nie kupuj johnsona, bo czesto uczula.
pisalam na glownym, ze w sobote zjadlam troche twarogu, maly od niedzieli zaczal robic brzydkie ciemnozielone kupki i ulewal brzydko, nie mlekiem ale jakby slina z niestrawionym pokarmem, wygladalo to nieciekawie...:(. wczoraj bylismy u lekarza, kaze dawac probiotyk biogaia przez tydzien i mamy zrobic badanie moczu i krwi. jak jej powoedzielam o tym twarogu to spojrzala na mnie jakbym przestepstwo jakeis popelnila.. krzywde dziecku chciala zrobic.. no wiec nic nowego do diety nie mam wprowadzac i za tydzien kontrola,. poki co kupki wracaja do normalnego koloru wiec mam nadzieje, ze to tylko chwilowe.
 
reklama
Kajda dzięki za info:tak:. W takim razie wezmę sie za herbatkę za jakiś tydzień :-p. Wczoraj poszłam z mężem do takiego sklepiku zielarsko-medycznego. Pytam pana o herbatke z lisci malin.....a pan spojrzał na mnie okiem znawcy (a raczej na mój brzuszek) po czym rzekł: "... domyslam się o jaka herbatke pani chodzi ;-)" i dał mi paczuszkę w prezencie:-D i kazał pic "na zdrowie". Zaoszczędziłam 2 zeta hi hi. Ma facet gest:rofl2:
Własnie sie zastanawiam co kupić do tej pielegnacji:-) Co do johnsona to faktycznie słyszałam, że uczula i wole sama nie eksperymentować. Niestety z tego co wiem to wiekszosc szpitali ma "układy" z firmami i w wielu przypadkach jest to własnie Johnson. Kurcze, a potem mówią matkom, żeby przez co najmniej miesiąc uzywały tych samych kosmetyków, które były stosowane w szpitalu:angry:
Kajda, bidulko to co Ty własciwie jesz? Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Do góry